RASADNIK KRIZA NA BALKANU

ILLUMINAT

Domaćin
Banovan
Poruka
3.050
Interesuje me šta mislite o mom dubokom ubeđenju da je kriza u bivšoj SFRJ krenula iz Srbije gde se sada i završava? Imali smo promašaje i izgubljene ratove, naša se država umesto za sebe borila za Jugoslaviju, dobili smo državu ne zahvaljujući želji većine naroda, već kao posledicu referenduma u CG. Ako realno pogledamo sve bivše Republike SFRJ su relativno stabilne, a mi imamo najveću krizu u Evropi. Ne znači li to da smo mi rasadnik kriza na Balkanu?
 
Interesuje me šta mislite o mom dubokom ubeđenju da je kriza u bivšoj SFRJ krenula iz Srbije gde se sada i završava? Imali smo promašaje i izgubljene ratove, naša se država umesto za sebe borila za Jugoslaviju, dobili smo državu ne zahvaljujući želji većine naroda, već kao posledicu referenduma u CG. Ako realno pogledamo sve bivše Republike SFRJ su relativno stabilne, a mi imamo najveću krizu u Evropi. Ne znači li to da smo mi rasadnik kriza na Balkanu?
Ово потамњено је једна од највећих будалаштона која се смишљено провлачи поводом осамостаљења ЦГ.Пре тога,ваљда,Срби нису имали државу и Србија није постојала?

За остатак текста могу да ти кажем да је такође будалаштина која је опет последица медијске политичке манипулације која траје 18 година.
А,ти ако мислиш да је Србија "расадник криза",што си дошао у такву земљу?
 
Interesuje me šta mislite o mom dubokom ubeđenju da je kriza u bivšoj SFRJ krenula iz Srbije gde se sada i završava? Imali smo promašaje i izgubljene ratove, naša se država umesto za sebe borila za Jugoslaviju, dobili smo državu ne zahvaljujući želji većine naroda, već kao posledicu referenduma u CG. Ako realno pogledamo sve bivše Republike SFRJ su relativno stabilne, a mi imamo najveću krizu u Evropi. Ne znači li to da smo mi rasadnik kriza na Balkanu?
pa nije bas krenula samo iz srbije,problem je bio mnogo komplikovanije prirode,ali je naravno deo uzroka i ovde.
a iskreno se nadam da se kriza sada i zavrsava :roll: mislim malo mi je vec preselo :neutral:
 
Konačno neko normalan. Banshee, danas jedino Srbija i Hrvatska imaju problem. Srbija sa Kosovom i Međunarodnom zajednicom; Hrvatska sa srpskom nacionalnom manjinom, i nešto malo sa Italijanima iz Istre. Svi drugi su relativno stabilni.
 
Hrvati nemaju problem sa srpskom nacionalnom manjinom jer su je prvo pre 50 godina sveli ingenioznim metodama na manjinu,komunisti su im to blagosiljali a ono shto je preostalo novi poglavnik je 95. etnichki ochistio.
Nije Srbija generator kriza nego politika SAD koja zeli da prekroji kartu Balkana po Hitlerovim zamislima.Lepo ako uzmesjh kartu okupirane Jugoslavije 41.-45. i uporedish sa danashnjum videcesh da se stvari u mnogome poklapaju s tim da josh nije zavrsheno.
 
Ja tvrdim da balkanska kriza nema veze sa Amerikom koliko sa našim političarima, oni su ti koji se inate i prave krizu. Što se Kosova tiče, trebalo se za njega boriti 1999. do kraja, a ako su kapitulirali neka kažu da su kapitulirali a ne da javnost muče neizvesnošću.
 
pa jeste,s tim sto su problemi srbije po mom misljenju ipak veci i teze resivi...zemlja je stalno nesto cas stabilna,cas nestabilna ali po obicaju nasa politicka kvazi elita je glavni krivac jer svojom nesposobnoscu,neresenoscu i neujedinjenoscu nista ne uspeva da resi.naravno deo kolaca je uzela i eu konstantnim pogresnim pristupom.ameriku necu ni da spominjem oni imaju katastrofalnu spoljnu politiku vec decenijama,ali su ipak uticajni.

a sto se nasih tice - da im das nacrtanu ovcicu pun parlament cobana bi je izgubio :)
 
"Novi svetski poredak" je izraz koji je u politiku uveo Adolf Hitler a oziveo Dzordz Bush senior pochetkom 90-tih nakon pada Berlinskog zida.
Sushtina je da Amerikanci kao najbolji resavci samo prepisuju vec utaban plan Nacista,mi smo tu sitna boranija,pioni,test poligon za ono shto Ujka Sem radi"ochuvanja demokratije u svetu" sprema Rujama...a ako se u procesu sasvim sluchajno domognu i Sibira da ga exploatishu,tim bolje.
 
Derer, Novi svetski poredak je 1776. godine osmislio Johann Adam Weishaupt, osnivač Reda illuminata, a to što su se neki illuminati (Vudro Vilson, Adolf Hitler, George Bush Senior) pozivali na njega ne znači da su ga uveli u upotrebu.
 
Ja tvrdim da balkanska kriza nema veze sa Amerikom koliko sa našim političarima, oni su ti koji se inate i prave krizu. Što se Kosova tiče, trebalo se za njega boriti 1999. do kraja, a ako su kapitulirali neka kažu da su kapitulirali a ne da javnost muče neizvesnošću.

Lol..nema veze sa Amerikom..pa shta mislish ko je obuchavao i bio logistikchka podrshka UCHK?
Nasha vojska kakva god da je bila 98. je Albance dole razbila..onda dolaze"mirovnjaci" OEBS..i onaj lord da vrshi "inspekciju mirnih Albanskih sela"....imash i snimak kako je to vrshio pa nek te upute...
Americi iz nekog razloga treba Velika Albanija,da nije nje i njene podrshke shiptare bi ne samo u Srbiji nego u svim drzavama okruzenja progutao mrak jer su se svima popeli na onu stvar.
 
pa jeste,s tim sto su problemi srbije po mom misljenju ipak veci i teze resivi...zemlja je stalno nesto cas stabilna,cas nestabilna ali po obicaju nasa politicka kvazi elita je glavni krivac jer svojom nesposobnoscu,neresenoscu i neujedinjenoscu nista ne uspeva da resi.naravno deo kolaca je uzela i eu konstantnim pogresnim pristupom.ameriku necu ni da spominjem oni imaju katastrofalnu spoljnu politiku vec decenijama,ali su ipak uticajni.

a sto se nasih tice - da im das nacrtanu ovcicu pun parlament cobana bi je izgubio :)

Najveću nesreću narodu u Srbiji nisu priredili ni Ameri, ni ustaše, ni Hrvati, ni Šiptari, ni ovi oni, nego naši političari. Recimo inflaciju iz 1993. nije proizveo niko spolja, već naši političari - da bi opljačkali sopstveni narod. Dalje, upropašćavanje državnih giganata i ostalih preduzeća, te nemerljivo bogaćenje nije delo stranaca nego naših ološa.
 
Ja tvrdim da balkanska kriza nema veze sa Amerikom koliko sa našim političarima, oni su ti koji se inate i prave krizu. Što se Kosova tiče, trebalo se za njega boriti 1999. do kraja, a ako su kapitulirali neka kažu da su kapitulirali a ne da javnost muče neizvesnošću.

Ахаха.........пре свега ТИ НИСИ "НАШ" чим си ИЛУМИНАТ - а политичари на сву срећу су углавном НАШИ а не ВАШИ.......8-)
 
eremita, ti mi deluješ kao običan provokator sa ovim slikama koje postavljaš. Nijedna nema veze sa iluminatima, a ni sa mnom. Ovo je ozbiljna tema, a ne izjašnjavanje o tome gde ko pripada. ja ne ulazim u tvoju i bilo čiju pripadnost bilo gde, pa nemoj ni ti u moju. Odrasli smo ljudi i imamo pravo da odaberemo. Vrati se na temu ako možeš.
 
Interesuje me šta mislite o mom dubokom ubeđenju da je kriza u bivšoj SFRJ krenula iz Srbije gde se sada i završava? Imali smo promašaje i izgubljene ratove, naša se država umesto za sebe borila za Jugoslaviju, dobili smo državu ne zahvaljujući želji većine naroda, već kao posledicu referenduma u CG. Ako realno pogledamo sve bivše Republike SFRJ su relativno stabilne, a mi imamo najveću krizu u Evropi. Ne znači li to da smo mi rasadnik kriza na Balkanu?
Kriza u SFRJ je počela mnogo ranije, pre 90-tih, pa znamo za delovanje MASPOK-a 1971. u Hrvatskoj, separatističkoj pobuni Albanaca na Kosovu 1981., kada dole Srbija gotovo da nije imala ingerencije i nisu im bila ugrožena prava, već su i tada želeli secesiju, u obe krize nije bilo Miloševića, koji je u to vreme bio običan bankar. Pomenuti događaji nisu kulminirali u veće nasilje i rat iz jednostavnog razloga jer je postojala blokovska podela sveta, a ni jedan blok ne bi stao na stranu secesionista jer bi se time SFRJ oterala u drugi blok, prema tome vlasti u SFRJ su imale odrešene ruke da se sa takvima obračunaju.
Prema tome priča kako je samo Srbija odgovorna, ili je ona najodgovornija za ono što se desilo jednostavno nije tačna, iskreno, rata i ne bi bilo da nisu oni koji su uvezli kalašnjikove iz Madjarske počeli da pucaju po JNA, da nije bilo ubijanja onih vojnika koji su se povlačili iz Sarajeva ili onih u Tuzli, a Milošević bi pao pre ili kasnije, samo se hrvatskim i muslimanskim liderima žurilo da iskoriste podršku koju su imali od zapada (pre svega mislim na nemačku, jer su SAD bile korektne u početku rata) i da i po cenu krvi ostvare svoje secesionističke ciljeve.
Uzgred, kapitulacija jeste potpisana, ali ne i predaja Kosova. Zar misliš da smo predali Kosovo Kumanovskim sporazumom, da ga zapad odmah ne bi proglasio nezavisnim.
 
Interesuje me šta mislite o mom dubokom ubeđenju da je kriza u bivšoj SFRJ krenula iz Srbije gde se sada i završava? Imali smo promašaje i izgubljene ratove, naša se država umesto za sebe borila za Jugoslaviju, dobili smo državu ne zahvaljujući želji većine naroda, već kao posledicu referenduma u CG. Ako realno pogledamo sve bivše Republike SFRJ su relativno stabilne, a mi imamo najveću krizu u Evropi. Ne znači li to da smo mi rasadnik kriza na Balkanu?
Kriza u SFRJ je počela mnogo ranije, pre 90-tih, pa znamo za delovanje MASPOK-a 1971. u Hrvatskoj, separatističkoj pobuni Albanaca na Kosovu, kada dole Srbija gotovo da nije imala ingerencije i nisu im bila ugrožena prava, već su i tada želeli secesiju, u obe krize nije bilo Miloševića, koji je u to vreme bio običan bankar. Pomenuti događaji nisu kulminirali u veće nasilje i rat iz jednostavnog razloga jer je postojala blokovska podela sveta, a ni jedan blok ne bi stao na stranu secesionista jer bi se time SFRJ oterala u drugi blok, prema tome vlasti u SFRJ su imale odrešene ruke da se sa takvima obračunaju.
Prema tome priča kako je samo Srbija odgovorna, ili je ona najodgovornija za ono što se desilo jednostavno nije tačna, iskreno, rata i ne bi bilo da nisu oni koji su uvezli kalašnjikove iz Madjarske počeli da pucaju po JNA, da nije bilo ubijanja onih vojnika koji su se povlačili iz Sarajeva ili onih u Tuzli, a Milošević bi pao pre ili kasnije, samo se hrvatskim i muslimanskim liderima žurilo da iskoriste podršku koju su imali od zapada (pre svega mislim na Nemačku, jer su SAD bile korektne u početku rata) i da i po cenu krvi ostvare svoje secesionističke ciljeve.
 
Jednostavno narod je stoka i tu nema sta mnogo da se filozofira i to ona najgora primitivna i nasilna ,u XIX vek smo usli tako sto je Karadjordja ubio rodjeni kum sikirom na spavanju , u XX tako sto su oficiri ubili kralja i kraljicu kojima su dali zakletvu i potom se jos mucki izivljavali i kasapili njihova tela , a u XXI vek smo usli tako sto su ubili na izborima izabranog premijera i to isto oni koji su mu bili potcinjeni i obavezani na vernost , al sve je to kriva Amerika
 
eremita, ti mi deluješ kao običan provokator sa ovim slikama koje postavljaš. Nijedna nema veze sa iluminatima, a ni sa mnom. Ovo je ozbiljna tema, a ne izjašnjavanje o tome gde ko pripada. ja ne ulazim u tvoju i bilo čiju pripadnost bilo gde, pa nemoj ni ti u moju. Odrasli smo ljudi i imamo pravo da odaberemo. Vrati se na temu ako možeš.
Није Мита провокатор већ ти...илуминати су сатанисти..и то је научно, теолошки и на било какав други начин доказано..људи написали књиге..а неки раде и у Полицији..и самим тим што си поставио такав ник, провоцираш људе са здравим разумом...али ето то је европска Србија...сатанистима дали права....
 
eremita, ti mi deluješ kao običan provokator sa ovim slikama koje postavljaš. Nijedna nema veze sa iluminatima, a ni sa mnom. Ovo je ozbiljna tema, a ne izjašnjavanje o tome gde ko pripada. ja ne ulazim u tvoju i bilo čiju pripadnost bilo gde, pa nemoj ni ti u moju. Odrasli smo ljudi i imamo pravo da odaberemo. Vrati se na temu ako možeš.

И твој аватар и твој ник има везе са ИЛУМИНАТИМА - а што си ти добио задатак да овде провоцираш то је твој проблем, остаћеш "кратких рукава". Најважније у политичким темама је ГДЕ КО ПРИПАДА - а зна се где ти као илуминат припадаш, а ту жваку о томе "да не улазиш у било чију припадност" задржи за ваше састанке по подрумима и осталим мрачним просторијама.



:twisted:
 

Back
Top