Krv u stolici
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Krv u stolici

DraganBG
    Guest

Podrazumevano Krv u stolici

Imam 30 godina i pre otprilike 3 nedelje mi se pojavila krv u stolici. Tacnije krvarenje nije veliko, krvi ima samo u tragovima na samoj stolici. Nekada se pojavi a ponekad je uopste nema. Ozbiljno sam uplasen ovom pojavom jer neznam sta je u pitanju. Napominjem da sam imao pre 7-8 godina jednu epizodu problema sa spoljasnjim hemoroidima i od tada vise ne. Molim Vas Dr da mi date vase misljenje i da mi predlozite neku drzavnu ili privatnu kliniku na kojoj rade ozbiljni strucnjaci po ovom pitanju.
    Puno pozdrava.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Evo ovako ako imate tragove sveze krvi na stolici 99% su u pitanju hemoroidi,mogu biti i druge stvari vezane za donje partije stomaka ali njih ne spominjem jer ne navodite da imate probleme sa stomakom.
    U svakom slucaju morate posetiti lekara i to bez odlaganja.
    Ja se drzim jos uvek drzavnih ustanova,pa posto ste iz Beograda mogu vam preporuciti(to je moje licno iskustvo)opstu hirurgiju VMA-ponedeljak i sreda popodne rade sa civilima,znaci imate pregled i ako se ustanove problemi sa hemoroidima moze se uraditi sklerozacija istih i I hiruska klinika,pri KCS ...u svakom slucaju i jedni i drugi su stvarno odlicni za tu patologiju.
    Ako imate tegobe sa stomakom,nesto sto bi ukazalo na probleme sa gastrointestinalnim sistemom,opet preporucujem ove dve ustanove,VMA i KCS samo gastroeneterolozi su u pitanju.
    Mada moje licno misljenje je da se epizoda sa hemoroidima ipak ponavlja.Pozdrav!

DraganBG
    Guest

Podrazumevano

Hvala na strpljenju i savetima. Pozdrav.

Slične teme

1. Krv u stolici
    Autor VictorySun u forumu Zdravlje
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 18.03.2011., 22:09
  2. krv u stolici
    Autor marko.nikolic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 05.01.2009., 11:25
  3. krv u stolici?
    Autor mintje u forumu Zdravlje
    Odgovora: 3