POCINJE G*R*A*DJ*A*N*S*K*I R*A*T polako*sigurno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558
Neznam sta vi mislite ali koliko je videti,u SRBIJI se kuva i to uveliko,imam osecaj da ce se nesto desiti jer ovo stvarno vise nije NORMALNO,demokrate pobedjuju zahvaljujuci Madjarima,Muslimanima i Ciganima,EU nastavlja po svome a "PETOKOLONASI" srbije uveliko suruju sa svojim protektoratima. Ne SRBI bi zeleli da rukovode i onda da isto kao nekad Mesic "Ja cu biti poslednji "predsednik Juge a vi me izglasajte.I oni njegovi ga izglasase.E tako je sad i sa Srbijom!!!

Kaze se da je sve moguce jer ucene,otcepljenje...proterivanje i ubistva srba na kim to je sve plan USA-EU
A to sto neko kaze jedna/Srbija i druga/KiM kao nemaju nista jedno sa drugim tako kaze EU,a ja kazem ko u to poveruje taj je GLUPLJI nego tezi,a vi mislite vasom glavom zato je i imate a ne samo za Frizera!
Blagoli se vama srbima kad ce vas Katolici braniti i redu uciti.oni vam zele dobrotu,napredak mir itd.
Sta vi mislite?
 
Ja mislim da nece biti gradjanskog rata, vec mozda neka vrsta pobune gde ce vlast da padne, ukljucujuci i predsednika i premijera i ostale. Pao je Milosevic, pa sto nebi Tadic ili Kostunica. Nayebat ce samo oni koji budu protiv drzave Srbije, bile to nacionalne manjine ili "domaci", u svakom slucaju bit ce manjina u drustvu pa je glupo i pricati o nekom gradjanskom sukobu medju Srbima.
 
mole se korisnici foruma da ne lupetaju i ne zagadjuju forum telesnim izlucevinama.........

Lupetaju?
Pa sve osim RS-entiteta je bilo protiv volje, tj. na štetu 'balkanskih' Srba!
Šta misliš, ako se nekim dovoljno moćnim strukturama u svetu sviđa i ideja rata u Srbiji, ti ćeš to sprečiti?:D
Btw. Sećaš se, samo je 10 godina trebalo da ona 'moćna i jaka SFRJ' plane kao kula od karata!
 
kakav gradjanski rat? cedina satanisticka sekta protiv ostatka srbije?
samo neka pokusaju unapred se radujem :twisted:

pa NATO smrdljivi pedofili ce se prosiriti na mnoge drzave a da uopste nece pitati narod preko referenduma da li jesu ili nisu za ulazak tu odvratnu vojnu organizaciju zato sto je narod vecinom protiv. referendum ce biti da, ali samo u onim drzavama u kojima znaju da ih nece narod odbiti, u ostalim drzavama nema referenudma, ta najodvratna pedofilska organizacija koja postoji na svetu zvana "NATO" se siri na jedan potpuno nelegitiman nacin.
a ako bi se NE DAJ BOZE tako nesto zadesilo i Srbiju jednog dana zaista bi izbio gradjanski rat u Srbiji! a svi oni koji vide u tim smradovima nekakve "saveznike" ta bolesna manjina to smece u Srbiji bilo bi potpuno fizicki pocisceno iz Srbije oruzjem, nemilosrdno lincovano, jednom zauvek. masovni linc te bolesne stoke bi bio veoma brutalan.
 
Neznam sta vi mislite ali koliko je videti,u SRBIJI se kuva i to uveliko,imam osecaj da ce se nesto desiti jer ovo stvarno vise nije NORMALNO,demokrate pobedjuju zahvaljujuci Madjarima,Muslimanima i Ciganima,EU nastavlja po svome a "PETOKOLONASI" srbije uveliko suruju sa svojim protektoratima. Ne SRBI bi zeleli da rukovode i onda da isto kao nekad Mesic "Ja cu biti poslednji "predsednik Juge a vi me izglasajte.I oni njegovi ga izglasase.E tako je sad i sa Srbijom!!!

Kaze se da je sve moguce jer ucene,otcepljenje...proterivanje i ubistva srba na kim to je sve plan USA-EU
A to sto neko kaze jedna/Srbija i druga/KiM kao nemaju nista jedno sa drugim tako kaze EU,a ja kazem ko u to poveruje taj je GLUPLJI nego tezi,a vi mislite vasom glavom zato je i imate a ne samo za Frizera!
Blagoli se vama srbima kad ce vas Katolici braniti i redu uciti.oni vam zele dobrotu,napredak mir itd.
Sta vi mislite?


mislis da ako svaki cas otvaras temu o gradjanskom ratu da ces mozda da ga prizoves ili sta :?
 
mislis da ako svaki cas otvaras temu o gradjanskom ratu da ces mozda da ga prizoves ili sta :?

:lol:

Ako su glasali Muslimani, Madjari i Cigani za Tadica znaci bice rata?
Ja sam gledao skup SRS u "Areni" pred predizbornu tisinu.....To je nesto najsmesnije sto sam gledao u poslednje vreme. Pocev od govornika"preletaca" pa sve do nacionalnih manjina ciji su se predstavnici javno izjasnjavali i pozivali svoje sunarodnike da glasaju za Tomu. Ne bi se Toma naljutio da je njihove glasove dobio, ali s obzirom da su se predstavnici manjina izjasnjavali maternjim jezikom ko garantuje SRS da ih ti predstavnici one noci nisu nesto zajebavali.Jedino smo mogli jasno da razumemo velikosrbina radikala Sulejmana Spaha, ali ni on kukavac nije uspeo da pripomogne....

A sto se tice gradjanskog rata i njegove mogucnosti da izbije to je pitanje vise za naucnu fantastiku.Jer i kada bi nesrecnim slucajem izbio, ne mogu a da se ne nasmejem, onda bi to bio rat mladje populacije u Srbiji protivu penzionera.I ko bi tu imao vise sanse:lol:?

Jasno je sta hoce mladi a sta bi zeleli stari,cast izuzetcima, koji jos ne mogu da zaborave prosla vremena, ali toga vise nema,jok, jok!!!!

Posle 60 godina zajebavanja, nazadovanja, barem sada imamo jasan put, ideju, nacionalni interes kome tezimo....
 
Ja mislim da nece biti gradjanskog rata, vec mozda neka vrsta pobune gde ce vlast da padne, ukljucujuci i predsednika i premijera i ostale. Pao je Milosevic, pa sto nebi Tadic ili Kostunica. Nayebat ce samo oni koji budu protiv drzave Srbije, bile to nacionalne manjine ili "domaci", u svakom slucaju bit ce manjina u drustvu pa je glupo i pricati o nekom gradjanskom sukobu medju Srbima.
Milosevic je pao na izborima,nek padnu i ovi ali na izborima..
 
.."zasto bi se cudili'..."prica se"...aj jos malo

Pa nisam ti ja predsednik Boki "I'm so sory" Tadic, da te plasim ovde na forumu sa radikalima, socijalistima, narodnjacima i svim ostalim koji nisu "demokrate" ;) Toliko satiranja za jednu noc bi bilo stvarno previse i za veliku devojcicu poput tebe :P a i nick ti je sav sladak i tajanstven pa nemogu da se svadjam sa tobom, nekako ne ide :D ;)
 
Pa nisam ti ja predsednik Boki "I'm so sory" Tadic, da te plasim ovde na forumu sa radikalima, socijalistima, narodnjacima i svim ostalim koji nisu "demokrate" ;) Toliko satiranja za jednu noc bi bilo stvarno previse i za veliku devojcicu poput tebe :P a i nick ti je sav sladak i tajanstven pa nemogu da se svadjam sa tobom, nekako ne ide :D ;)

yes...ti nikako nisi predsednik a ni ne mozes da me plasis a ni za svadjom nema potrebe
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top