Може ли се силовати мушкарац?

YT1RDI

Primećen član
Poruka
532
Момци, дајте претпоставку осећања као жртва.:cry:
Девојке, да ли оваква помисао изазива неку реакцију код вас?:confused: Можете ли да претпоставите ситуацију у којој бисте биле спремне да то урадите?
 
Moze samo da se smanji,ali opet mashish sushtinu:)
Ili da obrnemo : ako je zena imala sex bez zelje da ga ima sa nekim,na silu,ali je pritom uzivala da li je ona silovana ili ne?
Ista stvar i sa mushkarcem ako mu se digo a nije hteo.

Zasto ti mislis da je macka zahtevniji ljubimac od papagaja? :|


Postavljas pitanja koja pocinju sa "zasto mislis..." a nigde nisam napisala da to mislim, a onda skocis na neko sledece pitanje.

Ok, i da mu se digao, a nije hteo-to je bila nevoljna,nekontrolisana reakcija i silovan je.

A sad, vrati se na brdjanku. :)
 
Pa moze zvanicno , o ucio sam o tome tome u knjizi iz krivicnog koliko se secam ima ceo pasus posvecen:lol: i navodno se pravna nauka jos nije opredelila dal moze stvarno ili ne ,.Sve jedno postoji u KZ u i smatra se da je to ukoliko je muskarac pod ozbiljnom pretnjom ili prinudom da ce mu biti ugrozen zivot ili zivot bliskih osoba il tako nesto... bese ukoliko ne bude pristao na sexualni cin pa i to mu dodje silovanje valjda .
 
Pa moze zvanicno , o ucio sam o tome tome u knjizi iz krivicnog koliko se secam ima ceo pasus posvecen:lol: i navodno se pravna nauka jos nije opredelila dal moze stvarno ili ne ,.Sve jedno postoji u KZ u i smatra se da je to ukoliko je muskarac pod ozbiljnom pretnjom ili prinudom da ce mu biti ugrozen zivot ili zivot bliskih osoba il tako nesto... bese ukoliko ne bude pristao na sexualni cin pa i to mu dodje silovanje valjda .

Dodje mu. Bio je nazalost primera u poslednjem ratu da su terali oca sa cerkom ili sina sa majkom. Ali to ide malo van teme.

Mislim da jeste moguce. Jedno je kako telo reaguje na nadrazaj, drugo je da li bih ja tu i takvu zenu pozeleo.
Ako pretpostavimo da nikako ne bih, ipak ima nesto sto nije pod kotrolom volje i verovatno bi u nekom momentu nesto i uspela da uradi, recimo kad sam pijan
 

Back
Top