Neke od stvari koje iritiraju muskarce

joj odredjena doza ljubomore je normalna...al ne volim kad je neko ljubomoran u smislu stalnog proveravanja. To vec nije ljubav to je...ukidanje slobode. Mogla bih bas dugo da pisem na tu temu. Ja npr jesam ljubomorna i priznajem. Volim svog decka i mislim da je normalno da se brinem da mi ga neka lepojka ne odvede sa sobom...dobro karikirala sam al..sustina je izrecena. Da mi je svejedno, da nisam ljubomorna onda bih morala da menjam decka ili da ostanem sama. Bas siroka tema. Nazalost sam se sretala sa ekstremnim slucajevima al samo kod onih koji su iskompleksirani i na neki nacin ugrozeni. Ma svi su pomalo ljubomorni....sve to vuce iz detinjstva korenje.
 
Ne valja, nije dobro i ne prija mi ako zenska nije ni malo ljubomorna. Mora malo, da pokaze da je ziva.

A zasto mislis da je tako bolje?Meni mnogo puta smeta nesto u ponasanju partnera ali me nekako stid da to pokazem,posebno ljubomoru.Imala sam mnogo puta razlog za ljubomoru,svadje pa cak i neke druge jace korake ali ...Mislila sam a i sada mislim da ce djelovati kao da molim za paznju i ljubav ako pravim ljubomorne scene.Zar nije tako?
 
A zasto mislis da je tako bolje?Meni mnogo puta smeta nesto u ponasanju partnera ali me nekako stid da to pokazem,posebno ljubomoru.Imala sam mnogo puta razlog za ljubomoru,svadje pa cak i neke druge jace korake ali ...Mislila sam a i sada mislim da ce djelovati kao da molim za paznju i ljubav ako pravim ljubomorne scene.Zar nije tako?

To sam rekao samo u svoje licno ime. Ne znam kako je kod drugih muskaraca, koliko znam slicno je. Najgrublje receno, kada zenska pokazuje ljubomoru ona mi na jos jedan nacin navodi da pomislim - HM NJOJ JE STALO DO MENE. Ne volim ljubomorne scene, ali kad onako nesto malko ljubomorno dobaci... to mi je mnogo simpaticno.
 
Jao,pa ja sam sve godine morala biti jako antipaticna...Ovaj forum je skoro jedino mjesto gdje pokazem barem malo emocija.
Pa dobro nismo svi isti i nemamo prema svima isti odnos.Ja budem ljubomorna kad moje djete jako voli uciteljicu ili kad moji prijatelji pocnu provoditi vise vremena sa nekim drugim prijateljima a eto u vezi sam teska za pokazati osjecanja.
A mislim da si u pravu,potrebna je barem minimalna doza ljubomore svima.
 
Strashno me nervira kad kod zene primetim muske osobine.

Ravnopravnost...? Mislim da je nemoguce. Muskarci su muskarci a zene su zene. U cemu da budemo ravnopravni? I to me nervira kod pojedinih koje na tome insistiraju. Polovi se ne mogu porediti, a zakon vazi za sve jednako.

Prijatelju, logicno je da zene imaju zenske osobine. Mi smo svi pola pola Ti imas isto tako zenskih hormona koliko imas i muskih. Jesmo ravnopravni u svakom smislu. Ti nemas bas lepo misljenje o zenama? Polove ne treba porediti ali ne treba nipodastavati zenski pol. Tvoje razmisljanje deluje pomalo balkanoidno, macisticki. Zasto po tebi polovi nisu ravnopravni? Verovatno si nailazio na predominantne zene.

Pozdrav:lol:
Ma, neee ... čovek je hteo da kaže da polovi nisu rvnopravni jer su žene lepše, bolje i pametnije ...
 
Kod zena ,naravno..
Skoro sam sigurna da vecinu muskaraca iritira to sto mnoge zene ocekuju da im se citaju misli.Ili preterana potreba da im se poklanja paznja.Mnoge zene muskarca pretvore u emocionalnu štaku koja im sluzi za moralnu,mentalnu i emotivnu potporu..itd..
Sta muskarci kazu..Kapirate li sta zene zele ili vas sve to zajedno iritira..

Znam sta zele ali da li one znaju sta ja zelim?
 
Ma ljudi koji se nađu zajedno uglavnom žele iste stvari, i sve ih nešto blam da to priznaju. Kao da će izgubiti zanimanje jedno za drugo ako više nema mistike. Iritira što se razlikujemo samo u telesnim odlikama i društveno prihvaćenim ulogama, a u suštini smo svi od istih materijala sastavljeni. Jao, ovo je prozivanje oba pola. Odoh ja sa teme, da se ne udaljimo previše.
 

Back
Top