Muž me razočarao

E, vidis da te voli vise od svih i izdvaja te kao jedinstvenu... o tebi misli nesto posebno (zato te je izabrao) i samo iz principa nece kad i svi sonjavci i izmanipulisani (mamini sinovi) muskarci cisto rutinski podele poklon, kazu lepu rec a u stvari ne misle tako ili im je jedina prilika da se priblize zeni (jer ona nece imati vremena da se obazire na njega a on ce svoj strah lako da proguta). Hrabrost je posvetiti se malo vise i reci neke reci koje ona nije cula... kad ste sami kad ga gledas u oci cujes mu srce kako lupa...

Muskarci uce kako prici zeni, kakva su to bica... A zene o muskarcima?
 
Godinama sam mislila da imam divnog muza,ja sam ga idealizovala,hvalila,kada dodje sa posla radovala se ko malo dete,nema toga sto za njega nebi ucinila,tek sada sam otvorila oci i vidim kolika sam ja naivna bila on na mene nije mislio niti malo.
 
Ljudi se opuste/zapuste/zapostave kroz godine. Ostaje ono sa pocetka, kad se svako od nas trudio ne bi li usao u necije gace, sa cime se uporedjuje (ne) prilika koja je danas pored nas. Otuda frustracije i nezadovoljstvo.
 
Molim vas da mi pokušate pomoći jer ne znam šta da radim. Osam godina smo u braku.Moj muž je po prirodi tih i ja se godinama mućim da ga izvučem iz tog njegovog svijeta. Nosim veliki teret na leđima kada je u potanju naš brak iako nikada nikome nisam rekla kakav je on u suštini. Imamo sina od 6 godina. Svi misle da nam je brak idealan ali se sada pitam da li je.

MOJ MUŽ NIJE MI KUPIO NI NAJJEFTINIJI CVIJET ZA OSMI MART. KUPIO GA JE RADNIM KOLEGICAMA, UČITELJICAMA U VRTIĆU, ALI MENI NE. KADA SAM UPITALA ZAŠTO REKAO JE - NE ZNAM, JEDNOSTAVNO NISAM. NALJUTILA SAM SE ,. VEĆ DVA DANA NE RAZGOVARAMO. BOJIM SE DA ĆE MI OMRZNUTI. ON NIJE PRIČLJIV ALI ŽELIM DA SE POKAJE, IAKO NE ZNAM KOJU STVAR BI MOGAO URADITI DA BI ME GANUO U SRCE. JEDNOSTAVNO SAM RANJENA, LJUTA, BJESNA.

Sta mi predlažete?!

Da das forumasu<3
 
Molim vas da mi pokušate pomoći jer ne znam šta da radim. Osam godina smo u braku.Moj muž je po prirodi tih i ja se godinama mućim da ga izvučem iz tog njegovog svijeta. Nosim veliki teret na leđima kada je u potanju naš brak iako nikada nikome nisam rekla kakav je on u suštini. Imamo sina od 6 godina. Svi misle da nam je brak idealan ali se sada pitam da li je.

MOJ MUŽ NIJE MI KUPIO NI NAJJEFTINIJI CVIJET ZA OSMI MART. KUPIO GA JE RADNIM KOLEGICAMA, UČITELJICAMA U VRTIĆU, ALI MENI NE. KADA SAM UPITALA ZAŠTO REKAO JE - NE ZNAM, JEDNOSTAVNO NISAM. NALJUTILA SAM SE ,. VEĆ DVA DANA NE RAZGOVARAMO. BOJIM SE DA ĆE MI OMRZNUTI. ON NIJE PRIČLJIV ALI ŽELIM DA SE POKAJE, IAKO NE ZNAM KOJU STVAR BI MOGAO URADITI DA BI ME GANUO U SRCE. JEDNOSTAVNO SAM RANJENA, LJUTA, BJESNA.

Sta mi predlažete?!

Imam psa i po prirodi je pas a ja se godinama mucim da od njega napravim macku. Ljudi pomagajte.

- - - - - - - - - -

A i hebale vas vise te kupovine...
 
mene moj nije, od pocetka je takav

nikad nije ucinio niti i jednu losu stvar, ali nije ni dobru :)

Znači, ne zezaj, jer to je prosto NEMOGUĆE-

- - - - - - - - - -

Imam psa i po prirodi je pas a ja se godinama mucim da od njega napravim macku. Ljudi pomagajte.

- - - - - - - - - -

A i hebale vas vise te kupovine..
.

zNAŠ LI TI KAKO JE JEFTIN JEDAN KARANFIL?
Žena je to spomenula, npr...

- - - - - - - - - -

Ljudi se opuste/zapuste/zapostave kroz godine. Ostaje ono sa pocetka, kad se svako od nas trudio ne bi li usao u necije gace, sa cime se uporedjuje (ne) prilika koja je danas pored nas. Otuda frustracije i nezadovoljstvo.

Bože...
Pa kad nekog voliš voliš i njegov malecki trbuh npr, prosedu kosu, bore na čelu
Ljubiš istu osobu kao i pre
 
Molim vas da mi pokušate pomoći jer ne znam šta da radim. Osam godina smo u braku.Moj muž je po prirodi tih i ja se godinama mućim da ga izvučem iz tog njegovog svijeta. Nosim veliki teret na leđima kada je u potanju naš brak iako nikada nikome nisam rekla kakav je on u suštini. Imamo sina od 6 godina. Svi misle da nam je brak idealan ali se sada pitam da li je.

MOJ MUŽ NIJE MI KUPIO NI NAJJEFTINIJI CVIJET ZA OSMI MART. KUPIO GA JE RADNIM KOLEGICAMA, UČITELJICAMA U VRTIĆU, ALI MENI NE. KADA SAM UPITALA ZAŠTO REKAO JE - NE ZNAM, JEDNOSTAVNO NISAM. NALJUTILA SAM SE ,. VEĆ DVA DANA NE RAZGOVARAMO. BOJIM SE DA ĆE MI OMRZNUTI. ON NIJE PRIČLJIV ALI ŽELIM DA SE POKAJE, IAKO NE ZNAM KOJU STVAR BI MOGAO URADITI DA BI ME GANUO U SRCE. JEDNOSTAVNO SAM RANJENA, LJUTA, BJESNA.

Sta mi predlažete?!



Nemoj da si bez duše, čovek se istrošio na babe jer mora. S jednima radi, manje će krv da mu piju, druge vam čuvaju i vaspitavaju dete. Ako se on redovno brine za tvoj cvet, pazi ga, ljubi i zaleva ja se ne bi brinuo da sam na tvom mestu.

Prošlo je 14 godina od tvog posta, nadam se da je tvoj muž i nadalje jedini baštovan u tvojoj bašti. :mrgreen:
 

Back
Top