Sve su do sad pale vlasti...

Sve su do sad pale vlasti... dal' ces i ti, dragi, pasti?


  • Ukupno glasova
    48
  • Anketa je zatvorena .
Radikali su još tokom izborne noći priznali poraz Miloševića. Njima nije bilo u interesu da lažu s obzirom da je za SRS Milošević bio manje zlo od DOS-a.
Ма радикалима је супер сада. Примају дебели новац из државног буџета, кад су под Слобом примали такав новац?!
laughing012.gif
 
Rekao si da ja pričam gluposti. Prema tome, na tebi je da to argumentovano objasniš.

Рекао сам да причаш глупости. Одговор на питање је био: будале причају глупости јер су глупе.

Шта сте урадили у Србији за време своје владавине??? На шта је Србија спала??? Шта сте урадили поводом Косова??? Шта сте урадили поводом Срба у Црној Гори??? Колико сте људи запослили/отпустили??? То је само део мојих питања и аргумената.
 
Рекао сам да причаш глупости. Одговор на питање је био: будале причају глупости јер су глупе.
Ako hoćeš ozbiljnu diskusiju onda moraš da citiraš bar jedan moj post, i onda argumentovano obrazložiš zašto je to glupost. Odgovor "будале причају глупости јер су глупе" ukazuje da govoriš o sebi.
 
Ako hoćeš ozbiljnu diskusiju onda moraš da citiraš bar jedan moj post, i onda argumentovano obrazložiš zašto je to glupost. Odgovor "будале причају глупости јер су глупе" ukazuje da govoriš o sebi.

Не покушавам ја да говорим да си ти глуп и твоји постови, нисам их читао. У сваком случају, гледајући твој аватар, претпостављам да си или глуп или залуђен. Ја говорим да је глупа политика човека са твог аватара. Његова дела то говоре.

Ниси одговорио на моја питања
 
Не покушавам ја да говорим да си ти глуп и твоји постови, нисам их читао. У сваком случају, гледајући твој аватар, претпостављам да си или глуп или залуђен. Ја говорим да је глупа политика човека са твог аватара. Његова дела то говоре.

Ниси одговорио на моја питања

Politika mira je politika Tadica...politika rata je politika Nikolica...valjda ste umjeli da birate...skoro su vam bili izbori!
Odabrali ste mir...gubite Kosovo!
Bolje je bilo ratovati...zavrsiti u krvi pa onda raditi na prosperitetu...ali kod vas je ``sve s brda...s dola``!!!
 
Politika mira je politika Tadica...politika rata je politika Nikolica...valjda ste umjeli da birate...skoro su vam bili izbori!
Odabrali ste mir...gubite Kosovo!
Bolje je bilo ratovati...zavrsiti u krvi pa onda raditi na prosperitetu...ali kod vas je ``sve s brda...s dola``!!!

Политика Србије је политика Николића. Против сам сваких сукоба, али морамо бранити своје.
 
Rekao si da ja pričam gluposti.

Nisi još zaslužio da ti odgovorim.

Причаш глупости, али ниси ти измислио те глупости. На неки начин су ушле у твоју главу од стране "господина" са твог аватара.

Нисам заслужио или не смеш јер ћеш се обрукати
 

Back
Top