bas me interesuje...

ana marija:
.... da li vi samo citate stripove ili ih i crtate ?
pozdrav
ana marija

Ja se bavim i crtanjem, ali (bar za sada) više amaterski. Ako te zanima, mogu da ti pošaljem na mail neki skenirani crtež.

Da li se i ti baviš crtanjem, ili možda želiš da se baviš time, ili imaš neki scenario :)
 
alien:
ana marija:
.... da li vi samo citate stripove ili ih i crtate ?
pozdrav
ana marija

Ja se bavim i crtanjem, ali (bar za sada) više amaterski. Ako te zanima, mogu da ti pošaljem na mail neki skenirani crtež.

Da li se i ti baviš crtanjem, ili možda želiš da se baviš time, ili imaš neki scenario :)

bas super hajde posalji neki, email je dostupan ali za svaki slucaj je harala@gmx.net
a sto se tice crtanja ja se inace mnogo bavim crtanjem i pre nekoliko meseci sam nacrtala jednu moju verziju asterixa ali posta nemam mnogo iskustva a ni vremena nemoze da se previdi da ga je crtao amater, na zalost nemam skener

by the way kakve su sanse da se neko profesionalno bavi crtanjem stripova ?

pozdrav, ana marija
 
voleo bih da vidim necije radove, vidim da se ovde razmenjujete, i ja crtam svoje, bas za ozbiljno pa posaljite, i ja cu isto ..... cisto da vidim kakva mi je mozda buduca konkurencija :-)))
a sto se tice profesionalnog crtanja, malo teze, za to moras imati tvrdu bulju da stalno sedis i crtas, i jos ti treba srece i originalnosti ...
moj e mail je andrej84@EUnet.yu
 
Ne posustajte.
Amateri uzimaju po 100e po tabli u olovci, a nemaju pojma.

Voleo bih da vidim vase radove.
Posaljite mi JPEG-ove ne duze od 500 Kb sa osmobitnom paletom na serbona00.yahoo.com
Dobicete neki savet.
 

Back
Top