Vojislav Koštunica

dakica

Ističe se
Poruka
2.605
02_vojislav_kostunica_cita_pitanja_citalaca_05.12.96.jpg


Vidim mnogi ga mrze i preziru!

Na ovoj temi recite koliko ga prezirete.

Ja ga izuzetno cenim, ali bih voleo od vas da na jednom mestu cujem koliki vam je prezir.

Pisite o njemu, ali samo sto vise... moze i lepo, ali samo pisite... napisite sta mislite, ali samo pisite sto vise... pisite o tome koliko poznajete tog coveka, ali samo pisite sto vise redova mozete.... opisite njegove vrline, pisite sto slikovitije...

Pisite o tome koliko ste opsednuti likom i delom Vojislava Kostunice.
 
Oduvek sam imala neki stav da je on povukao neke poluge za ubistvo Djindica.Ne znam,naravno.
Dosta njih kradu.Ali ima i onih koji zele da isplivaju.Niti mi izgleda kao da zeli , niti ima snage za tako nesto.
 
Ja ga ne prezirem. Ima svojih mana, pogotovu sto je postavio onog monstruma od coveka - Lalovica, koji je prakticno ukinuo zdravstvene knjizice za nezaposlene, ali, sve u svemu, posto je Kostunica pre svega pravnik, ne zameram mu sto se ne mesa mnogo u "svoj posao", a kao drzavnik, mislim da je najbolji u Srbiji.
I, naravno, vise mu "stoji" da bude predsednik.
 
02_vojislav_kostunica_cita_pitanja_citalaca_05.12.96.jpg


Vidim mnogi ga mrze i preziru!

Recite koliko ga prezirete na ovoj temi.

Ja ga izuzetno cenim, ali bih voleo od vas da na jednom mestu cujem koliki vam je prezir.

Pisite o njemu, ali samo sto vise... moze i lepo, ali samo pisite... napisite sta mislite, ali samo pisite sto vise... pisite o tome koliko poznajete tog coveka, ali samo pisite sto vise redova mozete.... opisite njegove vrline, pisite sto slikovitije...

Pisite o tome koliko ste opsednuti likom i delom Vojislava Kostunice.

И ја ценим мотокултиватор па га не стављам за премијера Србије...
Мада....
 
moralna prostitutka koja ce uskoro da pukne i bude razmazana sa nase politicke scene.otici ce ko sto je i doso - kao tunjavi beznacajni lik koji farba kosu.
samo gleda kako da svoje masno dupe zadrzi u premijerskoj fotelji a sve na pricu o kosovu.
bolje da je ostao kuci i gajio macke ovako samo pravi stetu idiot prvoklasni.

i definitivno mi je tu negde u rangu slobice,jos samo da ga proglasimo za vecitog premijera i uspeo je u zivotu.a moj prezir prema obojici je takodje negde u nivou,slobica je bio puko u vugla i cao mozak a ovaj drugi samo gleda svoju korist svesno sve radi i prava je droca.

i nema tu m od mudrosti i "koalicionih kapaciteta".ono prvo je klasicna korist a drugo se u stvarnom svetu zove prostitucija na visokoj nozi.

promenio covek farbu ste videli kako mu posvetlela kosica :)
 
Covek ciji obarzovni ,strucni nesumnjivo kvalitet ne bih da ocenjujem. Ipak nikad ne bi dobio onoliko glasova 2000e da cela tadasnja opozicija nije stala iza njega jer "nije imao moralno politickih fleka" Takva podrska se ne zaboravlja pa ma od koga stigla. On je zanemaruje ,ostavlja utisak umornog coveka iz prikrajka,gotovo vise nezainteresovanog...
 
02_vojislav_kostunica_cita_pitanja_citalaca_05.12.96.jpg


Vidim mnogi ga mrze i preziru!

Na ovoj temi recite koliko ga prezirete.

Ja ga izuzetno cenim, ali bih voleo od vas da na jednom mestu cujem koliki vam je prezir.

Pisite o njemu, ali samo sto vise... moze i lepo, ali samo pisite... napisite sta mislite, ali samo pisite sto vise... pisite o tome koliko poznajete tog coveka, ali samo pisite sto vise redova mozete.... opisite njegove vrline, pisite sto slikovitije...

Pisite o tome koliko ste opsednuti likom i delom Vojislava Kostunice.

Pravicemo mi Voju od blata kad nam opet bude trebao neko da hladne glave i bez euforije miri ekstremno zavadjene mamlaze kojima je usla voda u usi.
Gnusam se euforije koju je proizvela DS.
Ne volim ni s*****nost SRS-a.
Gade mi se komesari LDP-a.
Jadni su mi guzicari SPS-a.
A bio sam licno u situacijama kada me napadaju i kvalifikuju raznim pridevima dve suparnicke napaljene strane, da bi kasnije, kada se istrose i ne mrdnu nimalo napred, opet pokusavali da mi se uslihtaju, jer nemaju da ponude nista drugo osim napadanja one druge strane. I cim im napravim malo prostora, odmah misle kako dalje znaju sami, i opet me gurnu u stranu. Onda opet slihtanje.
Stoka.
Dva ovna na brvnu.
 
Kostunica je covek u kojeg imam puno poverenja. Covek koji je imao hrabrosti da interese Srbije kada su mnogi danasnji politicari bili primerni partijci.

Covek koji moze i mora da promovise jednu zdravu nacional-demokratsku ideju..

Doduse, neke njegove poslednje poteze zaista ne mogu da shvatim...
 
Може се и овако рећи: "Кога год нападају они сотоњаци из емисије Пешчаник, знајте да је тај због нечега добар за Србију"
 
Jedan od najboljih studenata fakulteta koji trenutno pohadjam :lol:, jedini covek bez ikakvih mrlja u karijeri u trenutku petog oktobra koji je zbog toga "donet" na vlast, kako je to rekao Djindjic. Uvek insistirao da je drzavnik, da je legalista, da ne moze nista bez pravne drzave, da ne moze nista bez pravnog sistema, da ne moze nista bez Evrope. Covek koji se enormno promenio. Napustio nacela legaliteta, poceo da se zesce bori za vlast, okrenuo se nekima na koje mozda nikad nije ni pomisljao- Velju, Palmu i ostale buzdovane. Ne mislim da je bio bolji na mestu predsednika, ni da mu to bolje lezi. On se kao premijer odlicno snasao: sa 7-8 % birackog tela on komanduje... pa evo vec 4-5 godina. Uspesno zavrce Tadica i Nikolica, poceo da se protivi EU. Uspeo da 4 godine cini ko zna kakve ustupke SPS-u za podrsku manjinskoj vladi. Uspeo da Nikolica namesti na celo Parlamenta, i da ga jos brze skine odatle. Uspeo da donese kvaziustav. Uspeo da donese svaku rezoluciju koju je do sada zamislio. Uspeo da proglasi neutralnost. Jedino sto nije uspeo, to je da jos jednom uceni Tadica na izborima. Konacno mu se usprotivio. E sad, videcemo sta ce dalje biti. Ne treba potcenjivati Voju Kostunicu; on je od Djindjica daleko bolji u cuvanju svog dupeta u fotelji. Sve u svemu, ako u skorije vreme i nestane sa scene, bude uklonjen sa vlasti- ne moze reci da nije imao kakvog-takvog uspeha.
 

Back
Top