BIOSKOP u Valjevu
Prikazujem rezultate 1 do 21 od 21

Tema: BIOSKOP u Valjevu

Zainteresovan član TheRedDevil (avatar)
    Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano BIOSKOP u Valjevu

Zasto Valjevo nema normalan bioskop??????????? I sto je jos vaznije, zasto vise nema bioskopske publike??????????? Znam da se svaki film, cak i pre svoje svetske premijere pojavi na Internetu, ali ipak mislim da to nije to...........Ako ste bar jednom bili u Rodi ili Tuckwood-u onda i sami znate sta je pravi bioskop.........Sta mozemo da uradimo da pre svega vratimo publiku u bioskop, ili poboljsamo uslove u ovom bioskopu koji imamo????Verujem da bi veci priliv publike omogucio renoviranje bioskopa, ali i da bi nov bioskop privukao dosta publike........................

Elita User Friendly (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    409

Podrazumevano Re: BIOSKOP

Najveci problem bioskopa je zato sto ima visoke cene a ne neki uslovi!!Meni se vise isplati da sacekam film na DVD i platim 100(u nekim video klubovima je i manje) dinara ili da ga skinem sa neta ,nego da dam 200-300 dinara u bioskopu!!Zar nije logicno??

Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Bioskopska karta u Valjevu nikada ne kosta vise od 100 din. sem kad su u pitanju domaci filmovi, a i tada karta kosta mozda 150 dinara.........a sto se tice gledanja filmova sa DVD-a ili skidanja sa Interneta o tome sam upravo i govorio na pocetku..............bioskop bi trebalo da pretstavlja (bar za mene) mnogo vise od obicnog gledanja filma.............

Početnik marijana1991 (avatar)
    Učlanjen
    01.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Lightbulb Re: BIOSKOP

Ja bih radije isla u bioskop, bolja je atmosfera, super je kada odes sa drustvom, ali problem je sto uvek kada odem nadje se neka budala tj. banderasta budala (neko jako visok) i sedne, po obicaju u prvi reda, tako da pola filma vidim, a pola ne..... Zavisi da li se on mrdne ili ne..... Tako je bilo u Centralu, ali u Domu Kulture je vec druga stvar, mislim da tamo ne pustaju, jer nema toliko publike da popuni onoliki prostor..... Ali svakako da bi renoviranje pomoglo..... Kart su uglavnom 100 ili 150 dinara.....

Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Zato je u Rodi svaki red izdignut za mozda cak i pola metra tako da takvih problema nema...........

Učlanjen
    01.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Post Re: BIOSKOP

Tako je u svim normalnim bioskopima..... Ili bi barem trebalo da bude.....

Zainteresovan član Lik_archer (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Citat Original postavio marijana1991 Pogledaj poruku
    Ja bih radije isla u bioskop, bolja je atmosfera, super je kada odes sa drustvom, ali problem je sto uvek kada odem nadje se neka budala tj. banderasta budala (neko jako visok) i sedne, po obicaju u prvi reda, tako da pola filma vidim, a pola ne..... Zavisi da li se on mrdne ili ne..... Tako je bilo u Centralu, ali u Domu Kulture je vec druga stvar, mislim da tamo ne pustaju, jer nema toliko publike da popuni onoliki prostor..... Ali svakako da bi renoviranje pomoglo..... Kart su uglavnom 100 ili 150 dinara.....
    Pa ti sedi negde pozadi... Sta treba da rade oni ljudi koji su visoki i po 190 ili 200 cm, da legnu po podu...

E sad, mene nervira ono dobacivanje, ili gadjanje najblizim sitnim predmetima...

Evo npr, kad sam gledao ``Crnog Gruju`` jako se slabo culo i to me je dovelo do ludila...

Aktivan član Grooyan (avatar)
    Učlanjen
    11.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    47

Da, i ja kad sam gledao Andjele 2, nista se nije culo od raznoraznih dobacivanja iz publike.
    Kad bi se bioskop i filmovi koji se trenutno u njemu prikazuju malo vise reklamirali (ne mislim na onoONOVO RADI BIOSKOP,PONOVO RADI BIOSKOP ), mozda bi vise ljudi i dolazilo...

Učlanjen
    01.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Wink Re: BIOSKOP

Citat Original postavio Lik_archer Pogledaj poruku
    Pa ti sedi negde pozadi... Sta treba da rade oni ljudi koji su visoki i po 190 ili 200 cm, da legnu po podu...

E sad, mene nervira ono dobacivanje, ili gadjanje najblizim sitnim predmetima...

Evo npr, kad sam gledao ``Crnog Gruju`` jako se slabo culo i to me je dovelo do ludila...
    Ako si vec toliko visok ne moras da sednes u prvi red..... I samo da se zna to se odnosilo na Central.....

Citat Original postavio Grooyan Pogledaj poruku
    Da, i ja kad sam gledao Andjele 2, nista se nije culo od raznoraznih dobacivanja iz publike.
    Kad bi se bioskop i filmovi koji se trenutno u njemu prikazuju malo vise reklamirali (ne mislim na onoONOVO RADI BIOSKOP,PONOVO RADI BIOSKOP ), mozda bi vise ljudi i dolazilo...
    Slazem se.....

Primećen član iVE014 (avatar)
    Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio Lik_archer Pogledaj poruku

Tu si u pravu. Sad su kao nesto sredili CENTRAL, mada ko zna...sta u Valjevu moze da bude kako treba?

Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

RAMBO IV
    28.02 - 02.03. Bioskop Central, 19h
    --------------------------------------------------------------------------------
    Glavne uloge: Silvester Stalone

Scenario: Art Monterastelli (The Hunted, 2003.), Sylvester Stallone (Rocky, 1976.), David Morreli
    Režija: Sylvester Stallone (Rocky Balboa, 2006.)

Žanr: Akcija
    Trajanje: 93 min

I jos nesto, ako se u bioskopu bude davao film "Ja Sam Legenda" sa Vilom Smitom, preporucujem vam da ga pogledate............Prica je mnogo dobro smisljena, a film je stvarno lepo uradjen................

Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Vec sam ga gledao na DVDu, i kraj je neverovatno glup.

Aktivan član The Look (avatar)
    Učlanjen
    16.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    52

Citat Original postavio iVE014 Pogledaj poruku
    Vec sam ga gledao na DVDu, i kraj je neverovatno glup.
    Meni je dosadan ceo film.
    A inace upravo pirati ubijaju bioskope (mada kada bi karte bile jeftinije cesce bi se i islo)

Zainteresovan član Lik_archer (avatar)
    Učlanjen
    06.08.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Pa meni se I am legend i nije nesto dopao - onako prosecan, ali zato Hitmen podize adrenalin, prvi film koji sam ja 3 puta gledao, jos od Paklenih ulica 2...

Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Meni se Ja Sam Legenda svideo zbog nacina na koji je uradjen............ Stvarno je zanimljivo kad vidis Njujork potpuno prazan.................. svidja mi se i prica, inace radjen je po nekoj knjizi samo sto je jos nisam procitao.............. I uopste, mislim da je reziser dobro odradio svoj posao............ ne govori se odmah zbog cega je grad potpuno prazan, vec se to otkriva postepeno u toku filma...................
    Hitmena sam gledao, i ne svidja mi se to sto nema mnogo slicnosti sa igricom................ On u stvari u filmu ima samo jednu misiju koju dobija od Agencije, a posle toga ide sam da juri one koji pokusavaju da ga ubiju, tako da se sve svodi samo na pucanje i postaje obican akcioni film.......................

Učlanjen
    16.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    52

I ljudi, sta se prikazuje u bioskopu? Ili smo svi zaboravili sta je biskop?

Učlanjen
    09.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio The Look Pogledaj poruku
    I ljudi, sta se prikazuje u bioskopu? Ili smo svi zaboravili sta je biskop?
    Uspeli smo da unistimo bioskope, muzika mozda jos uvek nije mrtva, ali je u "kriticnom" stanju........umetnost polako nestaje................i sta nam onda ostaje.......................da zivimo kao masine a ne kao ljudi...........................................

Učlanjen
    16.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    52

Pravo da ti kazem, ja vise ne znam imamo li mi bioskop u opste...

A nije ni cudo, dok je nesto jos i moglo da se promeni, da se reklamira na valjevskim televizijama (a to i onako vrlo malo ljudi gleda, pa da primeti), da se one table poprave i po svim delovima grada izlepe plakati filmova...

Ovako sta se moze ocekivati...

Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Eto bas sam sa The Look prolazio pored Centrala da vidimo da li ima neki zanimljiv film da se prikazuje, kad ono nijednog filmskog plakata. Sve plakati za Ritam nereda i za DJ-eve. Pa zar je moguce da su stvarno zatvorili i taj mucni(jedini) bioskop sto je radio u Valjevu?

Učlanjen
    16.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    52

El se meni cini ili je Dom kulture opet proradio???

E da smo i to docekali... sad cekamo da dodje neki dobar film... pa po najvecem pljusku da gledamo...

Učlanjen
    22.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

Citat Original postavio The Look Pogledaj poruku
    El se meni cini ili je Dom kulture opet proradio???

E da smo i to docekali... sad cekamo da dodje neki dobar film... pa po najvecem pljusku da gledamo...
    Jeste, za divno cudo je proradio, i jos, kao sto ti rece, da bude neki dobar film pa da vredi da odemo u biskop.

Slične teme

1. Pozorishte,bioskop,itd...
    Autor JaH_G|rL u forumu Tinejdžeri
    Odgovora: 95
    Poslednja poruka: 04.01.2009., 04:09
  2. Ponovo radi bioskop....
    Autor ms u forumu Arhiva
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 02.04.2004., 16:21
  3. PONOVO RADI BIOSKOP!!!
    Autor rastamann u forumu Arhiva
    Odgovora: 60