Vaš Šef ili The BOSS

Poruka
16.125
Vec dugo hocu da vas pitam...
Kakav je Vaš ŠEF na poslu???
Da li je keretn, bolid, da li bi radije da ga ubijete svaki put kad ga vidite ili vam je on ponekad najbolji kolega a ne direktor,...

Moj je TOTALNI kreten,...visok hoda kao da ima krastavac u dupetu, cvikeras, ulizica, *****, ponasa se kao da je on sad neki psiholog za nas radnike,..pa mi izigrava nekog bitnog, MOBING samo takav u kancelariji, losa atmosfera, a da vam nekazem da cacka nos, da gricka nokte i prste, da je vec 7 meseci u istom odelu,....

Jesu li svi ovakvi???
 
haha... e svashta samantha... nego, ajde redom da idem...
odlichan...
nije, nije, ne bih, chak volim da ga vidim, najbolji mi "kolega" i jeste i ne ponasha se kao direktor vec bash kao kolega...:)
nisu samantha... moj je sve suprotno od onog shto si ti navela... :D
 
Ovaj moj,...on je mald 31god ozenjen, dete, ali ODVRATAN, ljigav,..stalno nesto izigrava, ja ne mogu da ga gledam,...Da ti ne pricam kakvo maltretiranje mozga dozivljavam svaki dan.
Moj je bio ista prica...covek je pojeo sam sebe :evil:
Nervozan,vecito na*rkan,sitnicar,maltretira za svaku glupost...Nervira ga zena,koja je sa njim sef,pa se prepucavaju preko zaposlenih,uzas,a ona kuc*a koja se retko vidja.
Dala sam otkaz pre mesec dana.
 
Moj je bio ista prica...covek je pojeo sam sebe :evil:
Nervozan,vecito na*rkan,sitnicar,maltretira za svaku glupost...Nervira ga zena,koja je sa njim sef,pa se prepucavaju preko zaposlenih,uzas,a ona kuc*a koja se retko vidja.
Dala sam otkaz pre mesec dana.

E ista prica i kod mene.....

Ovaj moj se nesto bio iznervirao jer je jedan radnik trazio nazad svoje pare ovaj je poceo da urla, razbio je svoj mobilni, gurnuo dto, razbio saksiju sa cvecem u kancelariji, psovao nam mater, urlao na nas, izderao se, rekao nam je da smo govna, da idemo svi u Q,..mislim strasno,...a posle kad je to sve proslo kao da se nista nije desilo.
 
a vi ste cutali?
moj bivsi sef je bila lunaticna psihopata,zbog koje sam i dala otkaz.medjutim daleko od toga da je ona smela da radi tako nesto(nemoj samo da mi se izvlacite da je to zemlja srbija!!!)
onda sam postala sama sebi sef i zen je usao u moj zivot :D
 
E ista prica i kod mene.....

Ovaj moj se nesto bio iznervirao jer je jedan radnik trazio nazad svoje pare ovaj je poceo da urla, razbio je svoj mobilni, gurnuo dto, razbio saksiju sa cvecem u kancelariji, psovao nam mater, urlao na nas, izderao se, rekao nam je da smo govna, da idemo svi u Q,..mislim strasno,...a posle kad je to sve proslo kao da se nista nije desilo.

E, ovako.
Da ste pametni, vi biste ga tužili redovnom sudu najpre za uvredu a onda i za povredu ugleda.
Pa kad bi ga dobili (a dobili bi ga sigurno) onda bi se pet puta razmislio pre nego sto nesto slicno uradi :twisted:
 
a vi ste cutali?
moj bivsi sef je bila lunaticna psihopata,zbog koje sam i dala otkaz.medjutim daleko od toga da je ona smela da radi tako nesto(nemoj samo da mi se izvlacite da je to zemlja srbija!!!)
onda sam postala sama sebi sef i zen je usao u moj zivot :D

Da mi ćutali, mozes da verujes, on se onako drao i od silnog dranja curila mu pljuvacka kao da je dobio besnilo.

Posle kad je izasao ja sam pocela histericno da se smejem,..ne znam na osnovu cega,...ali uzas.

Kome da ga tuzim,..pa mi smo sitne ribe,...nema sanse da bi dobili na sudu zbog Mobinga.
 
Da mi ćutali, mozes da verujes, on se onako drao i od silnog dranja curila mu pljuvacka kao da je dobio besnilo.

Posle kad je izasao ja sam pocela histericno da se smejem,..ne znam na osnovu cega,...ali uzas.

Kome da ga tuzim,..pa mi smo sitne ribe,...nema sanse da bi dobili na sudu zbog Mobinga.

pa...ako budete dovoljno "ozbiljni" (citaj - nadrkani & slozni) stvar ne bi ni trebala stici do suda...8-)

doduse, kao i uvijek; ta "sloznost" je problematican momenat...:roll:
 
pa vidish da su te slagali ti koji su rekli da su svi direktori-privatnici isti...:)

Dobro,..vidim da je bilo kojekakvih ludaka,....

Mada sto je nas sve sokiralo je to da su nam instalirali neki program kako bi znali ko ide na kakve sajtove i ko sta radi,...ukinuli nam pauze od 15 minuta na svaka dva sata, pretnje svaki dan otkazom,...u poslednja dva meseca njih troje kolega dalo otkaz.
 

Back
Top