Freedom of speech

Mastergirl

Primećen član
Banovan
Poruka
852
Drugarice i drugovi :)

ovu temu bih posvetila dugachkim jezicima, jezicima koji ne lizu bulje i svim ljudima dobre volje.. :)

nadam se da ce moderatori shvatiti ozbiljnost teme i njen uticaj na dalji psiho-socijalni razvoj svake forumske individue.. :P

poenta je da ovde napravimo jedan mali experiment zashto, kako i zbog chega se veze u Srbiji i shire raskantavaju, tako shto cemo se za trenutak osvrnuti na proshle veze..
budite ozbiljni..

evo ja cu prva..:P

konachno sam izbrisala sva njegova sranja sa kompa..bio je veliki, ali samo kao ???, kao chovek je bio mali, chak mu je i kita bila mala, i mala i tanka, kao chachkalica ..mrzim ???..izludjivala me njegova aljkavost, smirenost, pihtije, impotencija, nezrelost, kukavichluk.. ostalo je samo bledo secanje..tako bledo i jadno da ..spava mi se ..odoh u krevet..a vi, slobodno..aj' laku noc :)
 
Drugarice i drugovi :)

ovu temu bih posvetila dugachkim jezicima, jezicima koji ne lizu bulje i svim ljudima dobre volje.. :)

nadam se da ce moderatori shvatiti ozbiljnost teme i njen uticaj na dalji psiho-socijalni razvoj svake forumske individue.. :P

poenta je da ovde napravimo jedan mali experiment zashto, kako i zbog chega se veze u Srbiji i shire raskantavaju, tako shto cemo se za trenutak osvrnuti na proshle veze..
budite ozbiljni..

evo ja cu prva..:P

konachno sam izbrisala sva njegova sranja sa kompa..bio je veliki, ali samo kao ???, kao chovek je bio mali, chak mu je i kita bila mala, i mala i tanka, kao chachkalica ..mrzim ???..izludjivala me njegova aljkavost, smirenost, pihtije, impotencija, nezrelost, kukavichluk.. ostalo je samo bledo secanje..tako bledo i jadno da ..spava mi se ..odoh u krevet..a vi, slobodno..aj' laku noc :)

nije ona bila mala no se nije dizala na tebe. ja bi rekla
kiselo grozdje : )
:(
mislim posto si ogorcena da si bas tako ravnodusna kao sto kazes prvo sto si se petljala s osobom a drugo ne bi bila gnevna. eto on se nije lozio na tebe
 
pa nisam mu se svidjala fizicki a valjda ni on meni ali na kraju sam zakljjucila da se manje ja svidjam njemu posto mu se svidjaju prave ribe a ne cudovista on je takav car.
eto sto se on vidjao sa mnom toliko pa malo mu je zapetljan mozak i tako nije bash svestan sebe. a sto ja s njiom pa sta znam valjda mi izgledalo da ce biti neshto u stvari jos nije gotovo zvanicno ali stalno je isto ovako i nigde pomaka
a kao voli me u stvari draga sam mu i on meni ali mislim da je to drugarski nivo ko sestra i brat i to je ok ali nije veza.
eto sad cu valjda da ga ganjam imam poriv a kao i mogu ne biva nista kao obraduje mi se. ali sve je to uvek tako anigde ni makac. ovde bi mi koristio kurs za ruske spijunke. :( bas se sad osecam ko mali krsh. a svidja mu se u stvari drugarica privatnica idem da joj iskopam oci sto sam i pokusala ali najbolje od svega mi je sto oni to poricu ja sam ih lukavo manipulatorski suocila. ne znam sto se time bavim mogla sam mirno da radim odmaci i da ih pustim i da se sve lepo sredi asad sam se samo najela masne pite. :(
 
pa ovde je lajtmotiv, mislim, nisam skroz sigurna.. znaci kad se u operi kod kompozitora vagnera pojavi npr neki lik prati ga odredjena melodija i ta melodija je lajtmotiv, tako se to zove. :I tj neki muzicki motiv koji se verovatno u skladu sa razvojem situacije varira, to je to isto ali malo drugacije
e sad preciznije i bolje ce ti reci neko strucniji npr idi na potforum muzika :I
ili pitaj topmodelsicu ona mozda zna.
e sad da preskocimo ovu gnjavazu valjda je to neki motiv koji se tako provlaci nemam pojma. znaci npr kad god s eja pojavim onda zazvuci domaci, domaci

izvini ovo je previse izvini ali nema veze neki ljudi su glupi evo ja
 
1. Hocu prvo da se odselim od kuce.
2. Jos sam mala za prstenje.
3. Necu da se udam.
4. Hocu prva da ga prevarim, necu valjda da cekam da prvo prevari on mene.
5. Oduvek je bilo lakse onom koji ostavlja.
6. Ne svidja mi se kako se vata i kako se ljubi.
 
varira.. pa kad je neshto u osnovi isto ali malo se izmeni pa nije skroz isto ne umem da objasnim
da li bi bilo npr
e znam npr imash palacinku s cokoladom, pa imas palacinku s cokoladom i orasima
pa imas palacinku s cokoladom i ananasom.
 

Slične teme


Back
Top