Punoletstvo?!? Sta, kako?

*milkshake*

Zainteresovan član
Poruka
447
Posto mi je 18. rodjendan samo par meseci udaljen :D razmisljam o nacinu da ga proslavim... Da li ste bili po osamnaestim, kako to izgleda? Konkretno je rec o Beogradu, pa bi mi znacilo ako bi mogli da mi preporucite neko mesto, neki klub... I svi drugi predlozi su dobrodosli :)
 
Ma ima puno ,sasvim finih prostora po Beogradu za to. Ja mogu da ti preporucim ,recimo gde je moja sestra slavila, klub kod doma sindikata ali ne mogu tacno da se setim kako se zove. Ima i preko puta autobuske stanice (BAS-a),takodje ne znam kako se zove, ali moze da primi oko 70-80 ljudi. Ako se setim josh nekog napisacu ti. POZDRAV
 
E sad za cenu ne znam tachno .Ja svoj nisam slavio , okupio sam uzi krug drustva i oleshili smo se. Pa zavisi koliko ljudi pozivash, neki su pozivali kao na svadbu oko 100-150 ljudi neki manje,to zavisi od tebe, a od toga naravno zavisi i cena zurke. Uglavnom je to prostor koji prima od 50-100 ljudi , DJ, a ako imash kintu plati zivu muziku. Na svakom 18om kojem sam bio pustali su se narodnjaci, uglavnom je tako. Skoro sam bio na rodjendanu kod ortaka,nije bio 18i ali nema veze, slavio je na green baru,koji je sad premesten u 70i blok na novom beogradu. Ne znam da li si bio nekad tamo (mislim na splav) ranije je bio na adi. Josh neshto , ali to bi trebalo da se dogovorish sa gazdom lokala, da li ces da donosis svoje pice ili ces platiti pice iz kluba ( koje je uvek skuplje). Mada ti ja preporucujem ovo prvo. Trudi se da odredish koliko ce ti litara trebati (najvise alkohola) ,da ne bi ostao vec negde oko 12-1 bez istog, shto sam doziveo par puta na zurkama. Eto toliko , nadam se da sam ti pomogao/
 

Back
Top