Auto - radionica, potraznja delova

Kad god upalim auto, gori mi tempomat lampica. U pitanju je model bmw 318 i, e46. Gledao na internetu, postoji tasteri na komandi volana ali moj volan je klasican bez komandi. Ne znam kako da resetujem da lampica ne gori tokom voznje jer eto, pojma ne znam da li tempomat i radi jer nema podesavanja ili ih ja jos nisam provalio gde su. Inace skoro sam poceo da vozim ovaj model pa me zato muci ova muka :D
 
Kod BMW-a su komande na samom volanu.
Zasto se upalila ta lampica? Moze biti razlog sto je neko nestrucno dirao sat.
Mislim ako nemas tempomat ne moze ni lampica tempomata da se upali ili ti nisi dobro protumacio tu lampicu sta znaci.
Slikaj pa okaci i onda cemo tacno znati sta ti svetli.
 
Dobar dan svima,
kupio sam skoro nov punjac za akumulator Einhell CC-BC 10e, i planirao sam s njim da napunim akumulator Bosch S3 005 od 56ah.
Medjutim, kada ukljucim punjac u utikac, na ugradjenom ampermetru skala dodje do nekih 4-5 A, tako stoji par minuta i padne na nulu.Posle 10h punjenja, skala je non stop bila na nuli, a kada sam vratio akumulator u auto, morao sam a verglam barem 7,8 puta da bi upalio.
Inace akumulator je star 3 god, nikad ranije nije dopunjivan i bez odrzavanja je,a napon je oko 12v u mirovanju, i pri verglanju malo preko 10v.

Da li je problem u punjacu ili u akumulatoru?:dash:
 
Dobar dan svima,
kupio sam skoro nov punjac za akumulator Einhell CC-BC 10e, i planirao sam s njim da napunim akumulator Bosch S3 005 od 56ah.
Medjutim, kada ukljucim punjac u utikac, na ugradjenom ampermetru skala dodje do nekih 4-5 A, tako stoji par minuta i padne na nulu.Posle 10h punjenja, skala je non stop bila na nuli, a kada sam vratio akumulator u auto, morao sam a verglam barem 7,8 puta da bi upalio.
Inace akumulator je star 3 god, nikad ranije nije dopunjivan i bez odrzavanja je,a napon je oko 12v u mirovanju, i pri verglanju malo preko 10v.

Da li je problem u punjacu ili u akumulatoru?:dash:

do motora, daje motor ok paliobi na zub a mozda i anlaster treba remont nema brzinu
 

Back
Top