ONLINE SUSRETI

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.135
Znam da je vec bila jer sam je ja pokrenuo pre godinu - dve dana ali je to sve vec zastarelo.
Idemo od nule.
Dakle, predlozi, ideje, dogovori.

Organizujemo se i igramo.

Moj prvi predlog WORMS :lol:
(ali 2D armagedon ili world party)
 
Poslednja izmena od moderatora:
Moj predlozi su: Rise of Nations, Worms 4 Mayhem(molim vas bez rasprave dal je to glupa igra ili nije),NHL 2005 preko Hamacija LoL(al to mogu samo 2),Warcraft 3 Frozen Throne na EURObattle.net-u,Tony Hawks Pro Skater 3 i josh po koji RTS
 
sto se mene tice mogu skoro sve strategije posto ih igram i volim.
Homewrold 2 mi isto deluje zanimljivo kao i RTW

Ground control 2 je isto tako dobar izbor jer on sprecava mogucnost "rush" taktike.

Frozen Tron na battlenetu. Jel moze sa "narodnom" verzijom?

Naravno tu su i nezaobilazni HOMM 5 :)

Od trka najjednostavnije je Track Mania Nations jer je to online igra i napravimo tamo sobu Krstarica i pichimo. :lol:
Posle 22h mogu svakog dana a nekad i ranije.
 
YES ovo ce mi biti omiljena tema xD
a frozen throne mozhe online sa narodnom (EURObattle.net)... koga zanima... neka me PM :D ali mislim to nije piraterija nego "privatan" server ali ajde necu... inache ja sam tu temu bio napravio sa uputstvima... VRLO DETALJNO i obrisana je i dobio sam bambija :cry:
ja imam neke Worms... chetvorka ja mislim to bi bilo lepo da opalimo :D i definitivno sam za Track Maniu... em je DZHABA em je dobra!!! i neki Total War... da da :D!!!

EDIT:
e JAKO bi bilo dobro da svi imamo Xfire!!! MNOOOOGO je jednostavnije, verujte mi ;) ako neko ima nek me doda na friends :D strajo3
 
Mreza za sve koji su zainteresovani za Hearts of Iron 2, Empire Earth 1 i 2, Rise of nations, Age of Empires 2, i Generals Zero Hour je:

ime mreze : krstarica5
pass : krstarica
 
YES ovo ce mi biti omiljena tema xD
a frozen throne mozhe online sa narodnom (EURObattle.net)... koga zanima... neka me PM :D ali mislim to nije piraterija nego "privatan" server ali ajde necu... inache ja sam tu temu bio napravio sa uputstvima... VRLO DETALJNO i obrisana je i dobio sam bambija :cry:
ja imam neke Worms... chetvorka ja mislim to bi bilo lepo da opalimo :D i definitivno sam za Track Maniu... em je DZHABA em je dobra!!! i neki Total War... da da :D!!!

EDIT:
e JAKO bi bilo dobro da svi imamo Xfire!!! MNOOOOGO je jednostavnije, verujte mi ;) ako neko ima nek me doda na friends :D strajo3
Oces da igramo Worms 4 Mayhem 1vs1?
 

Back
Top