Mortal Kombat pre,sada...posle toliko godina

Mannibals

Elita
Banovan
Poruka
16.674
Dakle ima li ovde ko to nije igrao ? 8-)
ovo je inace moja velika ljubav i kad bi se rachunao radni staz ja bih zasigurno imao preko deset godina dakle mislio sam da ne otvaram ali nesto me ipak vuklo ,valjda ne bih da odrastem :D pa zbog toga .:)
Dakle sta znate o mortal kombat-u lichno mislim da ima malo fanova i i malo ko moze da me iznenadi ali what a hell ...premda je igra stara i da se na pciju retko igra iako ne zauzima mnogo na HD i tesko nalazi na nekim emulatorima :roll: ova igra zasigurno zasluzuje neku paznju bolja je od tekena chim je zazivela da pre 2 godine izasla shaolin monks i armagedon sa najnovijim poboljsanjima ikad Kod ove igre ...huh...

dakle molio bih modove da stave ovu temu kao lepljvu ako se pokaze veliko interesovanje :D

Ovo je igra koja me nikad nije izneverila i mozda nesto chega cu pamtiti celog zivota i drugove istomishljenike dok nas nije stiglo ovo bombardovanje i kosovo jbn...

Dakle PISITE sta sve znate:
od sifri,
raznih cheatova,
i svega ostalo
--------------------------
poteze,zavrshne udarce ,neke misterije i tajne koje su krile ove igritze
ako ...
MODERATORi dozvole da se kace slike ......rado bih ih kachio prvi !! :twisted:

pozdrav nadam se da ce odziv biti veliki - nije sve pivu i u suknji,lopti,mortal je najvazniji i od zvezde i partyzana ,drugarstva nema nema zenski bilo je vazno ponekad igram sa drustvom kad nam obaveze dozvole ...nisam tako dobar vise ali bih mogao da cepam josh sa 20% snage :wink: u zavisnosti od mortala naravno :lol:
 
obozavao sam igru... najvise sam igrao trojku na segi.... bas mi je krivo sto posle 4ke igra vise nije izlazila za pc...
da ubacujem sifre i poteze nema svrhe jer je net pun istih...
ali, za koju godinu cemo (kada budemo imali dovoljno jake kompove) sve delove koji su igrani na ps2 zgrabiti i igrati pomocu emulatora :)
 
Dakle ima li ovde ko to nije igrao ? 8-)
ovo je inace moja velika ljubav i kad bi se rachunao radni staz ja bih zasigurno imao preko deset godina dakle mislio sam da ne otvaram ali nesto me ipak vuklo ,valjda ne bih da odrastem :D pa zbog toga .:)
Dakle sta znate o mortal kombat-u lichno mislim da ima malo fanova i i malo ko moze da me iznenadi ali what a hell ...premda je igra stara i da se na pciju retko igra iako ne zauzima mnogo na HD i tesko nalazi na nekim emulatorima :roll: ova igra zasigurno zasluzuje neku paznju bolja je od tekena chim je zazivela da pre 2 godine izasla shaolin monks i armagedon sa najnovijim poboljsanjima ikad Kod ove igre ...huh...

dakle molio bih modove da stave ovu temu kao lepljvu ako se pokaze veliko interesovanje :D

Ovo je igra koja me nikad nije izneverila i mozda nesto chega cu pamtiti celog zivota i drugove istomishljenike dok nas nije stiglo ovo bombardovanje i kosovo jbn...

Dakle PISITE sta sve znate:
od sifri,
raznih cheatova,
i svega ostalo
--------------------------
poteze,zavrshne udarce ,neke misterije i tajne koje su krile ove igritze
ako ...
MODERATORi dozvole da se kace slike ......rado bih ih kachio prvi !! :twisted:

pozdrav nadam se da ce odziv biti veliki - nije sve pivu i u suknji,lopti,mortal je najvazniji i od zvezde i partyzana ,drugarstva nema nema zenski bilo je vazno ponekad igram sa drustvom kad nam obaveze dozvole ...nisam tako dobar vise ali bih mogao da cepam josh sa 20% snage :wink: u zavisnosti od mortala naravno :lol:

AAAAA.... to je igrica...ja sam prije 2 dana nasao neki 4 dio ...u 2 dimenzije je...


BTW da li neko zna postoji MC za ps neki noviji...prije oko 2 godine ja sam igrao na ps2 MC koji je bio vise nego dobro uradjen....ako neko zna molim da mi posalje torrent ili tako nesto pp-om
 
Bese to daleke 94. kada sam na svom super nintendu po prvi put pokrenuo Mortal Kombat... Scorpion mi je postao omiljeni lik jer sam sam prvo s njim naucio da bacam magiju (nazad, nazad, zuto dugme :D)... A tek sve one muke oko Goroa i Shang Tsunga... Dvojka je bila jos bolja mada sam je najmanje igrao, trojka takodje fenomelna (kao i MK3 ultimate). 4. deo je, po meni, katastrofa, ubedljivo najlosiji deo. Sto se tice Deadly Aliance, Deception i Armaggeddon, nisu losi, ali ne poseduju tu atmosferu koja je krasila prva 3 dela. Shaolion Monks je najbolja igra iz Mortal Kombat fransize za proslu generaciju konzola.
 
@1972 zakaci ovde nesto.... ili posalji link

imam problema da nadjem fatalite za mk 1 :cry: na MAMA32 su ove sifre radile ali nece na original seginu igritzu ->>> ako neko ista sazna ....................neka postavi ovde
Ultimate MK3 vaze donekle fataliti ali za ove borce nove znam sa trilogzija moci i poteze ali zavrshne udarce ne .Ako neKo ima dobru volju ii ista nadje neka ............... i ovde postuje :lol: :roll:

inace imam sve delove za pc :D
mk1,2.
ultimate 3,
trilogy,
MK 4 3Dee :p (bez dzojstika ne pokusavajte!...ozblj. da obrcete))
mortal kombat mugen ver.4.0 i uradio sam prvi fataliti sa rejdenom igra i sve ostalo se bitno razlikuje tereni,fataliti potezi :D sve sve i sve :)

Ova tema je za true fanove !!
pokazite mi istinski koliko vam je stalo do ove igre i....nema veze da li je kec ili poslednji (sad) armagedon...pisite ..evo izlazi i za dve godine film TRECJI deo!!! pa cemo videti na sta ce liciti ne znam da li je neko gledao serije sto su bile ?? mal epizodice na VHS-u 5-6 epizoda
 
@1972 zakaci ovde nesto.... ili posalji link

imam problema da nadjem fatalite za mk 1 :/QUOTE]

Secam se nekih :

Johhny Cage : tri puta napred punch(kada pridjes skroz uz protivnika
Scorpion: drzis blok i pritiskas dole i nazad ili drzis blok i samo pritiskas "up" / pre ce biti da je ovo drugo (odaljen od njega, na nekim verzijama radi kada si u potpuno drugom kraju ekrana )
Sub Zero : mislim da je dvaput napred, dole punch ili 2x napred dole i napred istovremeno pa punch(ili pak u isto vreme )
Liu Kang : mislim da je neizvodljivo uraditi na tastaturi ili ja pak ne znam pravu kombinaciju pokreta, na pistici je lako, drzis blok i okreces rucicu u smeru kazaljke na satu(mozda i obatno:mrgreen:)
Kano : probaj 2x napred, nazad punch, pridjes skroz do protivnika...mada za ovo nisam siguran

na onom mostu je za stage fatality dovoljno samo da mu pridjes i udaris aperkat i on leti dole na siljke

zaboravio sam, davno bese ...1994/1995..tako nesto
 

Back
Top