Nakit sa magnetima
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Nakit sa magnetima

Višnja
    Guest

Podrazumevano Nakit sa magnetima

Od više ljudi sam čula da su kupili ovaj nakit. Videla sam čak i prospekt. Nakit je OK, a da li može da pomogne u ublažavanju zdravstvenih problema? Da li je neko upoznat sa ovim i koliko uopšte magneti koriste u zdravstvenim problemima?

Obećava
    Učlanjen
    05.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Magneti se koriste pri tretmanima,i to ne od juce...Znam za postojanje magnetne terapije,sa kojom se stimulisu odredjene tacke na telu.Pitanje je da li ih koristi strucna,obucena osoba i koje su realne mogucnosti takvog lecenja...
    A sto se tice nakita,cuo sam za magnetne narukvice koje navodno pomazu nekim ljudima...Takvu osobu sam i sam sreo i ona se pohvalno izrazila o tome.Ne znam kakav je nakit koji ti spominjes,ali oprez,jer je sve postalo debela komercijala.

El
    Guest

Podrazumevano

I ovaj kosmodisk preko novosadskog telešopa je samo jedna lažna komercijala. Toliko ga uverljivo reklamiraju, da čovek kaže i pored toga što zna za lažnu komercijalu,hajde i to da probam da prežalim novac, a u stvari još jedna u nizu laži...To je jedna prazna rebrasta guma, dobro reklamirana i ništa više.......

Zainteresovan član stane (avatar)
    Učlanjen
    12.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Podrazumevano

Ako u organizmu ima pomanjkanja elektrolita, svako magnetno polje, koje magneti železo u krvi a koje dalje svojim kretanjem indukuje el. struju, dobrodošlo je.
    A kod bolesti uvek je u pitanju pomanjkanje elektrolita, pa stoga to nisu nikakve laži, ali ne treba očekivati čuda.
    Ali je svakako pametnije promeniti način pripremanja hrane, nego kupovati magnetno zlato, kojeg nema.

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

O Stane...pa gde si ti? :wink:

jeca**
    Guest

Podrazumevano nadam se da mislimo na isti nakit

AKO MISLIMO NA ISTI NAKIT MENI JE JAKO POMOGLO IMAM JAKO BOLNE MENSTRUACIJE I KUPILA SAM SRCE U OBLIKU MAGNETA NOSIM GA NA GACICAMA 5 DANA PRE MENSTRUACIJE I U TOKU MENSTRUACIJE I POMAZE VEROVALI ILI NE VISE I NE PIJEM TABLETE KOJE SAM MORALA DA PIJEM 7 DANA PRE A STO SE TICE KOSMODISKA I TO POMAZE PROVERENO VERUJTE

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

sto se magneta tice,oni su cudo!jednom sam stavila i ogrlicu i narukvicu i ono srce i tri nici nisam mogla da spavam jer sam imala nenormalno mnogo energije!sad nosim samo narukvicu,i cini mi se da pomaze

Slične teme

1. NAKIT
    Autor Goscica u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 02.05.2012., 11:50
  2. Nakit
    Autor Mirođija u forumu Žene
    Odgovora: 135
    Poslednja poruka: 29.06.2010., 18:52
  3. Nakit sa magnetima?
    Autor storm cloud u forumu Zdravlje
    Odgovora: 10