Imate li...

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
...kakvo ''oružje'' u kolima? :D

Znate ono, ogrebe vas neko, pa još se dere, pa onda izađe da se bije, a ti izvadiš keca iz rukava pa mu daš po tamburi? :D
 
Da se vratimo na temu. Imam jednu ''bricu'' u kolima... Mi lale tako volemo... Za slaninu, lukac... I još ponešto. ;)

Mota se i jedan malo veći :D otkako sam kupio Imprezu...
 
Trebao bi poceti kopirati Borata. :lol:

untitled-28-1.jpg
 
ja cu prvom priliko kupiti teleskopski pendrek sto nose specijalne jedinice pa ako neko hoce da se kaci dobice svoje, mada kontam da ljudima nije svejedno kad vide mojih 110 kg u autu... mada me u odzacima svi znaju
 
Skoro sam pricao sa drugarom o tom problemu, bila je prica sta imati " ne daj Boze da zatreba " a da ti policija ne nadje sutra nekim slucajem. Lik ode do auta i ispod sedista izvadi mocan gumeni cekic, alat k'o alat, tu se nasao... Kaze on: nikako po glavi, samo u pleksus. Pre nekoliko dana bio sa zenskom negde u mraku na periferiji i neki ih napao, mislio je da je njegova zena u pitanju. Naravno, radio je cekic...
 
pa cekaj jel ja ne smem da imam neko hladbo oruje u autu... nasi zakoni su ja mislim najkretenskiji na svetu... ne treba mi pistolj, ali ako me neko ko je jaci napadje cime da se branim grubim recima..
 

Back
Top