da li je moguce ?

Ne mogu da verujem. Sto neko rece - vrhunac demokratije.

Malocas sam bas pricao sa prijateljem o tome kako me s obzirom na ponasanje prema Radikalima ne bi zacudilo da ih zabrane zakonom, kad ono...

Pretpostavljam da je to vezano za nekadasnju koaliciju Socijalista i Radikala, pa mi je opet zanimljivo to kako Demokrate do danasnjeg dana nemaju nista protiv SPS-a.

A, kao bivsi pristalica Demokrata, ne mogu, a da vas sve ne podsetim na nekadasnje opredeljenje Demokrata da se bore protiv politickog revansizma i diskriminacije.

Upravo zato i gube pristalice, jer seru po svim famoznim ,,tekovinama" 5. oktobra, koje nikada nisu ni sproveli u delo.

Nemoj da se nista cudis.
DS i G17 su osetile da se odnos biraca menja u korist radikala vrlo brzo i drasticno.
Ostaju im 2 solucije :
1. Da budu posmatraci desavanja (sto nesmeju dizvoliti)
2. Jedina sansa da bar malo zadrze trenutno stanje je demonizacija SRS (sto je smesno samo po sebi)

A to se desava samo u demoNkraskim drustvima gde vlast gubi glavu zbog gubitka vlasti.
 
STRANKA G17 Plus u subotu je počela akciju prikupljanja potpisa građana za zabranu rada Srpske radikalne stranke (SRS), kojoj se u samo prva dva sata odazvalo i dalo svoj potpis više od 15 tisuća građana Beograda i još 11 gradova u Srbiji.
Ma drugari, ceo nesporazum je u ovome...15 tisuca je po kursu iz juna (lipnja 8-) ) oko 1250 gradjana, tako da je to u stvari samo clanstvo pomenute stranke, nista vise.
All you need is love....ratarataraaaa8-)
 

Back
Top