Takmičenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

fizikus

Obećava
Poruka
67
Da li neko moda zna kada ce biti takmicenje iz istorije za gimnazijalce?

Evo vam teme o takmičenjima. Pišite o iskustvima, očekivanjima, željama, bilo da su u pitanju opštinska, školska, regionalna ili čak republička. Na pravilnik vas, nadam se, ne treba dodatno podsećati ;)
Uživajte!
MadonnaGirl
 
Sta fali istoriji
Nerds only.. Mnogo strebanja, a posle 2 nedelje 50% ispari.. :D I na kraju, nista.. :D
Bio sam tamo, ne kajem se zbog toga, cak sam i ponosan jer sam sve to zidrzao :D:D:D:D ali iskreno na istoriju nikad vishe. .:D Drzi se ti fizike, to je cool predmet.. mislim ono, prirodni sam smer ;)
 
loogyc:
Nerds only.. Mnogo strebanja, a posle 2 nedelje 50% ispari.. :D I na kraju, nista.. :D
Bio sam tamo, ne kajem se zbog toga, cak sam i ponosan jer sam sve to zidrzao :D:D:D:D ali iskreno na istoriju nikad vishe. .:D Drzi se ti fizike, to je cool predmet.. mislim ono, prirodni sam smer ;)

Ne mislim samo na takmicenje iz istorije nego uopste na istoriju.
Ja sam na takodje prirodni smer gimnazije ali zaista volim istoriju.Upravu si da dosta cinjenica ispari ali to i nije sustina istorije.
Mislim da cu mozda da studiram istoriju za koju me je zagrejao deda koji je istoricar
 
Ja sam prvi u trecoj godini na savskom vencu a kako ste vi prosli
E... nisam ja isao na istoriju nego tamo negde u 6. razredu..Mada sam tad bash onako strebao, i znao sam celu knjigu napamet.. :D:D:D Bio sam prvi na Cukarici i drugi u gradu.. Isli su ovi iz mog odeljenja, na kraju mamu im :D isli u grcku na racun skole zbog uspeha iz istorije.. :D:D:D:D:D:D:D

A ako je pitanje bilo upuceno nekom drugom, sorry..

i tako.. :lol:
 
Zdravo svima! Ja sam treći gimnazije i interesuje me koju literaturu koristite za takmičenje? Je li to samo knjiga Milutina Perovića i Relje Novakovića ,,Istorija za treći razred gimnazije" ili ima još nečega?
Hvala Vam puno!
 
Demijan88:
Zdravo svima! Ja sam treći gimnazije i interesuje me koju literaturu koristite za takmičenje? Je li to samo knjiga Milutina Perovića i Relje Novakovića ,,Istorija za treći razred gimnazije" ili ima još nečega?
Hvala Vam puno!


Samo to.
Koliko je vas iz trece ide na gradsko
 
fizikus:
Da li neko moda zna kada ce biti takmicenje iz istorije za gimnazijalce


E brate, interesuje me koja je tema za takmicenje iz istorije ove godine???

Dok sam ja bio u gim bile su sve neke bezvezne teme iz novije istorije, osim kad sam bio u trecem razredu tad je tema bila super Srpske dinastije, odlicno sm prosao na tom takmicenju dok sam ostalih godina prijavljivao tek reda radi.

Pozz
 
Fizikus, hvala na informaciji! Ja spremam tu knjigu, ali moj profesor je izgubio dopis, a ne seća se treba li još nešto. Još kad bi mi rekao jesu li ograničili oblasti za okružno (gradsko) ili se sprema čitava knjiga, bio bih ti veoma zahvalan. Ja sam iz Majdanpeka i više niko iz omje škole ne želi da se takmiči. Hvala još jednom!
 
Demijan88:
Fizikus, hvala na informaciji! Ja spremam tu knjigu, ali moj profesor je izgubio dopis, a ne seća se treba li još nešto. Još kad bi mi rekao jesu li ograničili oblasti za okružno (gradsko) ili se sprema čitava knjiga, bio bih ti veoma zahvalan. Ja sam iz Majdanpeka i više niko iz omje škole ne želi da se takmiči. Hvala još jednom!


Cela.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top