Nip/Tuck

sanja v

Zainteresovan član
Poruka
491
Jeste gledali novu seriju na b92 koja ide umesto Medijuma...Ne znam tacno kako se zove NIP-....nesto...
Meni se bas svidja.tako je puna nekih emocija...ne znam interesantna je.;)
 
Video sam da glumi naj lik sto jeglumio djavola u onoj seriji o vesticama sto je isla na Pinku jedno vreme...
Cini mi se da sam citao da je serija o nekim finim plasticnim hirurzima, od kojih jedan postaje nezadovoljan svojim zivotom i slicne stvari, i tu zaplet krece... Ako mislimo na istu seriju....
 
baš je psiho serija, ali mi se svidja što lepo prikazuju sve one gadne scene operacija...da makar učine nešto zanimljivim....a Džulijan je...uffffff, bomba kao uvek ;)
 
Serija je extra.... I veoma poučna što je jako bitno? Da devojke uvide šta sve moraju da trpe zbog lepote! Fuj, operacije su grozne.... Pogotovu ugradjivanje silikona... Fuj... Tako da seriju toplo preporučujem da se uvide teškoće i rizici ali i izopačenost plastične hirurgije!
 
meni je ljepsi Meknemara...malo je mekusast,ali nema veze.
Prije nekoliko dana uhvatim seriju na pola i ona scena sa Sonom kad pregleda zenu koja je imala rak pa su joj...ga uklonili...odstranili grudi.najgore je sto nisam ocekivala to,pa sam malcice poskocila...
to je stvarno grozno :( kad se tako nesto desi zeni ,a tako kazem zbog njenih osjecanja.To te unisti vise psihicki,a psihicki zbog estetike...krug :).i jos ono g*vno od nejnog muza hoce da ugradi silikone samo da bi on mogao da vodi ljubav sa njom!svinja...
 
S obzirom na to kakve se sve gluposti i reprize prikazuju ova serija uopste nije losa (sto se tice scenarija). Ali su opasno omanuli sa glumackom ekipom, svi odreda su odbojni i ogavni na celu sa sinom i zenom onog doktora.
 
nemoj pominjati Sonovog sina!!!
imam alergijsku reakciju na njega!Svi su OK sem on i Kristijan,za koga ne mislim da je dobar glumac,samo frajer koji podsijeca na takve ''svalerske'' hirurge.
 

Back
Top