Kres shema

Dark Boy

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
215
Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv?
Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga... Da li time cenite ili nipodastavte svoje telo,licnost,misli,emocije? Reci sebi "ja sam njemu/njoj samo jebacica/*****":razz::twisted:,vredja li vas to,ili je to ok?
Kako se osecate posle takvog sexa?
Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje...
Da li vas stvarno boli uvo ili...?
Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje? :|
Shta mislite uopshte o ovome i ljudima koji to rade ? :roll::lol::wink:

dugo sam razmishljao ,da bih ovako nesto sastavio pa pokazite se :arrow: isposhtujte me
 
Paaaaaa... Dok sam bila mladja lozila sam se da nadjem kres semu, kao to je kulj, ali mislim da danas ne bih mogla tako... Mozda ako bih bila prinudjena zbog previse posla... :lol: Njaaaah...
A ljudi koji to rade-pa, neka rade, mislim, svako zivi svoj zivot...

A da li o sebi oni misle lose, da li se osecaju iskorisceno-verovatno oni koji su i zaljubljeni u kres semu, tj. hoce nesto vise, a ovaj drugi nece, pa se eto, nadaju i ostaju u tome, iako potajno znaju da grese. A ovi koji svesno to i samo to zele-mislim da se osecaju super ako to i imaju.

Eto, bila sam ozbiljna...
 
ja to ne umem, da se vidjam sa nekim a da to bude samo kres kombinacija... koliko god da bi to mozda u nekim momentima ili pak sa nekim ljudima bilo najbolje, ja jednostavno uvek imam ukljucene emocije
*** :)
 
nisam, niti cu ikad biti u kres shemi, a o ljudima koji jesu mislim sve najgore..najbolje bi bilo strpati ih u jednu veliku gasnu komoru i reshiti se virusa koji se shiri neverovatnom brzinom i truje mlade narashtaje. najozbiljnije..
 
nisam, niti cu ikad biti u kres shemi, a o ljudima koji jesu mislim sve najgore..najbolje bi bilo strpati ih u jednu veliku gasnu komoru i reshiti se virusa koji se shiri neverovatnom brzinom i truje mlade narashtaje. najozbiljnije..

izv. ali imam utisak da si ti povredjena da nisi mozda to probala i sada se kajes zbog toga ? :-D
znaci mislim ,delujes meni bar tako :confused:
 
Nikakav problem.Sadasnju vezu koja traje nekih god,godinu ipo ... smo tako i zapoceli.Kres varijanta.Tako smo je iz zvali,i pred drugima...Bar ja.Sto bi sminkala kad je tako.I divno je bilo.Sta fali biti j*e*b*a*ch/ica? To je tako cool...8-) Salu ustranu... Sta fali?:lol:

Da,odlicno sredstvo za punjenje baterija. O D L I CH N O.
Pa nemam pojma,sad ne mogu da se setim kako je to bas izgledalo...Pa i pricali smo u medjuvremenu izmedju seksanja.Nije da nismo.-Kako bilo? * Aaaa.Tebi? - Aaaaa.*Sam dobar? - Aaaaa.Ja? * Aaaaaa...
I to.

I eto.Sad smo u ozbiljnijoj vezi.HA.Gle chuda:twisted:

ps majku li vam,s tim zvezdicama...
 
Pa ako bih se odlucila za tako nesto to bih uradila svesno, tako da nema razloga da sebe zavaravam.I stvarno bi me bolelo uvo. Ukradem lep trenutak i idem dalje ;) Ako vec nije dovoljno dobar za vezu, nema potrebe da se smaramo. Sta fali je.bac.icama? Pa i on je samo je.bac! A da li bih priznala drugima. Onima za koje znam da bi razumeli - bih. A oni koji bi moralisali i osudjivali, a pritom imaju nesto slicno u svojim zivotima ali to zovu "veza", verovatno ne bih. Tj. precutala bih. Ili bih rekla golu istinu.
 
Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv?
Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga... Da li time cenite ili nipodastavte svoje telo,licnost,misli,emocije? Reci sebi "ja sam njemu/njoj samo jebacica/*****":razz::twisted:,vredja li vas to,ili je to ok?
Kako se osecate posle takvog sexa?
Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje...
Da li vas stvarno boli uvo ili...?
Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje? :|
Shta mislite uopshte o ovome i ljudima koji to rade ? :roll::lol::wink:

dugo sam razmishljao ,da bih ovako nesto sastavio pa pokazite se :arrow: isposhtujte me
zivot je upravo to... trenutak

pokazujem se:arrow:, da bih ispostovao :D

au, kako je ovo nabacano. koliko pitanja.

dodao bih jos da je emocija mnogo, da ljubav nije jedina. cak kada bolje razmislim, ne mogu da definisem ljubav, a da joj ne pridodam jos neku emociju. sex je mnogima bitna stavka, ali mislim da je davno izashao iz okvira nagona.
nije me stid pred sobom, ni pred drugima, ne bi me bio stram ni da slazem, ako je to potrebno, jer o svom emotivnom zivotu i o tome sta se u njemu desava ne govorim nikome, a svakako se ne bih ni pravdao.
o ljudima koji to rade ne razmisljam na taj nacin, tj., ne pokusavam da shvatim zasto to rade... niti ih to definise toliko da bih mogao da ih smestim u neku fioku sa nazivom "osoba koja praktikuje kres seme"
 
Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv?
Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga... Da li time cenite ili nipodastavte svoje telo,licnost,misli,emocije? Reci sebi "ja sam njemu/njoj samo jebacica/*****":razz::twisted:,vredja li vas to,ili je to ok?
Kako se osecate posle takvog sexa?
Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje...
Da li vas stvarno boli uvo ili...?
Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje? :|
Shta mislite uopshte o ovome i ljudima koji to rade ? :roll::lol::wink:

dugo sam razmishljao ,da bih ovako nesto sastavio pa pokazite se :arrow: isposhtujte me

Razmishljash kao zena.
Opusti se i uzivaj u voznji.
 
Priznajete li sebi i drugima da ste u nekoj kres shemi,ili je to varijanta "vidjamo se povremeno"? Da li vas je stid pred sobom da kazete da ste nekome kres shema,da se sluzite svojim telom radi uzitka i da tu nema emocija,samo animalni poriv?
Mozete li u ogledalu sebi reci "vidjam se s njim/njom samo da bi se kresnuli,boli me uvo za ostalo".Ili se lazete,kao ko zna sta sve moze da ispadne od ovoga... Da li time cenite ili nipodastavte svoje telo,licnost,misli,emocije? Reci sebi "ja sam njemu/njoj samo jebacica/*****":razz::twisted:,vredja li vas to,ili je to ok?
Kako se osecate posle takvog sexa?
Kad se kresnete,obucete i nastavite dalje svojim zivotima,bilo je lepo,napunile se baterije,idemo dalje...
Da li vas stvarno boli uvo ili...?
Da li je to stil zivota mnogih od nas? Ukrasti lep trenutak,iziveti ga i ici dalje? :|
Shta mislite uopshte o ovome i ljudima koji to rade ? :roll::lol::wink:

dugo sam razmishljao ,da bih ovako nesto sastavio pa pokazite se :arrow: isposhtujte me

Ajde da ti odgovorim na neka od pitanja: da mogu opushteno to sebi da priznam, chak i ona za mene kaze da joj sluzim samo za kres (valjda nisam bolji ni za sta drugo :) )
posle takvog sexa se osecam extra,napunio sam baterije i idemo dalje. Ne mogu da ti kazem da me bash boli uvo, ali nisam ni ljubomoran. Ona ima decka, cak sam i ja par puta sedeo sa njima dvoma i pio kafu,najnormalnije smo pricali. Meni je to sasvim normalno do odredjenih godina,dok ne dodje vreme za nesto ozbiljnije.
 
e pa evo ja cu biti ozbiljna!mislim da neki ljudi to rade sa osobama do kojih im je stalo,a ne mogu da ih imaju na drugi nacin pa se kao foliraju to mi je kres shema a u sebi gore...a sta kazes*
 
...dobro batice uspeo sam da pročitam ovu tvoju izjavu....
...ali ne vidim svrhu polemisanja o tome....
...yebao ne yebao qurcu vreme prođe....
...sva dalja diskusija je suvišna...
 

Back
Top