Izabrali ste ime.Kako?
Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 157

Tema: Izabrali ste ime.Kako?

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano Izabrali ste ime.Kako?

Razmisljao sam o clanovima foruma.Uopsteno, nevezano za svastaru.Tu ima svakakvog naroda.Samo ime koje su odabrali puno pokazuje njihove karakterne osobine nacin na koji bi da promovisu sebe ovde na forumu.Mozda da nadomeste licne frusreacije idr.
    Moj lik je zasnovan na jednom inspirativnom zivotu Ali iskreno jednog dana cu napisati knjigu o sebi.Zasto zato sto je neka cudna sila koja me vodila kroz zivot ipak zastitila od svakog zla i poroka kojem sam se odao da me neuzme pod svoje.
    Bustura.
    Zvali su me kao dete Guda.Bio sam kao svinjce zamazan uvek u blatu na drvecu ili u prasini.Kasnije Guster jer sam toliko izdzigljao da sam licio na jednog gustera.Sav koscat dug i mrsav.A povrh svega uvek sam prvi oblacio kratke pantalone.U aprilu.Pa kad se smrznem protegnem se na suncu ko guster da se ogrejem.Vremenom je to preraslo u gustura i na kraju samo jedno stvorenje moj najveci prijatelj i drug kojoj dugujem mnoge stvari u zivotu to je preimenovala u Bustura.Naravno nikome vise ne zove tako.Sem nje.Ali posto smo jako udaljeni i falimo jedno drugom ovako kada pogledam na forumu neki nik i naidjem na Busturu setim se moje najdraze drugarice(ili godine sada naredjuju prijateljice)Nele.
    I tako sam ja jako iskren uvek u zivotu pa i na ovom forumu.

Ovde ima puno dragih likova Goodday-samo ime pokazuje koliko je taj lik inspirisan zivotom i dobrim stvarima.Gazdarica koja voli da gazduje pa je na odgovornu funkciju postavljena.Ali zaista jedna draga osoba.Pa neznam onaj Peruzi isto jedan fin momak.Pa Don,nekako izgubljen u prostoru i vrmenu.IMam utisak da taj covek stalno tuguje zbog nekih promasenih ljubavi i stvari.I tako dalje svi su na svoj nacin zanimljivi i specificni.
    Ipak zar ima onih ljudi koji su toliko zeljni dokazivanja.Ili da toliko malo inspiracije imaju zivotom pa izaberru ime FARMACEUT strasno.Jos povrh svega njegovo ime nama treba da pokazu da smo u potlacenoj poziciji.Zato sto je on farmaceut.Pih jake li mu struke.Ili DR pa MR.Samim tim sto su izabrali takvo ime pokazali su svoje zanimanje ili Ne.Mozda sao zele da im je to zanomanje.A nije.Ipak smatraju da su superiorniji i pametniji samo zato sto su pod tim imenom.Pa jos na sva usta prozivaju.Oni su uceni imaju pravo da daju savete a mi nismo.Kako neko ko se krije iza imena moze mene napasti kada i nezna koje je moje zanimanje.Mozda se drugi nerazbacuju diplomama i skolama.Mozda su dosli da pobegnu od stresa i svakodnevnice na forum.Pa se opusteno zezaju.Ali neki likovi to nekapiraju pa bombarduju svojim glupim umisljenim a povrh svega neispravnim frazama.Kao sto neka doticna jednom rece svi vi gasarbajteri koji cistite gov na po inostranstvu.Ha pa oni nisu ljudi.Ja zivim u inostranstvu.Zasto zato sto je ovde sve cemu sam tezio.Moja zemlja mi nije dala nista.Zalosno ali je tako.Ipak ako sam razocaran u zemlju od koje vucem korene to neznaci da mrzim narod ili da ga se stidim ne.Naprotiv ovaj forum ozvljava u meni lepe emocije.I budi stalnu potrebu da se vratim ponovo tom istom svom narodu.
    Zeleo sam reci obitavaju ovde svakakvi ljudi.I skolovani i manje skolovani.Pametni pa i glupi.Srecni i tuzni.Dobri losi.Bukvalno svakakvi.Ali hvala Bogu zaista mi se cini da dobrih 95% su ljudi u kojima ipak zivot i pozitivna energija buja.I pored kriza i problema.I dobro je da je tako.

Zaista me interesuje sta vas je navelo da bas svoje ime izaberete da bude bas takvo na ovom forumu.Ima li podesna prica ili je izaslo kao zelja potreba ili nesto trece. Naveo sam primere za imena.Ima ih vise i pozitivnih i negativnih.
    Ako mi zamerate na prozivci:Sta da vam kazem zamerajte to je moje misljenje.Ja nemogu nista da ucinim. :wink:

Veoma poznat pirratica (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Izabrali ste ime.Kako?

Citat Original postavio Bustura
    Razmisljao sam o clanovima foruma.Uopsteno, nevezano za svastaru.Tu ima svakakvog naroda.Samo ime koje su odabrali puno pokazuje njihove karakterne osobine nacin na koji bi da promovisu sebe ovde na forumu.Mozda da nadomeste licne frusreacije idr.
    Moj lik je zasnovan na jednom inspirativnom zivotu Ali iskreno jednog dana cu napisati knjigu o sebi.Zasto zato sto je neka cudna sila koja me vodila kroz zivot ipak zastitila od svakog zla i poroka kojem sam se odao da me neuzme pod svoje.
    Bustura.
    Zvali su me kao dete Guda.Bio sam kao svinjce zamazan uvek u blatu na drvecu ili u prasini.Kasnije Guster jer sam toliko izdzigljao da sam licio na jednog gustera.Sav koscat dug i mrsav.A povrh svega uvek sam prvi oblacio kratke pantalone.U aprilu.Pa kad se smrznem protegnem se na suncu ko guster da se ogrejem.Vremenom je to preraslo u gustura i na kraju samo jedno stvorenje moj najveci prijatelj i drug kojoj dugujem mnoge stvari u zivotu to je preimenovala u Bustura.Naravno nikome vise ne zove tako.Sem nje.Ali posto smo jako udaljeni i falimo jedno drugom ovako kada pogledam na forumu neki nik i naidjem na Busturu setim se moje najdraze drugarice(ili godine sada naredjuju prijateljice)Nele.
    I tako sam ja jako iskren uvek u zivotu pa i na ovom forumu.

Ovde ima puno dragih likova Goodday-samo ime pokazuje koliko je taj lik inspirisan zivotom i dobrim stvarima.Gazdarica koja voli da gazduje pa je na odgovornu funkciju postavljena.Ali zaista jedna draga osoba.Pa neznam onaj Peruzi isto jedan fin momak.Pa Don,nekako izgubljen u prostoru i vrmenu.IMam utisak da taj covek stalno tuguje zbog nekih promasenih ljubavi i stvari.I tako dalje svi su na svoj nacin zanimljivi i specificni.
    Ipak zar ima onih ljudi koji su toliko zeljni dokazivanja.Ili da toliko malo inspiracije imaju zivotom pa izaberru ime FARMACEUT strasno.Jos povrh svega njegovo ime nama treba da pokazu da smo u potlacenoj poziciji.Zato sto je on farmaceut.Pih jake li mu struke.Ili DR pa MR.Samim tim sto su izabrali takvo ime pokazali su svoje zanimanje ili Ne.Mozda sao zele da im je to zanomanje.A nije.Ipak smatraju da su superiorniji i pametniji samo zato sto su pod tim imenom.Pa jos na sva usta prozivaju.Oni su uceni imaju pravo da daju savete a mi nismo.Kako neko ko se krije iza imena moze mene napasti kada i nezna koje je moje zanimanje.Mozda se drugi nerazbacuju diplomama i skolama.Mozda su dosli da pobegnu od stresa i svakodnevnice na forum.Pa se opusteno zezaju.Ali neki likovi to nekapiraju pa bombarduju svojim glupim umisljenim a povrh svega neispravnim frazama.Kao sto neka doticna jednom rece svi vi gasarbajteri koji cistite gov na po inostranstvu.Ha pa oni nisu ljudi.Ja zivim u inostranstvu.Zasto zato sto je ovde sve cemu sam tezio.Moja zemlja mi nije dala nista.Zalosno ali je tako.Ipak ako sam razocaran u zemlju od koje vucem korene to neznaci da mrzim narod ili da ga se stidim ne.Naprotiv ovaj forum ozvljava u meni lepe emocije.I budi stalnu potrebu da se vratim ponovo tom istom svom narodu.
    Zeleo sam reci obitavaju ovde svakakvi ljudi.I skolovani i manje skolovani.Pametni pa i glupi.Srecni i tuzni.Dobri losi.Bukvalno svakakvi.Ali hvala Bogu zaista mi se cini da dobrih 95% su ljudi u kojima ipak zivot i pozitivna energija buja.I pored kriza i problema.I dobro je da je tako.

Zaista me interesuje sta vas je navelo da bas svoje ime izaberete da bude bas takvo na ovom forumu.Ima li podesna prica ili je izaslo kao zelja potreba ili nesto trece. Naveo sam primere za imena.Ima ih vise i pozitivnih i negativnih.
    Ako mi zamerate na prozivci:Sta da vam kazem zamerajte to je moje misljenje.Ja nemogu nista da ucinim. :wink:
    Kako Ne znam palo mi na pamet jednostavno :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Ali srculence.Nesto je izazvalo tu misao.
    Srculence oznacava nesto lepo toplo milo.Ljubav.Srculence je malo srce.Ali ono zato trazi vecu paznju.Vise ljubavi da bi poraslo i postalo veliko.Ima razlog-Odgovor je u tebi samo treba da razmislis.

Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ali srculence.Nesto je izazvalo tu misao.
    Srculence oznacava nesto lepo toplo milo.Ljubav.Srculence je malo srce.Ali ono zato trazi vecu paznju.Vise ljubavi da bi poraslo i postalo veliko.Ima razlog-Odgovor je u tebi samo treba da razmislis.
    Znam Kad sam bila mala svi su me zvali Srce :? Srce=Srculence

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Eto u svakom imenu postoji radnja razlog ili inspiracija.Ti si takodje drag lik.Da sam vas sve naveo uvek bi nekog propustio.Zato Sory. :wink:

Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Eto u svakom imenu postoji radnja razlog ili inspiracija.Ti si takodje drag lik.Da sam vas sve naveo uvek bi nekog propustio.Zato Sory. :wink:
    Zashto Sorry

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Pa neznam onaj Peruzi isto jedan fin momak.
    Hvala...
    A sto se tice ostatka...Ejmen tu det (citati po Vuku)

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Srculence
    Zashto Sorry
    Pa nisam te naveo a zeleo sam.Jednostavno nezelim da se niko oseca superiornijim ili prozvanim.To je samo primer.

Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zashto Sorry
    Pa nisam te naveo a zeleo sam.Jednostavno nezelim da se niko oseca superiornijim ili prozvanim.To je samo primer.
    OK je nego ti fali jedno r :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Citat Original postavio Peruzzi
    Hvala...
    Dobro de sumadinac.Koda se ja secam dali je peruzzi ili peruzi.Odakle Sumadincu inspiracija za takvo ime.

Aktivan član
    Učlanjen
    15.02.2004.
    Reputaciona moć
    63

Podrazumevano

Zashto Sorry
    Ko sto Peruzzi rece ja ti to po Vuku.

Učlanjen
    18.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Zashto Sorry
    Ko sto Peruzzi rece ja ti to po Vuku.
    Onda je OK

Peruzzi nije na forumu
    је дошао тихо и ушао у легенду...
    Domaćin Peruzzi (avatar)
    Učlanjen
    03.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    92

Podrazumevano

Citat Original postavio Peruzzi
    Hvala...
    Dobro de sumadinac.Koda se ja secam dali je peruzzi ili peruzi.Odakle Sumadincu inspiracija za takvo ime.
    A zar to ne bi trebalo ti da mi kazes?
    Ma jedan komsija me tako zvao kad sam bio klinac,i zove me jos uvek.
    To je valjda neki italijanski golman,ili sta vec.
    A ja sam antialenat za fudbal,a zovem se Petar,tako da...asocijacija valjda?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Ja sam u stvari andjeo sa djavolskim zacinima
    Sladoled od vanille je ok, ali je nekako lepse...drugacije kad se doda malo lesnika, suvog grozdja, mozda banana, ...

Poznat JOVANA77 (avatar)
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Reputaciona moć
    150

Podrazumevano

bez komentara i ne treba mi jel da(komentar)?

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

-ee,thanks 4 the 1st place......
    -'vako....zovu me Nebo,a ono se vidi kada je goodday :wink:

Aktivan član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

"mr." je mister ,iako si ti to izgleda pogreshno protumachio shto i nije vazno.
    "I" je inicijal mog imena ,ali i chitano u alfabetu "eye" ,shto mu daje dvostruko znachenje koje ima neki smisao meni znan.

anakin
    Guest

Podrazumevano

ja sam valjda jasna

Elita Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    223

Podrazumevano

ja se zovem Lilu a I.. me zove zlato... ne, ne, zove me srce... a B.. me zove LILIHIP, a drugi B.. me zove... nadrkana glupacha, a A.. me zove ljubavi... a ppffffff a ja sam ustvari The5thElement a bljak je bilo da sebe nazovem ljubav zar ne? ovo je direktna asocijacija na nesto sto je najbitnije na oFom sFetu, ono bez cega ... ono sto nemozes podvaliti... LjubaF... boze... pa ja sam znaci najbitnija na svetu? hehehhee aaaaaaiiiiii sto ja volim sebe!

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

Citat Original postavio goodday

toj nik u americkom slengu znaci debeljko.... :wink:

Elita Betty (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    269

Podrazumevano

...ako se ne varam. A ja sam Betty i u prv. life, zbog frizure kao kod Betty Boop, a i zbog butkica.....

Ističe se oxi (avatar)
    Učlanjen
    08.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano

shto li sam ja oxi!

:shock:

Podrazumevano

Citat Original postavio oxi
    shto li sam ja oxi!

:shock:
    u Engleskoj oxi su kockice za supu

Iskusan
    Učlanjen
    09.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    103

Podrazumevano

Citat Original postavio Betty
    Citat Original postavio goodday

toj nik u americkom slengu znaci debeljko.... :wink:
    -sreca pa ih ovde nema
    -betty su u WW2 zvali US bombardere,mozda nemash sirok trap ali si prema opisu sigurno bomba

Podrazumevano

gatecrasher je festival(dj-eva) na kom sam bila par puta,i bilo mi je stvarno super,pa eto to mi prvo palo na pamet

Strana 1 od 7 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. Koju super - moć biste izabrali? i zašto?
    Autor kyo. u forumu Svaštara
    Odgovora: 332
    Poslednja poruka: 15.08.2011., 06:40
  2. STA OCEKUJETE OD VASE BOR.VESTINE KOJU STE IZABRALI?
    Autor A-LEX u forumu Borilačke veštine i sportovi
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 30.06.2011., 23:49
  3. Rusi izabrali novog patrijarha
    Autor Hugo Chavez u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 06.12.2008., 21:17
  4. Koju super - noć biste izabrali? i zašto?
    Autor rile_laki_oblak u forumu Arhiva
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.01.2008., 01:42
  5. Koga bi od forumasa izabrali za predsednika?
    Autor crni djordje u forumu Politika
    Odgovora: 63
    Poslednja poruka: 23.06.2005., 06:22

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •