Da li biste...

modestib

Zainteresovan član
Poruka
180
mogli da ostanete sa muskarcem ili zenom koja je zbog vas prvo prevarila a onda i ostavila svog partnera, ili mislite da biste mogli da mu/joj verujete dovoljno da se isto sa vama nece ponoviti?
 
Da.
U "vezi" sam vec 11 godina :)

Ljudi varaju i razilaze se kad u tim njihovim vezama stvari stoje lose i kad im je malo ili nimalo stalo.
Sablonsko vidjenje musko zenskih odnosa u kojima neko najpre treba partnera da ostavi pa onda da bude sa tobom, je lepa idealizacija, ali zivot cesto ne funkcionise tako.
Ne vidim neki veliki razlog za zabrinutost jer ne verujem u forumaske svete istine tipa: ako je prevario nju i tebe ce ili ko jednom prevari uvek ce....to je obican bullshit
 
Zivot ne funkcionise po matematickim formulama.
Stoga je nemoguce predvideti kako ce se taj tvoj novi partner ponasati u vezi sa tobom.
Mozda ce i tebi da uradi to isto, mozda ce vasa veza da potraje i da se ugasi sama od sebe, bez prevare, mozda cete poceti da zivite zajedno, mozda ces ti njega prevariti i ostaviti....o tome ne vredi lupati glavu
 
pazi, uopste ne pitam bilo sta vezano za licnu situaciju, razmisljam samo o tom problemu
da li oni koji varaju rade to simptomaticno... na primer

Nebitno da li je licna situacija. Svakom bih rekao isto.
Ne mislim da je varanje stalni obrazac ponasanja, kod onih koji su nekoga prevarili.... bar ne kod vecine ljudi.
Ono sto se desi sa jednim partnerom uopste ne mora da se ponovi sa drugim niti ikad vise.
Sve je to i sticaj okolnosti i licno sazrevanje i potrebe i nagoni i besovi i razocaranja i naravno, stvar odluke.
 
mogli da ostanete sa muskarcem ili zenom koja je zbog vas prvo prevarila a onda i ostavila svog partnera, ili mislite da biste mogli da mu/joj verujete dovoljno da se isto sa vama nece ponoviti?

Postoji jedan decak koji mi se dopao jako, fizicki a i na svaki drugi nacin, nije mi rekao da je zauzet, precutao...............
zbog svoje lude glave ga odbijem, vremenom opet pozelim da budem sa njim ali shvatim da je zauzet, da godinama vec ima djevojku....................
nije mi bilo bitno, apsolutno me ona nije zanimala, ako on zeli da je prevari, ostavi, njegova briga........medjutim, on poceo da se muci u sebi, koleba, kao zao mu je.................
ja digla ruke, da se nije pokolebao na kraju, bili bismo zajedno i vjerovala bih mu!

Nema tu pravila, prevario bi i mene, kada bi nam veza postala prazna, kao sto i svima moze da se desi..........sto ne znaci da treba da zivimo u strahu od toga!
Uzivamo dk traje!
 
mogli da ostanete sa muskarcem ili zenom koja je zbog vas prvo prevarila a onda i ostavila svog partnera, ili mislite da biste mogli da mu/joj verujete dovoljno da se isto sa vama nece ponoviti?

ili jos bolje..juce je spavala sa jednim,a danas spava sa mnom...s njim spava jer joj je dosadno i voli da odrzava picu u svezem stanju,a sa mnom jer imam veci i bolje je jebbem
 
sta znam, ako ga ima, to covek oseca, ali je meni uvek bilo bitno da ispadnem fer prema onome sa kim sam. takve se stvari desavaju, ali uvek sam gledala da prvo zavrsim prethodnu pricu...
 
mogli da ostanete sa muskarcem ili zenom koja je zbog vas prvo prevarila a onda i ostavila svog partnera, ili mislite da biste mogli da mu/joj verujete dovoljno da se isto sa vama nece ponoviti?
ne razumem,znaci taj neko je mogao da bude "malo" s tom nekom,ali ne bi da "ostane"?
ja nikada sa takvom droljom ne bih bio u vezi,sto znaci da ne bih imao taj problem,da li da ostanem :?
 
Zivot ne funkcionise po matematickim formulama.
Stoga je nemoguce predvideti kako ce se taj tvoj novi partner ponasati u vezi sa tobom.
Mozda ce i tebi da uradi to isto, mozda ce vasa veza da potraje i da se ugasi sama od sebe, bez prevare, mozda cete poceti da zivite zajedno, mozda ces ti njega prevariti i ostaviti....o tome ne vredi lupati glavu

Sve je receno.
 
slut, veshtachka vagina, what's the difference..
ne bih mogla da budem u vezi s takvom osobom.. volim prave stvari..grozim se povrshnih, nedovrshenih, nepotpunih, ogranichenih stvari, ljudi, okolnosti..
live and let die..
 
Da. Ljudi se ne ponashaju po shablonu u vezama. Oni koji to rade su poluautomatizovani,pretpostavljam. Svaka veza budi u tebi neshto novo,drugachije. I ne postoji pravilo koje kazhe da se moraju isto zavrshavati.
 

Back
Top