Препоруке за куповину возила

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Maruti je autić za jednog čoveka, tj. ako su u kolima troje ili četvoro a uzbrdica velika uočićeš da auto jedva vuče. Tri cilindra i 800 kubika je igračkica ili u prevodu rošulica. Delovi za njega uopšte nisu jeftini kao što neki kažu. Ovo što govorim je iz druge ruke jer sa jednim ponosnim vlasnikom ovog auto skoro svake nedelje igram šah tako da mi je problematika ovog auta relativno bliska.
 
Maruti je spor, tesan, ruzan, uglavnom ga zene voze, necete verovati ali i ja bih preporucio yuga, recimo 2000-to godiste sigurno nije poceo da rjda, samo da je motor ok, i ostane ti 100 E za delove ( i karte za GSP) za celu godinu.
U stvari svako treba da vozi yuga na pocetku karijere, kad prezivis to iskustvo, posle ti je svaki auto super :)
 
Garwor:
Maruti je spor, tesan, ruzan, uglavnom ga zene voze, necete verovati ali i ja bih preporucio yuga, recimo 2000-to godiste sigurno nije poceo da rjda, samo da je motor ok, i ostane ti 100 E za delove ( i karte za GSP) za celu godinu.
U stvari svako treba da vozi yuga na pocetku karijere, kad prezivis to iskustvo, posle ti je svaki auto super :)
Prva ljubav zaborava nema :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top