Koji mis?

Brate meni je ovaj prvi prevelik (nelezi mi lepo u saci) vidi koji ti lepse lezi pa odluci.Ako se dvoumis zbog dpi-a bezveze se mucis moj ima 3200dpi i koristim ga na 1600 ili manje
 
Razer, je Razer, a ti dpi su rezolucija, jeli, veci dpi brzhe ide?! Ako je to to onda meni je dosta ovaj moj ionako sve igram u 800x600 ili manje :cry:
@zeljkov
boli tebe uvo sa G9 :D
 
И шта би рођак који си узео? Ја би сад да купим разер Ред Флејм, па ме занима исплатили се пљунути 53 јевреја???
Или да се исплачем и да дам још 20 јевреја више и да узмем нешто вако:
G0608_2.jpg


RAZER COPPERHEAD 2000 dpi Anarchy Red
 
Poslednja izmena:
Откуд сад најбољи мишеви да су јако лоши... Дај неки аргумент... Баш си ми помогао само што си написао да су лоши... Дај ми чињенице.. Засновано на субјективној процени или нешто десето... Па ваљда сте научили како се пише по форумима... Кажеш и образложиш...
 
Nisam imao vremena da napishem neshto opshirnije.
Razer Copperhead ima problema neki put sa XP SP2 da uopshte ga kompjuter ne prepozna,imaju problema da operativni sistem prepozna misha.
Takodje kvare se dugmici lako.
Kako sam razumeo Razer Diamondback je dobar,ali ovaj Copperhead je jako losh.
pozdrav
 
Ак је тако онда ћу да узмем дајмондблек... Јефтинији је двадесетак оера так да у моћи и подлогу да узмем...
Чим купим јављам утиске...
 
au kolko vi dajete za misheve..ja sam moj plato 400 djunti i radi ebz greske vec tri god..:/
Sve zavisi kolko vremena provodish za kompom i koji ti mish najbolje odgovara,ja na primer imam Logitech MX Revolution,svidja mi se kako je ergonomichan i lepo stane u shaku tako da me ne bole zglobovi,a i ima nekih super inovacija koje drugi mishevi nemaju.
 
Ja koristim Logitech M-SBF69 (5USD, 400dpi) i veoma sam zadovoljan, a koristim ga 8-10 sati dnevno. Moj kolega se kune u Logitech G5 koji košta deset puta više ali je meni sasvim neupotrebljiv, ne leži mi lepo u ruci. O ukusima ne treba raspravljati, uzmi onaj koji ti bolje leži.

Zakon:
yhst-90432262887525_2013_166285705
 
Sve zavisi kolko vremena provodish za kompom i koji ti mish najbolje odgovara,ja na primer imam Logitech MX Revolution,svidja mi se kako je ergonomichan i lepo stane u shaku tako da me ne bole zglobovi,a i ima nekih super inovacija koje drugi mishevi nemaju.

uff koristi se doosta..oko 6 sati dnevno ili ja ili sveca ili neko drugi...dole se boja izgulila od trenja sa podlogom :)
 
Imao sam neki od 300 din koji me stalno nervirao.
Prekipelo mi je kad sam zbog njega morao 3 puta da igram nivo Core u Crysis-u.
Sad imam Logitech G9 koji je najbolji mis koji sam ikad dotakao:D
Savrseno mi lezi u ruci i ima 3600dpi.
007.JPG
 
I sta vam vredi toliki DPI kad ga ne korisitte,ja imam A4 TECH XL-750BF koji ima 2500 dpi ,a koristim ga na 1200 dpi ,ponekad kad uletim u CS roknem 1600 dpi,al vise od toga stvarno nema potrebe...
 
Ja imam G5-vrhunski mis, a zinula mi je zicugu na G9.
Ako hoces vrh uzmi Logitech,kvalitet,ergonomija,preciznost...sve.
Ja vise drugi nikad ne bih uzeo u ruke...
 
Koristim 3200 u Team fortres 2 i strategijama, 2400 u CoD4 . Al nije kupljen zbog Dpi-a nego jer mi sjajno lezi u saci i bio mi je prebrz pa sam koristio 1600dpi , al vremenom sam podizao brzinu i sada sam navikao
 

Back
Top