Juice мобилна мрежа за младе и у Србији?

Адриан

Ističe se
Poruka
2.767
Telenor je u Crnoj Gori uveo djuice,mobilni operator za mlade...velike povoljnosti imaju, tri broja sa kojima mozete razgovarati besplatno od 20 do 08 besplatan sms a sasvim korektne cijene...


Pogledajte http://www.djuice-me.com/


Да ли сматрате да је ово неопходно у нашој држави?
Да ли бисмо могли заиста да уштедимо тако што бисмо прешли на овај пакет?
 
Да ли сматрате да је ово неопходно у нашој држави?
Да ли бисмо могли заиста да уштедимо тако што бисмо прешли на овај пакет?

"Ovo" uopste nije vazno, a daleko od toga da je neophodno....deveta rupa na svirali...
...kad bih imao telenor karticu...mozda...ali koliko vidim to bi trebalo da je postpaid...u mom slucaju...neka hvala...

...a sto reklamiras tudj forum na ovom...xe xe...nisam siguran kako ce da reaguju...
 
Грешите на куртоазан начин! Нисам рекламирао туђИ форум, већ сам поставио извор вести о мобилној мрежи за младе у Србији. Друга необавештеност је у вези постпејд уговора, којег нема у овој мобилној мрежи...
 
Bas cudno. Mislim nisam uopste obavesten, ali nepostojanje postpaid-a kod nekog mobilnog operatera...hm...zaista cudno...

Ovo nije mobilni operater, mozda sam se glupo izrazio, ali to bi bio podoperater ili neka podmreza koja ce imati posebne USSD kodove, posebni korisnicki servis, i posebne govorne automate, kao i tarife, ali ce kod mreze i signal biti Telenorov.

Najlakse receno - maskirani Telenor.
 

Back
Top