Letovanje 2008

jecccika

Početnik
Poruka
24
Znam da je jos uvek rano,ali da li je neko od vas razmisljao o letovanju ove godine?
Bugarska?:D
Grcka?:D
Turska?:D
Ili nesto egzoticnije? :idea:

...Sta ocekujete od ovogodisnjeg letovanja...

Gde vam se najvise dopalo?
Preporucite hotele,kafice,diskoteke....
 
Naravno da je pametno da se uplati letovanje ili bilo koje putovanje unapred.Ja sam za docek nove godine na primer bila u Barseloni hotel sa 5 zvezdica .Uplatila sam 1 septembra i kostalo me je oko 520 eura 4 nocenja s doruckom.
Za isti taj hotel je pocetkom decembra potrebno izdvojiti oko 850 a i poslednjoj nedelju decembra 1210 eura .Pa uporedite razliku.
 
Lepo je kad neko moze da planira letovanje mesecima unapred i da iskoristi popust za ranu uplatu.
Ja, na zalost, svake godine pre kraja maja ili pocetka juna ne mogu da znam tacno u kom letnjem mesecu cu ici na odmor, tako da mi je ta mogucnost ranog biranja i uplate NEDOSTUPNA.
Pretprosle godine sam imala tu srecu da sam vec u martu znala termin svog godisnjeg odmora, pa smo vec tada uplatili aranzman za Tasos i ostvarili popust od nekih 17%, sto nije bilo zanemarljivo.
 
JA vec 5 godina idem u grchku i smorila je ko zmaj!!!
Leti je najbolje u planinama!!!Veruj mi--na Tari je prelepo!!Jedini je problem sto ako hoces da ostvaris "poznanstva"
sa devojkama,onda je more jedina opcija i alternativa nema!!
A ako vec imas partnera furaj na planinu!!
 
А температура мора? Не мислим у степенима, већ може ли се купати комотно....

Prošle godine sam se za Uskrs kupao na Kritu (ne sećam se tačno, ali oko 01. maja)
I na Kritu se GARANTOVANO možete kupati do 01. novembra.

Na Halkidikiju je sezona za kupanje 15 jun - 01 septembar
 
E moj brale, ja sam se pre 5 godina napio sa Englezima na Kritu za Novu Godinu.
Nagovaram ja njih da se kupamo, misleći da nisu ludi da pristanu....Da se malo napravim važan...
Kad su sa oduševljenjem pristali, nije mi preostalo ništa drugo, nego da im se pridružim.Gde ja, Srbin, da ispadnem p.... pa da pobegnem ? Jedva sam preživeo.

Voda je bila tako hladna da mi se činilo da peče !
 
Odavno je pocela prodaja aranzmana za Grcku, jer postoje popusti za uplate u januaru februaru i martu, kao i biranje smestajnih kapaciteta, datuma itd
Medjunarodni sajam turizma u BGDu je od 28 februara do 2.marta, gde se ocekuje da ce najveci broj agencija tek tada izbaciti sve svoje aranzmane za letovanje....
Pozz




---------
www.viptravel.co.yu
 

Back
Top