problem sa flash memorijom

bpd

Početnik
Poruka
37
Naime, pre neki dan sam kupio USB flash memoriju marke Maxell i kada sam je probao radila je. Prebacio sam neki film na nju i kada sam dosao kod druga da mu prebacim film na komp ona nije radila. Posle toga ni kuci isto nije htela da radi. Problem je sledecei: kada je prikljucim komp je prepozna i pojavi se kao removable disk u MyComputer-u, a kada pokusam da udje u nju stalno izbacuje da moram da je formatiram. Kada pritisnem da se formatira izbaci neki eror i pise da nemoze da se formatira. Jel neko zna u cemu je problem i da li ikako moze to da se sredi?
 
Problem je sledecei: kada je prikljucim komp je prepozna i pojavi se kao removable disk u MyComputer-u, a kada pokusam da udje u nju stalno izbacuje da moram da je formatiram. Kada pritisnem da se formatira izbaci neki eror i pise da nemoze da se formatira. Jel neko zna u cemu je problem i da li ikako moze to da se sredi?
Pokušaj desni klik na My Computer, Manage, Disk Management, nađi particiju koja predstavlja flash disk i koja će verovatno imati oznaku RAW, kreiraj novu particiju, formatiraj je. Postoji još načina korišćenjem posebnih programa, ali za početak probaj ovo.
 
Pokušaj desni klik na My Computer, Manage, Disk Management, nađi particiju koja predstavlja flash disk i koja će verovatno imati oznaku RAW, kreiraj novu particiju, formatiraj je. Postoji još načina korišćenjem posebnih programa, ali za početak probaj ovo.

Nece ovako. Regidtruje ga kao removable disk, ali pise Unread. Koji program bi to mogao da sredi?
 

Back
Top