Prva riba

***Erioda***

Obećava
Poruka
98
Momci, vi stariji koji imate iole iskustva, kako seksualnog, tako i ljubavnog...
Da li pamtite devojku sa kojom ste prvi put spavali i da li se ponekad setite nje, iako imate npr. sada ribu koju volite i sa kojom ste u vezi???
 
Ispunjavam jedan od uslova. Stariji sam :)

Naravno da pamtim i da se ponekad setim.
Imam utisak da si nesto drugo htela da pitas?


Ma stvarno sam to htela da pitam...zanima me zbog sebe, jer ja sa vremena na vreme se setim prve ljubavi i gubljenja nevinosti, pa reko da li i ja njemu mozda padam na pamet (a to cu saznati ako chujem odgovor mushkaraca) :D
 
pamtim svaku sa kojom sam se druzio...onako fiiinoo....
i uopste mi nije bitno sto mi je neka tamo bila pra...nije mi ona ispred devojaka sa kojima sam kasnije bio...sve su mi iste...milsim sto se sexa tice...ne kazem da je sex bio isti nego ih sve stavljam u isti kalup..
a da li one mene pamte...briga me....
 
Momci, vi stariji koji imate iole iskustva, kako seksualnog, tako i ljubavnog...
Da li pamtite devojku sa kojom ste prvi put spavali i da li se ponekad setite nje, iako imate npr. sada ribu koju volite i sa kojom ste u vezi???

Naravno da se sećam. To uvek ostaje u svakome od nas ( bez obzira na pol ), samo što neki to nikada ne priznaju.
 
Momci, vi stariji koji imate iole iskustva, kako seksualnog, tako i ljubavnog...
Da li pamtite devojku sa kojom ste prvi put spavali i da li se ponekad setite nje, iako imate npr. sada ribu koju volite i sa kojom ste u vezi???
...setjam se chak i prvog promashaja te vecheri, tj. guranja u butkicu iako sam bijo u stanju alkoholne kome i sve...:D
 

Back
Top