Auto - radionica, potraznja delova

Prilična, jer ako ti ispadne kugla vozićeš na 3 točka. To ne bi trebalo biti skupo.

Па неће д'испадне јер је гумица отишла и исцурила маст ваљда? А и није цена у питању него уопште не знам где да нађем те кугле да иоле ваљају, овај на техничком ми рекао тражи на отпадима половне, боље су него нове, али где да се ломатам по отпадима због тога...
 
Neće da mi vergla C3, da kontakt sve najnormalnije, ali kad se okrene ključ samo se čuje onaj dupli klik ali ne vergla. Dobija struju najnormalnije, nikakve greške ne prikazuje. Upaljen na gurku pošto je bilo neophodno u tom trenutku, radi sve normalno, posle toga opet isto kad sam posle ponovo pokušao ključem.
Prvo što mi pada napamet je alnaser, ali sumnjivo mi je da tek tako samo od sebe crkne, relativno je nov auto. Jedino ako voda nije nekako po*bala nešto posle prekjučerašnjeg nevremena mada je bio parkiran na sigurnom. Pre toga apsolutno nikakve naznake palio što se kaže na pola ključa.
Neke ideje i kako najlakše proveriti šta je u pitanju?
 
Neće da mi vergla C3, da kontakt sve najnormalnije, ali kad se okrene ključ samo se čuje onaj dupli klik ali ne vergla. Dobija struju najnormalnije, nikakve greške ne prikazuje. Upaljen na gurku pošto je bilo neophodno u tom trenutku, radi sve normalno, posle toga opet isto kad sam posle ponovo pokušao ključem.
Prvo što mi pada napamet je alnaser, ali sumnjivo mi je da tek tako samo od sebe crkne, relativno je nov auto. Jedino ako voda nije nekako po*bala nešto posle prekjučerašnjeg nevremena mada je bio parkiran na sigurnom. Pre toga apsolutno nikakve naznake palio što se kaže na pola ključa.
Neke ideje i kako najlakše proveriti šta je u pitanju?
Alanser ti je otišao kao što ti kažu ako čuješ klik to ti znači da struja dolazi do njega .. Ali nije loše proveriti struju tj kablove i bateriju da budeš 100% siguran..za to ti ne treba 2min
 
Poslednja izmena:
Da ne otvaram temu a i pretraga najvise izbacuje naslov ove teme.

Daklem, sin stavio neku kutiju na sediste. Uspeo da skine lepak ali ostala posledica. Da li znate nekog dobrog majstora u BG-u, ko bi to mogao srediti? Reparacija ili sta vec.

viber_image_2019-08-10_18-18-57.jpg
 
Poslednja izmena:

Back
Top