Zasticena muzika
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Zasticena muzika

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Zasticena muzika

Jel postoji neki nacin ili neki program kako bi mogao ovu muziku da narezem....(mislim kao audio ili mp3)...posto moze kao data disk ali ova dva ne moze....uzeo sam neku muziku od nekog ali kreten zastitio...c c c...

Guest

Podrazumevano Re: Zasticena muzika

Citat Original postavio Red_Zmaja
    Jel postoji neki nacin ili neki program kako bi mogao ovu muziku da narezem....(mislim kao audio ili mp3)...posto moze kao data disk ali ova dva ne moze....uzeo sam neku muziku od nekog ali kreten zastitio...c c c...
    hm.. znam da postoji nacin da bukvalno prekopiras disk, valjda bit po bit (jel zvuci logicno) ili tako nesto?

Ističe se Red_Zmaja (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    9
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano Re: Zasticena muzika

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio Red_Zmaja
    hm.. znam da postoji nacin da bukvalno prekopiras disk, valjda bit po bit (jel zvuci logicno) ili tako nesto?
    Ja mogu tu muziku da slusam na mom kompu...mogu i da narezem data cd ali ne mogu mp3 i audio....

Miro
    Guest

Podrazumevano

A jel si probao sa WM plajerom da kopiras na hard samo audio i onda jednostavno narezes te pesme sa Nero? Meni tako upali ponekad kad mi ga pokaze kao data CD.

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Probaj da,stisnes i drzis taster SHIFT,ubacis cd u driver,pustish da on malo to provrti,pustish shift i pokrenes svoj omiljeni grabber...Meni je to radilo sa novim Maidenom...kad ga ubacim vidi samo dat+neki svoj player i grabber ga ne vidi,a posle drzanja shifta,grabber je video sve pesme...To sam shiftom ti je ona fora autonotification blabla....

Slične teme

1. MuZiKa
    Autor gost 123295 u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 29.03.2008., 16:58
  2. Muzika
    Autor offer u forumu Softver
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 04.07.2007., 22:02

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor