Romanticno je zaprositi da pamti ceo zivot

kupi jedno kinder jaje. pazljivo ga otvori, na jedan lep papiric joj napisi sta zelis i zaprosi je...a onda taj papiric stavi nazad u kinder jaje mesto igracke, vrati cokoladu(predhodno zagrej samo malo one polovine cokolade da bi se zalepile ponovo), i opet uvi u onu istu foliju...

e onda sve to spakuj u jednu kutijicu, uberi negde neki cvetic lepog mirisa..pa na njena vrata...

eto...to je moj predlog...srecno :wink:
 
JOVANA77:
kupi jedno kinder jaje. pazljivo ga otvori, na jedan lep papiric joj napisi sta zelis i zaprosi je...a onda taj papiric stavi nazad u kinder jaje mesto igracke, vrati cokoladu(predhodno zagrej samo malo one polovine cokolade da bi se zalepile ponovo), i opet uvi u onu istu foliju...

e onda sve to spakuj u jednu kutijicu, uberi negde neki cvetic lepog mirisa..pa na njena vrata...

eto...to je moj predlog...srecno :wink:
-ja pokushao i uvek pojedem kinder jaje :?
 
Stvarnost:
Da li ima nekih ideja posto mi je to potrebno jer do sada to nisam radio. Hocu da bude jedinstveno na nacin koji ni u jednoj knjizi nije opisan .Jeli devojke kako bi ste volele da vas vas izabranik zaprosi.
Moja najbolja drugarica ima zelju da je momak zaprosi u kupatilu i da joj pokloni omiljeni parfem...

PS.Kupatilo je odabrala,zato sto vecinu vremena u toku dana provede u kupatilu ispred ogledala... :lol: :lol: :lol:
 
Ana-Marija:
Stvarnost:
Da li ima nekih ideja posto mi je to potrebno jer do sada to nisam radio. Hocu da bude jedinstveno na nacin koji ni u jednoj knjizi nije opisan .Jeli devojke kako bi ste volele da vas vas izabranik zaprosi.
Moja najbolja drugarica ima zelju da je momak zaprosi u kupatilu i da joj pokloni omiljeni parfem...

PS.Kupatilo je odabrala,zato sto vecinu vremena u toku dana provede u kupatilu ispred ogledala... :lol: :lol: :lol:
A da ti piats drugaricu zasto je izabrala parfem?
 
ender:
Ana-Marija:
Stvarnost:
Da li ima nekih ideja posto mi je to potrebno jer do sada to nisam radio. Hocu da bude jedinstveno na nacin koji ni u jednoj knjizi nije opisan .Jeli devojke kako bi ste volele da vas vas izabranik zaprosi.
Moja najbolja drugarica ima zelju da je momak zaprosi u kupatilu i da joj pokloni omiljeni parfem...

PS.Kupatilo je odabrala,zato sto vecinu vremena u toku dana provede u kupatilu ispred ogledala... :lol: :lol: :lol:
A da ti piats drugaricu zasto je izabrala parfem?
Zato sto nema para da ga kupi... :roll:
 
Nekada davno.Dok sam radio jos u restoranu.Jedan mladic misleci da je to izuzetan fazon zamolio me je da prsten stavim u porciju sladoleda.Koji sam kasnije njoj odneo.Umalo se riba nije zadavila.Ali i pored svog iznenadjenja i muke koju dozive sa prstenom.Udade se za njega.

Licno ja nisam razmisljao jos na tu temu.I verovatno da nebih previse oko toga pravio famu.Mislim da spontane stvari su ujedno i najbolje.Pa mozda tako i postupim.
 
Stvarnost:
Da li ima nekih ideja posto mi je to potrebno jer do sada to nisam radio. Hocu da bude jedinstveno na nacin koji ni u jednoj knjizi nije opisan .Jeli devojke kako bi ste volele da vas vas izabranik zaprosi.

Budi originalan. Ja licno ne bih nikad volela da me moj decko u nekom restoranu zaprosi, kao sa filmova. Meni se licno vise svidja uvece, negde napolju na otvorenom, gde smo samo on i ja... Toliko od mene, nadam se da sam pomogla malo! :wink:
 
sibirska:
libra71:
idi na more i kad zaronite,izroni joj zvezdu za zajednicko nebo,pronadji joj skoljku za lance iznad srca,poljubi je dajuci joj vazduh da prezivi i obecaj joj slobodu i ljubav neizmernu kao more.

Joj bwe kako je ovo slatko! :P
ne bih da kontriram, ali pročitao sam to gore i meni je to : bljak! ne mogu da zamislim muskarca kako to izgovara, sory, ne bih nikog da uvredim, ali previše izveštačeno
 
Ne, ovo je medeno!
ja mislim da bi ti sam trebao najbolje da znas kako da postupis. cim planiras da je zaprosis, verovatno znas sta voli i na osnovu toga mozes to da ucinis njoj na nazaboravan nacin!
ja bi volela da se to desi dok smo sami... mozda pod sjajom zvezda ili sveca...
nebitno je, ako te voli bice joj svejedno...
 
DellBoy-011:
sibirska:
libra71:
idi na more i kad zaronite,izroni joj zvezdu za zajednicko nebo,pronadji joj skoljku za lance iznad srca,poljubi je dajuci joj vazduh da prezivi i obecaj joj slobodu i ljubav neizmernu kao more.

Joj bwe kako je ovo slatko! :P
ne bih da kontriram, ali pročitao sam to gore i meni je to : bljak! ne mogu da zamislim muskarca kako to izgovara, sory, ne bih nikog da uvredim, ali previše izveštačeno

Iskreno, ne mogu ni ja da zamislim, ali je preslatko... :P
 
0077:
divlja-u-srcu:
Pa do mora da bude ekstremno romanticno!
Da dodje na konju (crni divlji pastuv po mogucnosti) i mora da me otme! :)
A mozda se ja nikad ne udam... :?
A konj da bude na haubi kao zaštitni znak :P

A ne!
Razlika je sto crnog divljeg pastuva moras prvo da savladas i obuzdas! A to je buducem mladozenji dobra priprema za mene! :P
 
Upravo sam dobila ekstra ideju, pa ko zna mozda nekome i pomogne... Recimo ako zivis sam u stanu... izvedes je negde na pice ili nije ni bitno gde i poklonis joj kutijicu, za koju ce ona naravno da pomisli da je neki nakit unutra ili nesto slicno, a kada otvori unutra da bude kljuc od tvoga stana. Ona ce onda zabezeknuto da te pogleda a ti joj kazes nesto u fazonu "odavno si vlasnik kljuca moga srca, mislio sam da je red da postanes i vlasnik kljuca moga stana"..ili tako nesto...naravno u istoj kutijici se nalazi i manji kljucic, kada ona pita cemu on sluzi ti joj kazes da mora da ode do stana da otkrije sama. A tamo si naravno ostavio neki kovcezic zakljucan katancicem...i kad dodjete dok ona otkljucava ti stanes iza nje..i kad otvori i vidi prsten ti joj sapnes na uho cuveno pitanje "udaj se za mene"....

uh.....delovalo je krace dok je bilo u glavi, ali je bar meni extra romanticno i sexy ujedno, tako da ce tesko odoleti da ne kaze DA........ :)
 

Back
Top