kolega '' smor"
Prikazujem rezultate 1 do 5 od 5

Tema: kolega '' smor"

iriss
    Guest

Podrazumevano kolega '' smor"

da li imate problem sa kolegom koji vam se mesa u posao a pritom to uopste nije njegov posao nego se guzi i slihta pomocniku i direktoru a oni naravno to ne primecuju niti obracaju paznju na to.ja sam mu par puta skrenula paznju ali on se neobazire i misli da se ja salim ali ja stvarno vise nemogu to da tolerisem,ide mi na nerve ko neka "seka persa"sve zeli da zna,ako negde kratko izadjem on sve dopise pregleda,ako dodje nesto faksom on mora prvi da vidi,uzas blagi,razmisljam da porazgovaram sa direktorom o tome ali mi je glupo da ga cinkarim,to nikad nisam uradila ali zbog ovoga stvarno bih to uradila! sta vi mislite o tome?????? :x :x :x [/u][/i][/b]

GZ
    Guest

Podrazumevano Pogresan forum....

Izgleda sa si pogresila forum mladas damo.. Pokusaj da se premestim na neko drugo mesto.. Poz... A sto se kolege tice.. sifruj mu racunar i nedaj mu da gleda... ha, ha, ha,,,,,

hakerr
    Guest

Podrazumevano

kako bre pogresila, vish da je choveku usrozena sigurnost, ce ga sjebe ofa dama :wink:

^SmrAd^_
    Guest

Podrazumevano

A mislis na sigurnost kolege... Pa znas kako da naj jednostavnije resis problem... daj mu... ops:

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.10.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Podmetni mu dva-tri lažna dokumenta.
    Idi na odmor/bolovanje nedelju dana i predloži rukovodiocu da te on zameni ...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •