Prodati Kosmet za EU ili Ruska podrska ?! ***uslov***

Da li bi dali Kosmet za EU ili ga braniti sa Ruskom podrskom ?

  • Prodao bi Komset za eventualno clanstvo u EU

    glasova: 9 33,3%
  • Biram Rusku podrsku za teritorijalnu celovitost Srbije (u/van EU)

    glasova: 18 66,7%

  • Ukupno glasova
    27
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

UbicaDecijegaLica

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.071
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=e61dd47f322e77ab847032d2e9180297

..."On je dodao da je diplomatskim kanalima stigla poruka iz Rusije da "više neće moći da brane interese Srbije ako potpišemo politički sporazum sa EU, koji je uvod u dolazak njene misije na Kosmet".


...mislili ste da mozete sedeti na dve stolice ? :D e, nemoze ;) pa biraj bato, prodaj Kosmet za EU ili se drzi Rusije koja ce da ti cuva ledja :P
 
http://vesti.krstarica.com/?rubrika=aktuelno&sifra=e61dd47f322e77ab847032d2e9180297

..."On je dodao da je diplomatskim kanalima stigla poruka iz Rusije da "više neće moći da brane interese Srbije ako potpišemo politički sporazum sa EU, koji je uvod u dolazak njene misije na Kosmet".


...mislili ste da mozete sedeti na dve stolice ? :D e, nemoze ;) pa biraj bato, prodaj Kosmet za EU ili se drzi Rusije koja ce da ti cuva ledja :P

Stvarno bi volio da je tako ,ali *** , nekako ne vjerujem braći baćuškama ,mnogo puta kroz istoriju su nas "ispalili ",pa se bojim da i sad ne urade isto(možda mi od njih previše očekujemo)....
PS
to ne znači da je ova druga varijanta prihvatljiva ,da se odmah razumijemo!!!!!
 
Beograd -- Velimir Ilić izjavio da ako se potpredsednik Vlade Božidar Đelić "drzne da potpiše politički sporazum sa EU", onda pada vlada.

"Đelića ćemo, u tom slučaju, proglasiti za izdajnika", dodao je ministar infrastrukture i lider Nove Srbije Velimir Ilić. On je u izjavi "Novostima" naglasio da bi, ukoliko Vlada Srbije padne, najbolje bilo da vanredni parlamentarni izbori budu održani istovremeno sa lokalnim i pokrajinskim - 11. maja. Narodnjačka koalicija više nikada ne bi ušla u savez sa DS i G17 plus, rekao je Ilić.

Odluku EU, samo dan pošto su završeni predsednički izbori, da pošalje svoju misiju na Kosovo i Metohiju, Ilić je okarakterisao kao siledžijsku, ali je izrazio sumnju da je to bio "dogovor Evrope i Tadića".

"Sada je svima jasno u Srbiji zašto se Tadiću žurilo sa održavanjem predsedničkih izbora. Na tu opasnost smo ukazivali sve vreme predizborne kapmanje. Naš predlog je da sa EU zamrznemo odnose sve do ne bude poznato kakav je odnos Unije prema Kosmetu", rekao je Ilić.

On je dodao da je diplomatskim kanalima stigla poruka iz Rusije da "više neće moći da brane interese Srbije ako potpišemo politički sporazum sa EU, koji je uvod u dolazak njene misije na Kosmet".
 
Све "споразуме" и све разговоре о ЕУ треба замрзнути до правног и праведног решења за КиМ..... Борис Тадић је добио онолико гласова на основу, то већ сада видимо, ЛАЖИ О ТОМЕ ДА ОН НЕЋЕ ДАТИ КиМ....

 
1.gif
 
Loše postavljeno pitanje za anketu..................Vidi se da ga je postavio srs glasač..................

Paz vamo sad ovu varijantu:

1. Da li bi pristali na odvajanje Kosmeta od Srbije a da zazuzvrat Srbija dobije automatski članstvo u EU?

2. Biram Rusku podršku za neodvajanje Kosmeta od Srbije i izolaciju i bedu zauvek?

Kako sad ovo izgleda,a?

Poenta je da se ne mogu postavljati ovakva pitanja...................
 
Loše postavljeno pitanje za anketu..................Vidi se da ga je postavio srs glasač..................

Paz vamo sad ovu varijantu:

1. Da li bi pristali na odvajanje Kosmeta od Srbije a da zazuzvrat Srbija dobije automatski članstvo u EU?

2. Biram Rusku podršku za neodvajanje Kosmeta od Srbije i izolaciju i bedu zauvek?

Kako sad ovo izgleda,a?

Poenta je da se ne mogu postavljati ovakva pitanja...................


Citam i dodjem do dela gde predpostavljas kako je SRS glasac napisao temu i shvatim da si samo priglup, a onda kad nastavim i procitam na koji nacin vidis stvari shvatim da si jedna obicna ovca ;) ....ae burazeru promeni taj nick u nesto lepse, recimo na primer.....=U=......ako su ti ga preci tako ponosno nosili, mogao bi i ti, nemoj da se stidis :P ;)
 
Citam i dodjem do dela gde predpostavljas kako je SRS glasac napisao temu i shvatim da si samo priglup, a onda kad nastavim i procitam na koji nacin vidis stvari shvatim da si jedna obicna ovca ;) ....ae burazeru promeni taj nick u nesto lepse, recimo na primer.....=U=......ako su ti ga preci tako ponosno nosili, mogao bi i ti, nemoj da se stidis :P ;)


Vidi se da si ti ne priglup nego masivno glup.......Samo sam dao primer kako ne treba i jedna i druga varijanta da izgleda..............Da li sada razumeš????I promeni ti svoje obeležje u CS-jad..če......................Odmakni se od računara i CS-a i živi normalan život.........Moji preci su se borili protif fašista i šovinista - znači upravo protiv takvih kao što si ti.......A ja sam se za razliku od tebe borio protiv NATO-a da bi ti svoju bulju krio kao pacov po podrumima..........
 
Vidi se da si ti ne priglup nego masivno glup.......Samo sam dao primer kako ne treba i jedna i druga varijanta da izgleda..............Da li sada razumeš????I promeni ti svoje obeležje u CS-jad..če......................Odmakni se od računara i CS-a i živi normalan život.........Moji preci su se borili protif fašista i šovinista - znači upravo protiv takvih kao što si ti.......A ja sam se za razliku od tebe borio protiv NATO-a da bi ti svoju bulju krio kao pacov po podrumima..........

Hmmm neko ko se borio protiv NATO-a da danas peva tu pesmu kako bi ga skoro pa pop00sio NATOvcima :roll: nesto mi se ne slaze, ali mozda zato sto sam masivno glup ;)
Protiv fasista, ha ;) pa Italijani i nisu bili tako napasni k'o oni nacisti....sve mi se cini da sam ipak bio u pravu, a te izmisljotine kako si se borio protiv NATO-a okaci macku o rep, ovako samo ispadas glup u drustu :P
 
a to ti je smesno, a nije ti smesno da "rusi staju na nasu stranu".........
hehhe....radikal......

Pa Rusi su na nasoj strani, ljudi rekli posteno "sve dok hocete da branite Kosmet mi cemo vas podrzati" :P .... EU ponudila neki k00rton od predugovora koji ce ujedno i da negira UN rezoluciju koja je za sada jedini garant celovitosti Srbije i nepovredivosti granica i mi treba da ga potpisemo i klimnemo glavom u fazonu "evo vam Kosmet", a Rusi ce da cimaju ;) da nisi i ti mali sedeo u istoj klupi sa ovim nexxxom u odeljenju za zaostale ;) pa se grudvas ovakvim glupostima :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top