Soroseve sluge u Srbiji vol.3

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

дрињача

Domaćin
Banovan
Poruka
3.235
Модератор је затворио 2 овакве теме. Претпостављам да је добио налог за то. Сорошеви пипци изгледа имају великог утицаја и на овај подфорум.

Кртица је банован корисник.:evil:
 
Модератор је затворио 2 овакве теме. Претпостављам да је добио налог за то. Сорошеви пипци изгледа имају великог утицаја и на овај подфорум.

Кртица је банован корисник.:evil:

сад да смо сложни па да бојкотујемо форум до неких промена.......
 
И ја вас подржавам, ако имају правила, нека важе за све...
camera2.gif
 
Мислим да саговорник "Кртица" није заслужио да буде банован, а то што јесте претпостављам да је из разлога што је постављао оне фотографије које нису кршиле никаква правила Крстарице. Не разумем да се банују и затварају теме које се не косе са правилима "политике," а често се толеришу корисници и теме које су зреле за lock и бан. Бар да мод да разлог зашто је тај и тај банован, а не овако да га мрак поједе, а не знамо која звер га је растргла.

Јавно упуђујем апел модератору да врати кртицу и да не затвара тему са фотографијама које уопште не шкоде. :)
 
Не пишем више ни реч на овом подфоруму док кртица не буде одбанован и онај нексс011 банован. Гокси са својих 10 никова по жељи модератора. Поздрав господо.
 
Не пишем више ни реч на овом подфоруму док кртица не буде одбанован и онај нексс011 банован. Гокси са својих 10 никова по жељи модератора. Поздрав господо.

I ja odlazim za 1- 2 dana, najvise, sticajem okolnosti.
Nije samo zbog Krtice, evo to sad prvi put cujem, vec niko nije banovao korisnika koji psuje na najprimitivniji nacin, i to mrtve, ne javne licnosti, a kad sam apelovala, niko se nije odazvao, evo do sada.
 
Модератор је
С обзиром коју политику затупа један од модератора, и његово пристрасно суђење према политичким неистомишљеницима , не чуди ме одлука о бановању према кртици и опоменама које добијам од њега приватним порукама да вређам друге учеснике. Никога ја не вређам! Чланови форума могу да потврде.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top