Zaljubio sam se kao...

skylight

Početnik
Poruka
35
Pozdrav svima!

Eto, nakon 7 godina ja se konačno zaljubio "do ušiju"! Uh... Ne znam ni kako, ni zašto, ali zaljubio sam se u devojku koju sam vidio tri puta do sada, i to uvek u većem društvu. Zajedno smo na nekom kursu i viđaćemo se skoro svaki vikend.
Ona je mlađa 7 godina od mene i čuo sam da je slobodna, a i ja sam.
Ne znam kako da nastupim. Odavno već nisam klinac, ali se trenutno tako osećam. Plašim se da ne primeti da sam se baš toliko zaljubio i da je to odbije, jer sam primetio iz dosadašnjeg iskustva da se devojke više zainteresuju za muškarce koji su malo "hladniji". Plašim se pogrešnog poteza.

Inače, nemam problema sa devojkama, lako ostvarujem kontakt, prilaze i one meni, ali ovo mi je drugi put u životu da sam se zaljubio ovakvom jačinom. Osećam i da se ja njoj sviđam. Problem je što ne živimo u istom gradu, oboje radimo, a vikend nam je zauzet tim kursom..Ja se subotom posle kursa odmah vraćam nazad u svoj grad.

Neki savet? Kako joj nenametljivo prići?

Izvinite ako je post previše opširan, ali po ceo dan razmišljam o njoj, nama, maštam o našim susretima...

Hvala unapred!
 
uh kako je ovo lepo! :D moj savet ti je da budes otvoren, i da ne razmisljas previse.
predlozi joj na kursu da sledece subote (ili mozda te iste) recimo izadjete na pice u tom gradu, moze i vas vise ako hoces bas nenametljivo, malo vise obrati paznju na nju, pricajte i samo ce ti se vec kasti kako sta dalje. :D
 
uh kako je ovo lepo! :D moj savet ti je da budes otvoren, i da ne razmisljas previse.
predlozi joj na kursu da sledece subote (ili mozda te iste) recimo izadjete na pice u tom gradu, moze i vas vise ako hoces bas nenametljivo, malo vise obrati paznju na nju, pricajte i samo ce ti se vec kasti kako sta dalje. :D

Te iste, te iste :lol:
Nikako sledeće. Samo će još više da se zabuni i ušeprtlja.

E, da... Nece primetiti nista osim ako je do sada nisi -progorevao- pogledom, crveneo, obarao pogled kad te ona pogleda ili radio neko slično -ja sam se zaljubio i pravo sam tele- sr.anje
 
8-) ....da bre. Manje će grešaka da napravi što manje bude maštao, a više delao

pa znam lave... ali, chovek se uchi dok je ziv... e zato se meni vishe dopada da se kajem zbog onog shto sam uradila umesto zbog onog shto nisam...:lol: mada se ja u stvari nikada ne kajem, tako da ta uzrechica i ne ide neshto uz mene, al ti znash vec shta sam htela da kazem...;):D
 
Kako je ovo romantično. :) Ne mislim da golubove iznad mene. :)
Uh što je gadno kada se zaljubiš pre vremena. Ja se ponašam kao idiot kada je tako, pa me blam da uradim bilo šta što bih inače levom nogom uradila. SVe mislim ukapiraće, a naravno da ukapira. Onda bolje da nešto i uradim. :) A da uzmeš broj telefona? Imaš sto i jedan izgovor za to. Mada kada se spetljaš svaki je glup. U tvojoj glavi, znam. :) Slatke muke. Ali mogu prerasti u gorke suze. Zato delaj što pre i što mačak kaže, što više maštaš i misliš sve su veće šanse da ćeš nešto zeznuti i ćaos onda. Uh, gadno.
 
Pozdrav svima!

Eto, nakon 7 godina ja se konačno zaljubio "do ušiju"! Uh... Ne znam ni kako, ni zašto, ali zaljubio sam se u devojku koju sam vidio tri puta do sada, i to uvek u većem društvu. Zajedno smo na nekom kursu i viđaćemo se skoro svaki vikend.
Ona je mlađa 7 godina od mene i čuo sam da je slobodna, a i ja sam.
Ne znam kako da nastupim. Odavno već nisam klinac, ali se trenutno tako osećam. Plašim se da ne primeti da sam se baš toliko zaljubio i da je to odbije, jer sam primetio iz dosadašnjeg iskustva da se devojke više zainteresuju za muškarce koji su malo "hladniji". Plašim se pogrešnog poteza.

Inače, nemam problema sa devojkama, lako ostvarujem kontakt, prilaze i one meni, ali ovo mi je drugi put u životu da sam se zaljubio ovakvom jačinom. Osećam i da se ja njoj sviđam. Problem je što ne živimo u istom gradu, oboje radimo, a vikend nam je zauzet tim kursom..Ja se subotom posle kursa odmah vraćam nazad u svoj grad.

Neki savet? Kako joj nenametljivo prići?

Izvinite ako je post previše opširan, ali po ceo dan razmišljam o njoj, nama, maštam o našim susretima...

Hvala unapred!

Blago tebi. Sve ovo mi zvuči kao početak nečeg lijepog. Samo naprijed.:razz:
 

Back
Top