vratite mi zivot

i ja chekam.
ko cheka,docheka.


hahah.
pali andjeo.
daj,bolan,kao da nemash shta pametnije nego biti u depresiji.

ja sam 3 sedmice bila odvaljena od zivota,sad se oporavljam.
chak imam i novog frajera.
probaj i ti.
;)

ozbiljno ti kazem.
 
jel imas i ti svoje principe zbog kojih neces prva da mu se javis??
ako stvarno mislis da te on voli.. i da ti zelis da ponovo budete zajedno.. onda preskoci ponos i principe..( samo ako je vredan toga tj. ako ces nakon toga svejedno imati svoj nivo ), i bicete ponovo zajedno..
***, ja ne znam celu pricu pa ne mogu nesto posebno da ti kazem.. bilo bi lakse da sam upoznata sa svim..
pozdrav
 
hvala svima.....Nije niko od vas...Pa ponos je jedna od glavnih stvari...
a prica ide ovako....Bili smo zajedno 5 meseci,i letos me je prevario,zato sto je cuo neke price,ali nakraju mi se sam vratio...par dana posle je otisao u Prokuplje sto je mnoooogoooo udaljeno od mesta gde sam ja i gde je njegova porodica....Od kako je otisao videla sam ga dva puta...ali mislim da je to neka "kletva" moj cale i njegova keva su bili zajedno kad su bili nasih god i moj cale je nju ostavio...sad sam se malo nasalila sto se tice kletve ali je sve ostalo ozbiljno....pokusavala sam i sa drugi tipovima al nije islo....***....:(
 
nemoj da ga zowesh!!!!!
jer, ako te prewario, onda ne treba da te bude briga za njega...
a i ispashcesh totalna ochajnica... a to ne zelish, zar ne?
ima josh puno sweet frajera... sigurno jedan cheka na tebe!
 
pa sad.. da je mene decko prevario, i onda pokusao da se vratim.. paa.. mozda bih mu i oprostila.. samo ako ga bezuslovno volim.. ali u suprotnom.. tesko.. ipak imam svoj ponos i nivo..
a sad, kad je otisao.. nemoj sebe maltretirati, padati u depresiju i bezpotrebno kidati zivce! moram da ti kazem da ako te do sad nije pozvao.. znaci da je presao preko svega toga, sto ukljucuje i da je sa tobom zavrsio.. koliko sam shvatila.. znam da je najlakse reci da treba nekog da zaboravis.. a najteze je to uraditi.. samo se potrudi.. vreme RECIMO leci sve...
Pozdrav
 
pa sad.. da je mene decko prevario, i onda pokusao da se vratim.. paa.. mozda bih mu i oprostila.. samo ako ga bezuslovno volim.. ali u suprotnom.. tesko.. ipak imam svoj ponos i nivo..
a sad, kad je otisao.. nemoj sebe maltretirati, padati u depresiju i bezpotrebno kidati zivce! moram da ti kazem da ako te do sad nije pozvao.. znaci da je presao preko svega toga, sto ukljucuje i da je sa tobom zavrsio.. koliko sam shvatila.. znam da je najlakse reci da treba nekog da zaboravis.. a najteze je to uraditi.. samo se potrudi.. vreme RECIMO leci sve...
Pozdrav
mislim da cu te poslusati...i pustiti da prodje vreme...HVALA SVIMA!!!!!!JA IMAM SVOJ PONOS I NIVO.....Otvorili ste mi oci...ZIVOT IDE DALJE,SA NJIM ILI BEZ NJEGA!!!


:idea:...."OSTACU SLOBODNA NECU SE VEZATI VAZNO JE SAMO DOBRO SE ZEZATI...":)
 
Pa da.
Ima i gorih slucajeva od ovog.
Jednu moju drugaricu prevario decko i otprilike znas kako vec ide, pokusao da se pomiri sa njom i ona nije htela. Tek ce ti on njoj " Ja cu biti u 5 danas u parku, ako zelis da ti se vratim budi tamo i to je moja finalna rec". Ja gledam kao..daaaaaj bre.
I zamisli ona ludaca jos otrci kao " Jao ovo mi je zadnja sansa"....
:Smajlikojipucasebiuglavu:
 
Pa da.
Ima i gorih slucajeva od ovog.
Jednu moju drugaricu prevario decko i otprilike znas kako vec ide, pokusao da se pomiri sa njom i ona nije htela. Tek ce ti on njoj " Ja cu biti u 5 danas u parku, ako zelis da ti se vratim budi tamo i to je moja finalna rec". Ja gledam kao..daaaaaj bre.
I zamisli ona ludaca jos otrci kao " Jao ovo mi je zadnja sansa"....
:Smajlikojipucasebiuglavu:

Sorry ali drugarica ti je stvarno ispala slepica:-?:shock::confused:
 

Back
Top