Naleti glavobolja,dr pomoc!
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Naleti glavobolja,dr pomoc!

kefalo
    Guest

Podrazumevano Naleti glavobolja,dr pomoc!

Vec duze vreme mi se desava sledece: pocinje da me boli glava sve jace i jace, prosto me pece glava a onda pocinje talas vrucine pa hladan znoj i pocinjem da malaksavam, ruke mi se tresu. Kad glavni napad (ne znam kako to da nazovem) prodje, ostaje glavobolja i bol u svakom misicu koji postoji. BIla sam kod neurologa, interniste, sve ok.
    Dr sta bi to moglo biti? Stalno se nadam da se to nece ponoviti ali se vraca i jako me brine.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

A da nisi malo pod stresm,opis glavobolje i tvojih simptoma lici na psihosomatsku reakciju.

kefalo
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio dr
    A da nisi malo pod stresm,opis glavobolje i tvojih simptoma lici na psihosomatsku reakciju.
    Ne znam, dolazi tako iznenadno do glavobolje i onda kad se ne nerviram, samo sedim i igram igricu npr-tj. ne razmisljam ni o cemu, samo se relaksiram.
    Sta je stres po definiciji?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Stanje izuzetne tenzije,znaci ako imas neke probleme oko koji se nerviras...koliko imas godina?

kefalo
    Guest

Podrazumevano

30
    da, nerviram se oko posla i glupih stvari, ali najvise zbog ovih naleta glavobolja koji me najvise od svega brinu-moje zdravlje je na prvom mestu.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Onda ti ostaje da jos proveris vid,znaci kod oftalmologa,ako i to bude u redu e onda malo se pozabavi sa sobom,smanji nerviranje oko pola,probaj da otputujes negde na promenu sredine,bavi se nekim sportom...

Veoma poznat
    Učlanjen
    07.12.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

da nije to migrena, to je mnogo gadno

pozdrav
    Guest

Podrazumevano Re: Naleti glavobolja,dr pomoc!

Citat Original postavio kefalo
    Vec duze vreme mi se desava sledece: pocinje da me boli glava sve jace i jace, prosto me pece glava a onda pocinje talas vrucine pa hladan znoj i pocinjem da malaksavam, ruke mi se tresu. Kad glavni napad (ne znam kako to da nazovem) prodje, ostaje glavobolja i bol u svakom misicu koji postoji. BIla sam kod neurologa, interniste, sve ok.
    Dr sta bi to moglo biti? Stalno se nadam da se to nece ponoviti ali se vraca i jako me brine.
    Cao, tvoji simptomi me podsecaju na moje nekada. Jake glavobolje koje pocinju u trenutku a veoma sporo prolaze. Samo sto sam ja uz sve to imala i vrtoglavice. Dakle, isla sam na sve preglede, neurolog, internista, pa rendgen, skener, dioptrija, ocni pritisak, medjutim nista nisu mogli da pronadju. Ostalo je samo da ispitam hormone da vidim nije li to. Tada sam odlucila da sama pokusam da otkrijem uzrok. Posao mi je vezan za sedenje ispred racunara, primetila sam da me cesce boli glava kad sedim duze u istom polozaju. Glavobolje se cesce javljaju i ako ne jedem dovoljno i na vreme. Dakle, ja to povezem sa cirkulacijom, narocito u vratu, i krenem da redovno vezbam i da po ceo dan nesto grickam (uglavnom voce). I evo, vec par godina mi se napadi glavobolje sve redje i redje desavaju.

Slične teme

1. Glavobolja !
    Autor suzeodstakla47 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 06.11.2008., 15:22
  2. glavobolja za dr
    Autor majcekzmajcek u forumu Zdravlje
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.01.2006., 17:08
  3. Glavobolja
    Autor andjela Nis u forumu Zdravlje
    Odgovora: 7