Тадићева победа-потстрек за независност Косова, The Independant, London

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
http://www.independent.co.uk/news/europe/tadic-victory-boost-for-kosovo-independence-778031.html




"Добра је вест да је Српски народ показао да жели да иде напред у будућност, а не да се враћа у прошлост", рекао је премијер Косова Хашим Тачи, "Датум независности Косова одредићемо у току седмице"

"Спремни смо да у сарадњи са западним савезницима САД и ЕУ прогласимо независност овог месеца" рекао је Јакуп Краснићи-
---------

Честитам Војиславу Коштуници на још једном успешном уништавању онога чега с еухватио, Србије овог пута...
 
Та Неа: Грчка спремна да призна независност Косова

"Пошто је Европа спремна да призна независност Косова, Грчка се спрема да и сама то учини.Европска унија планира финализацију независности Косова чим се заврши званично проглашење председничких избора у Србији.
Европска унија поздравила је избор Бориса Тадића за председника."

http://www.focus-fen.net/index.php?id=n132999
 
E, Srbijo:(

Sinoc na RTS-u, izjavi onaj Pastor da je "njegovih sto hiljada glasacha odlucilo pobednika", a ja se pitam, zar tih sto hiljada Madjara, Rusina i kojih jos, odluci da Kosovo dobije nezavisnost?!

Znali su da je Nikolic velika smetnja, da kod njega nece ici Evropa ispred Srbije, a Tacimova cestitka Tadicu,samo to potvrdjuje.

Vidim, i Kostunica trazi hitno zasedanje Skupstine, ali, Dulic kanda nema nameru da je sazove.

Hrvatski predsednik Mesic, zapanjen cinjenicom da je Nikolic dobio preko dva miliona glasova, uporedi sa Hitlerom, rekavsi da je Hitler dobio tek nekih 33 odsto a bio je to sto je bio.

"Poshotavni" gosodine Krapinski Covece morao bi obuzdati malo svoj pogani jezik, jer, dobro se zna ko je saradjivao sa tim istih Hitlerom, ko je pobio onolike ljude u Jasenovcu.

I, na kraju (tek sam usla u kucu) samo da dodam- Bog ponekad ucini nekome uslugu time sto mu ne da ono sto zeli (parafraza reci Dostojevskog) tako i Nikolicu.

Danas bi bio kriv za moguci gubitak Kosova (koji je sve izvesniji) a predseniku Tadicu puna usta "evropske Srbije" i EU...

Zjuganov izjavio: Rusija je izgubila partnera u Srbiji, a ne cuh ni da je Putin cestitao.
Nesto su mi se ucutali Rusi, a volela bih da ne gledaju na to ko je pobedio u Srbiji, nego da pomognu, politicari ce biti i proci, za Kosovo je biti il' ne biti...

Nadam se i uzdam se u Rusiju, u Srbiji vise nemam u koga da se uzdam.
 
Та Неа: Грчка спремна да призна независност Косова

"Пошто је Европа спремна да призна независност Косова, Грчка се спрема да и сама то учини.Европска унија планира финализацију независности Косова чим се заврши званично проглашење председничких избора у Србији.
Европска унија поздравила је избор Бориса Тадића за председника."

http://www.focus-fen.net/index.php?id=n132999

EU je pozdravila izbor SVOG coveka, kome je vaznija ta ista EU od dela teritorije zemlje kojoj je predsednik.
Cula sam danas da su kosovski Srbi uputili otvoreno pismo Borisu Tadicu, ali, ne cuh u vestima, nadam se da ga ima negde na Internetu.

Pozdrav, Sale
 
E, Srbijo:(

Sinoc na RTS-u, izjavi onaj Pastor da je "njegovih sto hiljada glasacha odlucilo pobednika", a ja se pitam, zar tih sto hiljada Madjara, Rusina i kojih jos, odluci da Kosovo dobije nezavisnost?!

Znali su da je Nikolic velika smetnja, da kod njega nece ici Evropa ispred Srbije, a Tacimova cestitka Tadicu,samo to potvrdjuje.

Vidim, i Kostunica trazi hitno zasedanje Skupstine, ali, Dulic kanda nema nameru da je sazove.

Hrvatski predsednik Mesic, zapanjen cinjenicom da je Nikolic dobio preko dva miliona glasova, uporedi sa Hitlerom, rekavsi da je Hitler dobio tek nekih 33 odsto a bio je to sto je bio.

"Poshotavni" gosodine Krapinski Covece morao bi obuzdati malo svoj pogani jezik, jer, dobro se zna ko je saradjivao sa tim istih Hitlerom, ko je pobio onolike ljude u Jasenovcu.

I, na kraju (tek sam usla u kucu) samo da dodam- Bog ponekad ucini nekome uslugu time sto mu ne da ono sto zeli (parafraza reci Dostojevskog) tako i Nikolicu.

Danas bi bio kriv za moguci gubitak Kosova (koji je sve izvesniji) a predseniku Tadicu puna usta "evropske Srbije" i EU...

Zjuganov izjavio: Rusija je izgubila partnera u Srbiji, a ne cuh ni da je Putin cestitao.
Nesto su mi se ucutali Rusi, a volela bih da ne gledaju na to ko je pobedio u Srbiji, nego da pomognu, politicari ce biti i proci, za Kosovo je biti il' ne biti...

Nadam se i uzdam se u Rusiju, u Srbiji vise nemam u koga da se uzdam.

Секо, мањине у Србији нису ништа одлучиле.
У првом кругу Пастор је добио 80,000 гласова од 150,000 мађара колико их има у гласачком списку, а и тада нису само Мађари гласали зе Пастора, знам лично неке Србе који су гласали за њега.

Дакле Тадић је добио преко два милиона гласова и то Срба.
Време је да почнемо неке наше да оптужујемо и да се манемо мањина.
 
EU je pozdravila izbor SVOG coveka, kome je vaznija ta ista EU od dela teritorije zemlje kojoj je predsednik.
Cula sam danas da su kosovski Srbi uputili otvoreno pismo Borisu Tadicu, ali, ne cuh u vestima, nadam se da ga ima negde na Internetu.

Pozdrav, Sale

Поставио сам јуче чланак Еуроњуза "Косовски Срби разочарани избором тадића"

А шта је ту ново што ми нисмо знали?
Ено га Коштуница па нека спасава Косово.
Сада ја немам немаеру да се мешам, он је "Спаситељ Србије".
Боооли ме....
 
Bilo danas na TV-u, b92, snimak iz Pristine. Intervjuisali Albance na ulici sta misle o pobedi Borisa Tadica. Tek jedan kaze nesto u fazonu: steta sto Nikolic nije pobedio. To bi nam olaksalo da proglasimo nezavisnost. DA li je to tacno ili ne nije bitno. To neki Albanci misle. Cak mislim da vecina to misli.

Б92? Ма то је гарант истина!
 
Поставио сам јуче чланак Еуроњуза "Косовски Срби разочарани избором тадића"

А шта је ту ново што ми нисмо знали?
Ено га Коштуница па нека спасава Косово.
Сада ја немам немаеру да се мешам, он је "Спаситељ Србије".
Боооли ме....

Ne da starac Foca od stotinu ljeta- deka Micun:
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=29323

Inace, ja sam prenela ono sto je Pastor sinoc izjavio.
 
Ne da starac Foca od stotinu ljeta- deka Micun:
http://www.blic.co.yu/politika.php?id=29323

Inace, ja sam prenela ono sto je Pastor sinoc izjavio.

Upitan koje posledice očekivane nezavisnosti Kosova očekuje po Srbiju, on je kazao da ne očekuje nikakve velike potrese.
"Sve je manje ili više poznato. Znaju se stanovišta većine država EU, poznato je da većina srpskih partija i državnih institucija neće priznati nezavisnsot i neće biti nikakvih iznenađenja. Srbija će svoj protest izraziti u diplomatskim okvirima. Diplomatski odnosi sa državama EU, međutim, neće biti prekinuti", rekao je Mićunović
цитат из тог текста.

Шта даље рећи?

Што се тиче Пастора он хоће да се углави и хвали себе, вероватно види себе као Тадићевог малог уместо Коштунице.
 
Биљо извини се!

Ја лично, вређам Србе. Јер су Срби криви и нико други!
Односило се на Биљу. Русини немају другу домовину од Србије. У Украјини их не признају, а у Словачкој се боре за права тек уласком Словачке у ЕУ. То што имају у Србији немају нигде и лојални су грађани Србије. Исто важи и за Буњавце. Словаке нећу ни спомињати, јер шта они мисле о Мађарима, екстремни радикали су мачји кашаљ. Знам доста Мађара који гласају за СРС. Јесу мањина међу својима, али познајем их.
 
"Upitan koje posledice očekivane nezavisnosti Kosova očekuje po Srbiju, on je kazao da ne očekuje nikakve velike potrese.
"Sve je manje ili više poznato. Znaju se stanovišta većine država EU, poznato je da većina srpskih partija i državnih institucija neće priznati nezavisnsot i neće biti nikakvih iznenađenja. Srbija će svoj protest izraziti u diplomatskim okvirima. Diplomatski odnosi sa državama EU, međutim, neće biti prekinuti", rekao je Mićunović"
----------------
Samo da deki Micunu bude dobro, neka kosovska deca i dalje zive ogradjena zicom, neka je deka ziv i zdrav i neka on odlucuje, i naravno odnosi sa onima koji nam otimaju Kosovo neka budu jos bolji.
Mene bi bilo sramota da sam na njegovom mestu, ali, njemu je obraz kao djon, uz sve poshtovanje za njegove godine, ali samo za godine.
 
Биљо извини се!


Односило се на Биљу. Русини немају другу домовину од Србије. У Украјини их не признају, а у Словачкој се боре за права тек уласком Словачке у ЕУ. То што имају у Србији немају нигде и лојални су грађани Србије. Исто важи и за Буњавце. Словаке нећу ни спомињати, јер шта они мисле о Мађарима, екстремни радикали су мачји кашаљ. Знам доста Мађара који гласају за СРС. Јесу мањина међу својима, али познајем их.

Na koji nacin sam ja vredjala Rusine, prenevsi ono sto je rekao Madjar Pastor?!
On je pomenuo i Rusine, a ja nemam nista protiv Rusina.
 
Биљо извини се!


Односило се на Биљу. Русини немају другу домовину од Србије. У Украјини их не признају, а у Словачкој се боре за права тек уласком Словачке у ЕУ. То што имају у Србији немају нигде и лојални су грађани Србије. Исто важи и за Буњавце. Словаке нећу ни спомињати, јер шта они мисле о Мађарима, екстремни радикали су мачји кашаљ. Знам доста Мађара који гласају за СРС. Јесу мањина међу својима, али познајем их.

Да. Слажем се. Имаш у Војводини чисто радикалска села- а нема Срба у кругу од 20 километара.
Само нема Биља зашто да се извињава, она је добра душа.
 
Што се тиче Пастора он хоће да се углави и хвали себе, вероватно види себе као Тадићевог малог уместо Коштунице.
Пастор то ради јер следе избори за Скупштину АП Војводине. Мађарски политичари причају о правима Мађара пред изборе да хомогенизују масу, а стало им је до обичног народа... Само пример Касе како се обогатио.
 
Пастор то ради јер следе избори за Скупштину АП Војводине. Мађарски политичари причају о правима Мађара пред изборе да хомогенизују масу, а стало им је до обичног народа... Само пример Касе како се обогатио.

У месном одбору СРС код мене, Мађар је председник, а један од подпредседника Русин
 
E, Srbijo:(

Sinoc na RTS-u, izjavi onaj Pastor da je "njegovih sto hiljada glasacha odlucilo pobednika", a ja se pitam, zar tih sto hiljada Madjara, Rusina i kojih jos, odluci da Kosovo dobije nezavisnost?!
Na koji nacin sam ja vredjala Rusine, prenevsi ono sto je rekao Madjar Pastor?!
On je pomenuo i Rusine, a ja nemam nista protiv Rusina.
Зар то нису твоје речи? Шта су сад Русини криви што су гласали за Тадића и самим тиме за независно Косово?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top