Demokratska Stranka (DS) kutak

idete u off-topic...

evo 5 koraka kako je tadic osmislio da budemo bolja drzava


1. Посао за Србију

Сваки грађанин Србије мора да има посао од кога може пристојно да живи. А да бисмо обезбедили инвестирање у нашу земљу, развој предузетништва и запошљавање, Србија мора да буде сигурна и стабилна држава. То је први и најважнији услов да би животни стандард грађана могао да расте.

2. Изградња и развој

Без јаке инфраструктуре нема ни јаке привреде. Без јаке привреде нема ни нових радних места. Морамо у следећих неколико година да изградимо европску путну мрежу, најмање пет великих мостова, телекомуникације као у развијеним земљама и кренемо у пројекат гасификације целе Србије. Да квалитетним системом наводњавања развијамо нашу пољопривреду. На тај начин развој наше земље биће бржи и извеснији.

3. Лечење доступно свима

Квалитетно лечење мора да буде неотуђиво право сваког, а не привилегија. Држава мора да обезбеди да и најугроженији грађанин Србије увек може да рачуна на добру и ефикасну здравствену негу.

4. Знање које се цени

Образовање мора да буде доступно свима, под једнаким условима. А најбољим ученицима и студентима држава треба да омогући да своје драгоцене способности примене у својој земљи, на добробит свих. Знање морамо да поштујемо много више и да награђујемо много боље.

5. Живот без корупције

У Србији мора и може да се живи без корупције. Без корупције у здравству, судству, школству. Без корупције у општини и држави. Борба против корупције и криминала је најважнији задатак јер од остварења тог циља пресудно зависи развој наше земље.
 
idete u off-topic...

evo 5 koraka kako je tadic osmislio da budemo bolja drzava


1. Посао за Србију

Сваки грађанин Србије мора да има посао од кога може пристојно да живи. А да бисмо обезбедили инвестирање у нашу земљу, развој предузетништва и запошљавање, Србија мора да буде сигурна и стабилна држава. То је први и најважнији услов да би животни стандард грађана могао да расте.

2. Изградња и развој

Без јаке инфраструктуре нема ни јаке привреде. Без јаке привреде нема ни нових радних места. Морамо у следећих неколико година да изградимо европску путну мрежу, најмање пет великих мостова, телекомуникације као у развијеним земљама и кренемо у пројекат гасификације целе Србије. Да квалитетним системом наводњавања развијамо нашу пољопривреду. На тај начин развој наше земље биће бржи и извеснији.

3. Лечење доступно свима

Квалитетно лечење мора да буде неотуђиво право сваког, а не привилегија. Држава мора да обезбеди да и најугроженији грађанин Србије увек може да рачуна на добру и ефикасну здравствену негу.

4. Знање које се цени

Образовање мора да буде доступно свима, под једнаким условима. А најбољим ученицима и студентима држава треба да омогући да своје драгоцене способности примене у својој земљи, на добробит свих. Знање морамо да поштујемо много више и да награђујемо много боље.

5. Живот без корупције

У Србији мора и може да се живи без корупције. Без корупције у здравству, судству, школству. Без корупције у општини и држави. Борба против корупције и криминала је најважнији задатак јер од остварења тог циља пресудно зависи развој наше земље.

vala svaka mu dala...

nego... to osmislio isto pre 5 godina a ono... zivan od ovce nam bio....
 
pa sho onda quqash ko baba stalno po forumu ako si uspeshan.... :shock:

ja josh ni pasosh nisam izvadio :-( a kamoli vizu.....

Ja uopšte ne kukam samo ne mogu da shvatim kratku pamet našeg naroda koji ničim nije zaslužio ni Miloševića ni Šešelja a u nekim slučajevima ni kompletan DOS ako baš hoćeš da znaš...............Nije sve u parama,ja sam pre svega Srbin koji je prošao i vreme pre Miloševića i vreme Miloševića+srs i prolazim kroz vreme ove vlasti i mogu apsolutno da kažem da mi je najbolje bilo pre 1990 godine a da sada relativno normalno živim i nisam samoživ i da mi je to dovoljno već želim da to svako oseti............Dovoljno sam bio u ratu i prošao sa ljudima kojekakve stresove raznih vladavina u Srbiji da mi je od svega muka iskreno rečeno....Od svih mislim da je trenutna vlast najbolje što imamo ali to je moje mišljenje................
 
E tako je vec bolje rasprava

Pa kao sto vidish srbija ide na bolje i verujem da ce ostvariti ovaj plan.Ako hocesh da ti pokazhem statistiku reci.

tema je debilna jer ovo nije forum DO koji ne postoji... stavovi tadica su demagoshki jer su floskule koje je prosipao i pre 5 godina... inache ako nisi znao predsednik moze da palamudi shat oce, vlada srbije je ta koja sprovodi program a ona hvala bogu nema ds vecinu jer svi znamo kako je bilo kad su je imali....
 
Ja uopšte ne kukam samo ne mogu da shvatim kratku pamet našeg naroda koji ničim nije zaslužio ni Miloševića ni Šešelja a u nekim slučajevima ni kompletan DOS ako baš hoćeš da znaš...............Nije sve u parama,ja sam pre svega Srbin koji je prošao i vreme pre Miloševića i vreme Miloševića+srs i prolazim kroz vreme ove vlasti i mogu apsolutno da kažem da mi je najbolje bilo pre 1990 godine a da sada relativno normalno živim i nisam samoživ i da mi je to dovoljno već želim da to svako oseti............Dovoljno sam bio u ratu i prošao sa ljudima kojekakve stresove raznih vladavina u Srbiji da mi je od svega muka iskreno rečeno....Od svih mislim da je trenutna vlast najbolje što imamo ali to je moje mišljenje................
A zašto se onda ljutiš kad neko ne isto kao ti?:shock:
 
A zašto se onda ljutiš kad neko ne isto kao ti?:shock:

Mešaš sve u glavi......Vi iz srs ste ti koji napadate sve koji ne misle kao vi......Ja poštujem tvoje mišljenje jer imaš pravo na to............Uopšte ne želim da nekog ubedim da glasa ili misli isto kao i ja.....Vaš je problem ako glasate i mislite kao srs......Samo i mi moramo da se branimo od vašeg pritiska zar,ne?Što lepo ne prihvatite poraz kao vaš Nikolić i smanjite malo doživljaj....Nećete ovako ništa postići...............
 
@nexxx011..u pravu si, Milosevic mi ih je ispraznio, ali su ih "demokrate" probusile....nikako ne mogu rupe da zakrpim....

@veKsla...svasta ja imam po dzepovima....diplomu fakulteta, uskoro magistraturu, radnu knjizicu, prijavu na birou koja traje vec 2 godine...A evo, od pre neki dan i prijavu za 'besplatne akcije'...koristice mi odlicno kad nestane toalet papira...
 
dosta smo se radovali,sad moramo da kritikujemo.

Demokrate,vratite se na put Zorana Djindjica inace cete da izgubite na sledecim izborima, ovaj put je mnogo njih izaslo da glasa protiv radikala,zato pamet u glavu,vise nemamo strpljenja da cekamo promene obecane 5-og oktobra
 
5. Живот без корупције

У Србији мора и може да се живи без корупције. Без корупције у здравству, судству, школству. Без корупције у општини и држави. Борба против корупције и криминала је најважнији задатак јер од остварења тог циља пресудно зависи развој наше земље.
Како без корупције,кад је она срж владавине ове власти?
Треба ли подсећати на афере,на све могуће мафије,корупцију у судству која цвета?Гледајте само свој Б92...:D
Нашао се ко ће да прича о борби против корупције-неко коме је то средње име.
 

Back
Top