Krv u stolici

D

DraganBG

Gost
Imam 30 godina i pre otprilike 3 nedelje mi se pojavila krv u stolici. Tacnije krvarenje nije veliko, krvi ima samo u tragovima na samoj stolici. Nekada se pojavi a ponekad je uopste nema. Ozbiljno sam uplasen ovom pojavom jer neznam sta je u pitanju. Napominjem da sam imao pre 7-8 godina jednu epizodu problema sa spoljasnjim hemoroidima i od tada vise ne. Molim Vas Dr da mi date vase misljenje i da mi predlozite neku drzavnu ili privatnu kliniku na kojoj rade ozbiljni strucnjaci po ovom pitanju.
Puno pozdrava.
 
Evo ovako ako imate tragove sveze krvi na stolici 99% su u pitanju hemoroidi,mogu biti i druge stvari vezane za donje partije stomaka ali njih ne spominjem jer ne navodite da imate probleme sa stomakom.
U svakom slucaju morate posetiti lekara i to bez odlaganja.
Ja se drzim jos uvek drzavnih ustanova,pa posto ste iz Beograda mogu vam preporuciti(to je moje licno iskustvo)opstu hirurgiju VMA-ponedeljak i sreda popodne rade sa civilima,znaci imate pregled i ako se ustanove problemi sa hemoroidima moze se uraditi sklerozacija istih i I hiruska klinika,pri KCS ...u svakom slucaju i jedni i drugi su stvarno odlicni za tu patologiju.
Ako imate tegobe sa stomakom,nesto sto bi ukazalo na probleme sa gastrointestinalnim sistemom,opet preporucujem ove dve ustanove,VMA i KCS samo gastroeneterolozi su u pitanju.
Mada moje licno misljenje je da se epizoda sa hemoroidima ipak ponavlja.Pozdrav!
 

Back
Top