brak...

kome?

  • nekom nepoznatom... da ga iznenadim skroz...

  • nekom nenepoznatom, da ga ne iznenadim skroz...

  • ja ne bi' nikom javio... ja zivim sam... kako umem i znam... (aca lukas)...

  • javila/o bi' prvo muzici... ako ima neki harmonikas medju forumasima...


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e, dale, dale... ludace.. vidi ti njega sto je budan tako kasno sinoc bio... legendo, jel pala i deveta? mislim, puno je vremena proslo... nisam te pitao odavno... mozda i deseta? dale, dale... covek sa osam zena i sto hiljada trikova...
 
Divljoj niko ne bi verovao ni da kaže... ponovo.

A i ne bi trebalo nikoga ovde da zanima da l se neko odavde venčava, kreše, il je navuko neku fatalnu boleštinu. Mada je stvarnost drugačija, ipak ne bih voleo da svakodnevno dobijem PP poput:

Pozivnica za net venčanje:
Swatka Mawa Forumashica
i
Veliki Forumash sa Stilom


Svoju ljubav će potvrditi pred korisnicima ovog foruma
05.02.2008. godine u na pdf-u LjiS Foruma Internet Krstarice u 11:00 časova
Želja nam je i čast da radost našeg venčanja
podelimo sa svim forumašima koji su nam dragi,
zato Vas pozivamo
da svojim prisustvom uveličate našu svadbenu svečanost,
koja će se održati na temi
Naša Svadba sa početkom u 15.00 sati.

S’ poštovanjem
Vaš omiljeni forumaški par sa mnogobrojnim klonovima

:-D:-D:D:D:D:-D:-D​
 
ako je tako, od mene dobijaju mikser... il' fritezu... i, onda se narucuje muzika... sta cu, ne mogu bez toga... a, mladencima srecno vencanje a domacinu ugodna svadba, kumu srecno kumstvo, a starejku i svim gostima lepo raspolozenje, zeli rikan sa pesmom 'kraljica'... pozdravu se prikljucuju i stric i strina iz austrije... i, onda Koki zasvira.... i svi padnu u sevdah... ruke ka nebu... i uzivancija...
 
Divljoj niko ne bi verovao ni da kaže... ponovo.

A i ne bi trebalo nikoga ovde da zanima da l se neko odavde venčava, kreše, il je navuko neku fatalnu boleštinu. Mada je stvarnost drugačija, ipak ne bih voleo da svakodnevno dobijem PP poput:

Swatka pozivnica pa jos rozle slova...:lol:..
 
sta mislite vi, kome biste se prvo pohvalili (od forumasa) da ste stupili u bracnu zajednicu?

ne mislim vec znam... kad bih se udala (mada mi tako neshto ne pada na pamet) prvi bi saznao lyon a mozda i jedini... ne vidim da bi tako neshto zanimalo nekog drugog, a poshto je on moj najbolji forumashki drug njemu bih morala da kazem...:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top