The Neverhood
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: The Neverhood

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Podrazumevano The Neverhood

Pocela sam ovo da igram a inace nisam iskusna u avanturama pa mi treba pomoc, ako je neko igrao...
    Elem probudila sam se, dala onaj prsten biljci izasla, ubila dinamitom ono cudoviste i onda sam se nasla u corsokaku. S jedne strane je drvo s kog berem jabuke i podrigujem(to sam 5 puta uradila sve ocekujuci da se nesto desi al jok, samo podriguje ko nenormalan) a sa druge strane je mrkli mrak, kao neka pecina valjda i tu ima neka glava u kad pritisnem dugme krene da curi nesto kao mleko(moj utisak, mozda i nije). I mogu samo na jednu od te dve strane... Jel ima neko ideju sta dalje treba da uradim?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    07.02.2008.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: The Neverhood

O_O...kakva je to igrica...???

Obećava -Dufresne- (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    40

Davno sam igrao i stvarno se ne secam. Ali (ako znas engleski), svrati ovde:

http://www.uhs-hints.com/uhsweb/neverhd.php

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Hvala ti za link, to sam vec nasla, ali ne mogu da nadjem to sto me zanima:-(

Nov član
    Učlanjen
    30.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Nekada davno sam igrala tu igricu (uzivala sam), ima desetak godina, pa ces da me podsetis na neke detalje ako ih propustim. Chini mi se da pored ulaza u pecinu (kad gledas ka njoj, desno), postoje neke cevcice na zemlji. Treba tecnost usuti u njih, ali razlicito, tako da se cuje odredjena melodija (da li bese ona koja se cuje prilikom pritiska na dugme?). Pazi, princip je, kao i u stvarnosti, ako je manje vazduha u cevi (kraci vazdusni stub), ton je visi, veci vazdusni stub- dublji. Znaci, tamo gde stavis vise tecnosti, cuce se visi ton (vise tecnosti=manje vazduha). Srecno, javi se ako ne stignes do hintova, ima jos par prepreka....

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •