poklon za 14. februar

Ne volim taj dan..isforsiran je i ..ali ja sam u manjini i moje se ne uvazava..kao sto ne volim datumske poklone..kao dan je zaljubljenih pa sta da mu poklonim..kada neko nema ideju sa smislim i pita drugog sta da pokloni nekome ko mu je drag..onda bolje i da ne poklanja..poklon reda radi ili zato sto svi to rade je za mene uvredljiv cin..
 
ja slavim zivot... ne, stvarno... sad, kao... dan je taj, pa cemo se setiti nasih voljenih... ma, vazi... meni to nekako... ne znam... ako neko ne primeti neciji osmeh svakog dana... ako svakodnevno ne poklanja paznju kakvu nas par zasluzuje... ako svakodnevno ne pokazujemo da volimo... mislim... sto bi onda pokazivao bas tog dana? pa.. da se sutra svi vratimo na staro... bzvz... mozes da mu kupis dezodorans... a sinoc, pita onaj lik: koliko je sati? a ovaj mu ka
 
ako neko ne primeti neciji osmeh svakog dana... ako svakodnevno ne poklanja paznju kakvu nas par zasluzuje... ako svakodnevno ne pokazujemo da volimo... mislim... sto bi onda pokazivao bas tog dana?

A šta ako neko primećuje nečiji osmeh svakoga dana, i svakodnevno poklanja pažnju kakvu naš par zaslužuje...ako svakodnevno pokazujemo da volimo...mislim...što onda ne bi pokazivao i tog dana?
 
Kupi ram za slike. Veoma zgodan poklon iz 2 razloga:
1. ako ostanete u vezi do 14. februara, u ramu stavi vasu zajednicku sliku i napisi nesto romanticno na poledjini.
2. ako do tada raskinete, u ramu stavi svoju najlepsu sliku, a na poledjini napisi "Vidi sta si propustio" 8)
 
A šta ako neko primećuje nečiji osmeh svakoga dana, i svakodnevno poklanja pažnju kakvu naš par zaslužuje...ako svakodnevno pokazujemo da volimo...mislim...što onda ne bi pokazivao i tog dana?

pa pokazace i tog dana ali nece nagovestavati da je To bas TOG dana,jer ako pokazeju sve to SVAKOG dana,nece ni primetiti da li je to 14.02. ili 23.08.
 
A šta ako neko primećuje nečiji osmeh svakoga dana, i svakodnevno poklanja pažnju kakvu naš par zaslužuje...ako svakodnevno pokazujemo da volimo...mislim...što onda ne bi pokazivao i tog dana?

onda taj dan i ne bi bio bas toliko vazan jer bi svaki dan bio takav... ono sam napisao upravo zbog ljudi koji se, eto, sete samo zato sto se taj dan proslavlja negde u nekoj americi... il' gde vec... i svi su, kao, super tad... i sve je lepo... meni to nije bitan praznik... ako tebi jeste, postujem...
p.s. nisam prepisao od one tare, majke mi vam kazem... :)
 

Back
Top