Kineski Dual sim telefoni / kopije poznatih modela
Strana 1 od 4 1234 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 80

Tema: Kineski Dual sim telefoni / kopije poznatih modela

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Arrow Kineski Dual sim telefoni / kopije poznatih modela

Sve su više popularniji Kineski auti pa tako i mobiteli. Ima dosta zanimljivih modela i što se tiče funkcionalnosti, ugrađene tehnologije ali i dizajna. Koliko sam imao priliku vidjeti Kinezi ciljaju na poslovne mobitele, pogotovo su zapaženi modeli koji rade sa dvije sim kartice istovremeno. Zanimljive su i kopije poznatih modela, a najpoznatiji su kopija iPhone-a i Nokie N95,no dolaze i neki novi modeli.

Dali je tko imao kakvih iskustava sa sličnim mobitelima, ima toga gdje u Srbiji kupit?
    Poslednji put ažurirao/la gibica : 27.07.2010. u 03:42 Razlog: link ka drugom forumu

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Kineski Dual sim telefoni / kopije poznatih modela

Hajde, ima tko kakvih iskustava, zanima me dali su pouzdani ti kinezi?

Poznat PetrolBoy (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    112

N95 sam vidjeo, samo se prema dole moze izvuci, ne moze prema gore, 1.3mpx kamera, podrzava karticu a ono ostalo je potpuna kopija sto se tice dizajna i ostalo samo navedeno je razlika! Nisam siguran da li ima dvije sim kartice! A cijena je novog bila oko145 eura!pozz

Primećen član GSM doctor (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Reputaciona moć
    0

Ja vec 3 meseca koristim CECT T689 dual sim, i lepo radi, baterija 3 dana, mreza ok, lepo se cuje.... ranije sam nosio 2 telefona pa uvek jedan zaboravim... dobra stvar i nisu skupi

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Sve je super kod njih, karakteristikama tuku konkurenciju, samo koliko će biti pouzdani, pošto nisu puno vremena na našim tržištima treba vidjeti kako u kojoj mjeri će se kvariti.

Početnik
    Učlanjen
    21.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Zanima te ima li ih u Srbiji . Idi na www.2simbg.com kao i na wwww.office1.co.yu pa ćeš ih naći u BG , ima i jedan test , a na www.gsmarena.com idi na kineske telefone imaš najnovije modele

Zainteresovan član ggargen (avatar)
    Učlanjen
    14.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Dres, copy je copy. Lakse i funkcionalnije imati jedan dobar npr. K800 i drugi neki jeftin nokia 1110i nego ovo.

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Malo gledam, vidim da su sada skoro pa 100% iskopirali iPhone-a, Najnovija i najvjernija kopija je HIphone, osim što mob izgleda u potpunosti kao iPhone, unaprijedili su i softver i multimediske mogućnosti. evo link

Početnik
    Učlanjen
    31.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ddaarriioo Pogledaj poruku
    Malo gledam, vidim da su sada skoro pa 100% iskopirali iPhone-a, Najnovija i najvjernija kopija je HIphone, osim što mob izgleda u potpunosti kao iPhone, unaprijedili su i softver i multimediske mogućnosti. evo link
    Evo dobijo sam taj telefon i napravio recenziju.
    Možete ju pogledati ovdje: http://www.red-gsm.net/index.php?topic=3023.0

Nov član
    Učlanjen
    05.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kinezi su super.Ja imam F 802 vec 3 meseca i prezadovoljna sam sa njim.Kamera je super.Sve je ok i nema razlike od drugih renomiranih marki sem cene koja je kod Kineza veoma povoljna.Koristila sam i T808,T818 i jos jedan ali me ubi stao mi je mozak kako se zove.Svi su super.A o funkcijama da ne pricam.Ako te kojim slucajem interesuje neki kineski telefon sve moze po dogovoru.
    Za sada toliko.Mima

Početnik
    Učlanjen
    25.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio mimaogi Pogledaj poruku
    Kinezi su super.Ja imam F 802 vec 3 meseca i prezadovoljna sam sa njim.Kamera je super.Sve je ok i nema razlike od drugih renomiranih marki sem cene koja je kod Kineza veoma povoljna.Koristila sam i T808,T818 i jos jedan ali me ubi stao mi je mozak kako se zove.Svi su super.A o funkcijama da ne pricam.Ako te kojim slucajem interesuje neki kineski telefon sve moze po dogovoru.
    Za sada toliko.Mima

ja koristim T828 ...
    prezadovoljan sam, sve mi radi perfektno, jedino mi je na pocetku bio problem da se naviknem da kucam preko tastature ali posle nedelju dana koriscenja i to je "ispravljeno" navikao sam se i sad kucam poruke kao i na ostalim modelima.

Jedina zamerka kinezima je da poboljsaju kameru, mislim da ce tek onda doziveti pravi uspeh, jer one koje zanima ta popularna kamera na mobilnim telefonima i oni koji je koriste, ce jedino odbiti od ovog telefona.

Nov član
    Učlanjen
    27.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: Kineski Dual sim telefoni / kopije poznatih modela

.... ja prodajem kineske telefone... sto se tice izgleda isti su kao i orginali... a kamera je vga, a memorije imaju malo, u svaki telefon mogu 2 kartice, i memorijska kartica....

Početnik
    Učlanjen
    07.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Kupio bih taj kineski iphone,pa me zanima neka karakteristika,sta nema u odnosu na original i tako to.Jos mi je bitno da ima tv,naravno dual sim i neznam kako se zove,valjda senzor pokreta.Ako neko zna i prodaje,dajte ponude.

Nov član
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

I ja bih kupila kineski Iphone ))) Molim vas da mi kazete nesto vise o njemu,koja mu je cena,itd.Hvala!

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

neka postavi broj mobilnog za kontakt!

Početnik
    Učlanjen
    13.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio separator za zumance Pogledaj poruku
    .... ja prodajem kineske telefone... sto se tice izgleda isti su kao i orginali... a kamera je vga, a memorije imaju malo, u svaki telefon mogu 2 kartice, i memorijska kartica....
    posalji broj ...moba?

Nov član
    Učlanjen
    01.02.2010.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ako bi mogao neko ko prodaje Iphone dual sim da napise lepo sve o njemu,postavi slike,cenu,kontakt telefon itd...Bas bih posedovala jedan
    Iskreno,plasim se ovako na crno da kupujem telefon,ko zna kakvu ce mi neko krntiju uvaliti,jes' da nije skup,ali opet,sto da bacim 100e ako ne moram A opet,ne znam nikoga od poznanika ko ih prodaje,pa sam se ipak odlucila da ga ovako kupim

Početnik Tvoj_neko (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2009.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

Umesto sto zelite da kupite kopiju IPhonea ili slicno, bolje pogledajte koji su to DualSim mobilni telefoni aktuelni... Nije kopije, vec kineski original... I sto je najbolje, i Kinezi kopiraju Kineze.
    Konkretno govorim o mobilnim telefonima marke Anycool i ima ih na sajtru svezakucu.rs. Pogledajte pa vidite da li vas to zanima...
    Drugar ima vec mesecima T828 i veoma je zadovoljan. Nisu to samo dve SIM kartice koje rade istovremeno, vec i dva Blutooth-a, FM radio, analogni TV, dve baterije u kompletu, dve kamere, dobri zvucnici... i jos mnogo toga. Preporucio bih vam model 929, drugarica ga ima i veoma je zadovoljna.

Obećava
    Učlanjen
    12.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Citat Original postavio Tvoj_neko Pogledaj poruku
    Umesto sto zelite da kupite kopiju IPhonea ili slicno, bolje pogledajte koji su to DualSim mobilni telefoni aktuelni... Nije kopije, vec kineski original... I sto je najbolje, i Kinezi kopiraju Kineze.
    Konkretno govorim o mobilnim telefonima marke Anycool i ima ih na sajtru svezakucu.rs. Pogledajte pa vidite da li vas to zanima...
    Drugar ima vec mesecima T828 i veoma je zadovoljan. Nisu to samo dve SIM kartice koje rade istovremeno, vec i dva Blutooth-a, FM radio, analogni TV, dve baterije u kompletu, dve kamere, dobri zvucnici... i jos mnogo toga. Preporucio bih vam model 929, drugarica ga ima i veoma je zadovoljna.

Uuuuu sjajna reklama samo se nadam da nećeš popiti jedan ipak reklama nije poenta ovde zar ne?
    Samo da razjasnimo...ja znači imam i 2 blutut-a u mom jednom telefonu?2 FM prijemnika? izvinjavam se ali malo si pogrešio...mada nema veze,hoće to nekad

Početnik
    Učlanjen
    08.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Kupila sam kopiju Nokije E71, super je, ali me zanima da li neko zna koja je šifra telefona, pošto mi je potrebno da je znam da bih koristila neke funkcije, znam da je na pravim Nokijama univerzalna 12345, ali ovde to ne pali?
    Hvala unapred

Primećen član nikola987 (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio Anja84 Pogledaj poruku
    Kupila sam kopiju Nokije E71, super je, ali me zanima da li neko zna koja je šifra telefona, pošto mi je potrebno da je znam da bih koristila neke funkcije, znam da je na pravim Nokijama univerzalna 12345, ali ovde to ne pali?
    Hvala unapred
    Javi se u MUP da pitaju originalnog vlasnika fona koju je sifru stavio

Citat Original postavio mickk Pogledaj poruku
    Uuuuu sjajna reklama samo se nadam da nećeš popiti jedan ipak reklama nije poenta ovde zar ne?
    Samo da razjasnimo...ja znači imam i 2 blutut-a u mom jednom telefonu?2 FM prijemnika? izvinjavam se ali malo si pogrešio...mada nema veze,hoće to nekad
    Pa sobzirom da je telefon kineski ne bi me cudilo ni da je stvarno istina da ima 2 bluetootha Jos kad bi izasao i neki model sa upaljacem uzeo bih ga
    Gledam samo karakteristike ovih telefona na svezakucu,i mogu misliti koliko ljudi padaju na ove gluposti(2 procesora,HD kamera-mozda je HD za njihove standarde ,2. kamere, unos: olovkom preko ekrana, druga kamera može da radi kao web kamera, spikerfon, zvučnici: dupli zvučnici / stereofonik sistem / bass )
    Poslednji put ažurirao/la nikola987 : 24.02.2010. u 14:39

Nov član
    Učlanjen
    22.02.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Anja84 Pogledaj poruku
    Hvala unapred
    probaj 1122 to je defaultna na najvecem broju modela, ako ne - 2233, 3344
    Citat Original postavio nikola987 Pogledaj poruku
    Javi se u MUP da pitaju originalnog vlasnika fona koju je sifru stavio

Pa sobzirom da je telefon kineski ne bi me cudilo ni da je stvarno istina da ima 2 bluetootha Jos kad bi izasao i neki model sa upaljacem uzeo bih ga
    Gledam samo karakteristike ovih telefona na svezakucu,i mogu misliti koliko ljudi padaju na ove gluposti(2 procesora,HD kamera-mozda je HD za njihove standarde ,2. kamere, unos: olovkom preko ekrana, druga kamera može da radi kao web kamera, spikerfon, zvučnici: dupli zvučnici / stereofonik sistem / bass )
    Zvucis kao neko ko nije nikad koristio kineski dual sim telefon ni dan

Primećen član nikola987 (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    58

Citat Original postavio perapostar Pogledaj poruku
    Zvucis kao neko ko nije nikad koristio kineski dual sim telefon ni dan
    Nisam,ja sam jos uvek "pure" Mada zaista sumnjam da sam ista propustio

Početnik
    Učlanjen
    08.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

simpatični ste.
    Pronašla sam rešenje 1122 je šifra telefona, i kažu da pali kod većine kineza.

Početnik
    Učlanjen
    14.06.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

ja sam kupio od nekog tipa iz Zrenjanina, korektan je sa cenama, broj telefona mu je 064/064-2982 (ako moderatori ne dozvoljavaju "reklamu" neka slobodno izbrisu broj pa cu poslati na pp kome treba)

Slične teme

1. Dual sim telefoni
    Autor mobileexpertlucky u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 02.05.2008., 15:09

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •