MILE PROTIV TRANZICIJE-needukativan?

A

azd

Gost
Da li je istina kao sto citam u novinama da je seriju "mile protiv tranzicije" zabranila EU tj. pripretila B92 da ce im uskratiti donacije jer ova serija predstavlja direktnu pretnju tranziciji u Srbiji...istina ili ne? Cak pise i da se Veran Matic zalio u Briselu na tu odluku ali svi peru ruke od te parnice.
Pisao o tome danasnji "Nacional"!
 
azd:
Da li je istina kao sto citam u novinama da je seriju "mile protiv tranzicije" zabranila EU tj. pripretila B92 da ce im uskratiti donacije jer ova serija predstavlja direktnu pretnju tranziciji u Srbiji...istina ili ne? Cak pise i da se Veran Matic zalio u Briselu na tu odluku ali svi peru ruke od te parnice.
Pisao o tome danasnji "Nacional"!

Cisto sumnjam... :?
 
ne razumem cemu toliko forsiranje jedne osrednje humoristicke serije od 20 minuta... ok, koncepcija je originalna, cvijanovic je manje-vise simpatican lik, poneka fora je ok, ali 80% serije je smaranje...
ne znam da li ste primetili, ali malo malo pa u vestima B92 pomenu 'mileta', svakom reklamnom bloku prethodi insert iz 'mileta', novogodisnji utisak nedelje - mile, veceras intervju sa tomom nikolicem(koji je, uzgred budi receno, bio vrhunac novinarske neprofesionalnosti, cak ni PTC u svom 'zlatnom periodu' :D nije toliko daleko isao...), pitanje voditeljke: "kako vam se svidja mile protiv tranzicije?"... uz odjavu vesti vikendom, voditelj obavezno podseca da nakon emisije sledi "mile protiv tranzicije"... samo cekam da dzejmi oliver u nekoj od sledecih emisija pripremi [recimo] corbast pasulj za mileta...
ma stvarno ne znam zbog cega uopste ovo pisem, kad je i ovu temu verovatno postavio neko sa B92 u cilju skupljanja poena za mileta....
ne znam sta bi bilo da je "leteci cirkus montija pajtona" imao svojedobno takvu podrsku od strane BBC-a... verovatno bi svet danas znatno drugacije izgledao...

p.s. ah, da... ne zaboravite, nakon vesti sledi "mile protiv tranzicije" u epizodi "internet"....
pa mislim stvarno... :roll:
 

Back
Top