Pomoc...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Iscupao se?Sam?Heehe...Dobro je.
Pa ako nije nista puklo mozda...mada neverujem da mu ima spasa.Taj drzac za kafu nemoze da izadje skroz osim ako ga neiscupas.A onda ces sigurno ostetiti nesto.
Ako je to bas CD rom kako kazes,nemoj ni da se cimas,bolje kupi DVD rom. ;)
 
Iscupao se?Sam?Heehe...Dobro je.
Pa ako nije nista puklo mozda...mada neverujem da mu ima spasa.Taj drzac za kafu nemoze da izadje skroz osim ako ga neiscupas.A onda ces sigurno ostetiti nesto.
Ako je to bas CD rom kako kazes,nemoj ni da se cimas,bolje kupi DVD rom. ;)

Nije sam Moj pametni brat ga je zakacio nogom i ispao je drzac...
Ma ajd da je CD rom, nego je DVD rezac...:sad::cry:
 
Nekosta nista, izvadi ga iz racunara, skini 4 srafa odozdo i skini metalni poklopac uz malo ubedjivanja.
Onda ces imati pregled da li je nesto slomljeno,pojedeno ili nista ne fali...i vratis vrata.
Ako imas srece jos ces ga i spakovati nazad...

Za to kod majstora se ne isplati, jedino ako neki prijatelj to zna.
 
men se isto desilo...bio mi otvoren rezac i ja zakacim koleo i on izleti i ode na drugi kraj sobe...

ali nista mu nije bilo :)....vratio sam ga unutra, malo se cuo kada izlazi i ulazi...ali sve bilo OK....verovatno sam imao srece...

to je bilo kada je rezac bio star 2 meseca..kada mu je bilo 11 meseci, riknuo mi je, odneo sam ga na garanciju i priznali su, dobio sam novi...
 
ma ne isplati se ... nov dvd ti je oko 2500 ali dobar
meni i kada vremenom pocne slabije citati ,kupim nov

pa ima i jeftinije od 2500 dinara.....za 1800-1900 ima nec-a i pionira...naravno ako ne koristi previse DVD-RW, a ako je tako onda ce mu i ovaj posluziti ako moze da ga napravi...
 
imam ja pionerov 108 ,danas je sve iznad 109 krsh,svi se zale,nec je today najbolja varijanta

i ne verujem da bi funkcionisao besprekorno s doradom fioke:D
2500 imam, vise neam xexe
 
Pa nesto je sigurno osteceno.Poslusaj ogija i otvori polako,pazljivo.Nemoj da izgubis taj deo koji je pukao.Postoji sansa da to nabuzdis mozda i sa super lepkom.To je verovatno samo plastika pukla.Ako budes lepio obavezno smirglom predji preko ivica gde si lepio da nekaci posle.
A mozda nije losa varijanta ako vec nemoze drugacije da nadjes ista takva vrata.Mozda neki dvd ili cd citac iste marke ima identicna vrata.Nisam siguran,pogedaj.
Kad malo bolje razlislim sigurno to mozes srediti.Samo pazljivo.;)
 
Ma idi begaj ja sve popravim (sto moze da se popravi)...
E a za te 2500, moze.....
Al cim dobijem prvu penziju...

I da ja cu opet doci, mislim ne forum, ali tek u petak, idem u skolu, ebi ga....
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top