Pitanje u vezi maticne...

davno pre

Zainteresovan član
Poruka
207
Planiram novu konfiguraciju Intel e8200 + maticna nvidijin chipset konkrevetno Socket 775 NVIDIA® GeForce 7100 GIGABYTE GA-73PVM-S2H, VGA+ PCI Express x16 DDR2 Gigabit LAN IEEE 1394

...ima li neko iskustava kakav se pokazao ovaj cipset ..jedino sto ima samo dva slota za ram memoriju i koliko vidim nisu svi konjdezatori u solid varijanti na njoj...

....hvala
 
...dobra je ...zadovoljan sam a i nisam neki zahtevan korisnik...poneka igrica..unreal i tako to ...lepo radi sve i prosto leti...pre ove sam imao 8600gt...nisam gledao koliko kojih frejmova ostvaruje u igricama...a tebi strajomire zelim da sto skorije nabavis neku konfiguraciju mnogo bolju od moje...sta te jos bude zanimalo ti pitaj..nemam ceo dan da testiram komp , tako da ce ici postepeno informacije iz prve ruke...
 
...i jos nesto...sa tom 8600gt je bio celeronka 2.8 i radilo je sasvim ok ...bioshok fantasticno...sad svi prde o neznamtinija kako mocnim procesorima i cudesima od dvoglavih grafa..a onda se oduseve sta sve moze da radi na asusicu Eee sa nekim jadom od celerona koji im je ostao ispod tezge de seku procesore...tako da se ne uzbudjavas...meni je nvidija laksa , skines novi drajver i to radi..kod atija je malko drugacije...a i nevolem crvenu boju...nikako...jer takvo mi je iskustvo jos od geforce dvojcice kad mi nisu radile dobro igrice novi drajver je sve resio dok kod kolege koji je imao asus maticnjak i radeona sa 128mb bio je ocaj...e sad mozda je sve to samo moje iskustvo...a i sve je danas pomalo sareno...
 

Back
Top