U Vladi preglasani ministri DSS-NS

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Rocco S

Primećen član
Banovan
Poruka
510
Prvi put preglasani DSS i NS
1. februar 2008. | 16:32 | Izvor: B92
Beograd -- Na jučerašnjoj sednici Vlade prvi put su ministri iz DS-a i G17 plus preglasali ministre iz DSS-a i Nove Srbije, saznaje B92.

Jučerašnja sednica Vlade (FoNet)

Vlada je odlučila da takozvanu zlatnu akciju u Upravnom odboru Telekoma Srbija, koju je do sada kontrolisao generalni sekretar Vlade Dejan Mihajlov, poveri ministru finansija Mirku Cvetkoviću. Vlada je ranije donela odluku da novi direktor Telekoma bude Branko Radujko, iz Demokratske stranke, međutim, to rešenje nije stupilo na snagu jer je bilo neophodno da to potrdi i Upravni odbor Telekoma.

Sednica Upravnog odbora nekoliko puta je odlagana jer se Mihajlov na njima nije pojavljivao.
 
uze mi post s tastature :D
kad bi znao da ce to da uradi
izasho bi!

ovako...

"ako me predjesh 1, sram TE bilo, ako me predjesh 2 puta, sram ME bilo" ...

neshto ne verujem da je stvoru izrasla kichma...

Pa ljudski je to što je pokušao da bude korektan. I ja sam "ignorisala" DS na poslednjih par izbora. Izludjivalo me je to što dozvoljavaju da ih nazovistranka kao što je DSS ucenjuje.

Sad više nije stvar izbora u smislu glasanja za DS, već protiv SRS.

Nećeš glasati, to je ok, tvoje pravo, ali razmišljaj o tome da je ovoga puta ista stvar ne glasati i glasati za radikale. Potpuno ista.

Bar ja tako mislim, ne mora da znači da sam u pravu. Zažmuriću na jedno oko i zaokružiti - BT.
 
Pa ljudski je to što je pokušao da bude korektan. I ja sam "ignorisala" DS na poslednjih par izbora. Izludjivalo me je to što dozvoljavaju da ih nazovistranka kao što je DSS ucenjuje.

Sad više nije stvar izbora u smislu glasanja za DS, već protiv SRS.

Nećeš glasati, to je ok, tvoje pravo, ali razmišljaj o tome da je ovoga puta ista stvar ne glasati i glasati za radikale. Potpuno ista.

Bar ja tako mislim, ne mora da znači da sam u pravu. Zažmuriću na jedno oko i zaokružiti - BT.

Људски је сада дати глас Николићу. тадић је катастрофа и једна велика штеточина за Србију. Чак и безкичмени Коштуница је бољи од тадића.
 
Prvi put preglasani DSS i NS
1. februar 2008. | 16:32 | Izvor: B92
Beograd -- Na jučerašnjoj sednici Vlade prvi put su ministri iz DS-a i G17 plus preglasali ministre iz DSS-a i Nove Srbije, saznaje B92 .
Је ли то покушај Б92 да анимира гласаче ЛДП-а да гласају за Тадића пошто их је Ђелић јуче испалио, па би сада на кварно да крше предизборну ћутњу? :lol: Мислим Б92 сазнаје. Ха ха ха. Престао сам читати и спорт на њиховом сајту јер стално нешто сазнају, а по правилу скоро увек шире дезинформације.

Како сте провидни!
:lol: :lol: :lol:
 
ovo je dokaz da djelic laze i da ce odmah nakon predsednickih uslediti i parlamentarni izbori na kojim ce DS pokusati da istera iz vlade DSS i NS i da vladu formira sa G17+ LDP-om i manjinama.

Skijašice, nemoj da si naivna.
Kako to misliš da će uslediti parlamentarni izbori, ako koštunica može da obezbedi većinu u parlamentu sa radikalima?
Zašto bi on išao na izbore kad mu je lakše da zameni partnere, a i zna šta ga čeka na izborima?

i šta sad tu đelić može da laže?
 
Је ли то покушај Б92 да анимира гласаче ЛДП-а да гласају за Тадића пошто их је Ђелић јуче испалио, па би сада на кварно да крше предизборну ћутњу? :lol: Мислим Б92 сазнаје. Ха ха ха. Престао сам читати и спорт на њиховом сајту јер стално нешто сазнају, а по правилу скоро увек шире дезинформације.

Како сте провидни!
:lol: :lol: :lol:

б92, дс, тадић, чеда, чанак, лсв, лдп, нема разлике.

Нису Србију, већ СР Југославију.

То је била Србија и нато је рекао да бомбардују Србе који су им непријатељи, да би гле чуда заштитили невине шиптаре. Радиоактивне бомбе по Србији 1999 и побили на хиљаде Срба на Косову. А тебе као "демократа" баш брига.

Није тачно јер их је изгласао СБ УН-а.

америка је 1992 водила главну реч, а Русија имала издајничку власт са алкосом јелтсином који се напљачкао са олигарцима. Све са подршком америке. америка и мује су били главни у давању варварским санкцијама Србији.

Осим мантре, докази?

Његова подршка чанку, чеди. Његове дивљачке претње Србима који хоће да спрече гостовање антисрпских фашистичких сепаратиста (линк на форуму сам поставио јуче).

Беше ти у Немачкој живиш?

Не у Србији, а ти у бриселу.

Ово је лаж.
Форумаш је поставио тему малопре где тадић каже да је Косово отишло. Модератор затворио тему. На главној је страни још увек.

Ви "демократе" сте пустили из затвора све шиптарске кољаче Срба. Ево га ваш шиптарин којег сте пустили из затвора, и који се хвали да је клао Србе (учествовао је и у мартовском погрому у режији запада, а штеточина тадић није писнуо о томе):
http://en.sevenload.com/videos/mMPsYGx/Genocide-on-serbs-in-Kosovo-during-the-Nato-terror

Кад се то догодило?

Ко је уништио Српску војску? тадић.

Ко је отишао да се поклони кољачима Срба у Сребреници? тадић.

Ко није осудио запад поводом шиптарина који је у шпигелу сведочио да је запад дао план за мартовски погром? тадић

Ко је кукао и викао убице, кољачи, манијаци, кад су шкорпиони убили војнике злочиначке муслиманске армије, а на позив приказивања геноцида над Србима Истина, није дошао нити је дао коментар о свим покланим Српским цивилима и војницима у том документарцу? тадић.

Ко је подржао да се шиптари који су клали Србе пусте из затвора на слободу? тадић.
 
DS ce svakako traziti novu podelu karata tj nove izbore jer je dosta ojacala i nije fer da Kostunica bude premijer.

Tako da ce na novim izborima DS pokusati da zajedno sa G17+ LDP i manjinama osvoji vise od 50% glasova, i sama formira vladu, a ako to ne uspe, opet ce se dogovarati sa DSS-NS koalicijom ali na drugim osnovama . Tacnije u tom slucaju nece Kostunica vise moci da trazi da bude premijer jer ce mu DS reci mi imamo 35% a ti recimo 7% tako da 7% moze da dobijete i u vladi.
 
DS ce svakako traziti novu podelu karata tj nove izbore jer je dosta ojacala i nije fer da Kostunica bude premijer.

Tako da ce na novim izborima DS pokusati da zajedno sa G17+ LDP i manjinama osvoji vise od 50% glasova, i sama formira vladu, a ako to ne uspe, opet ce se dogovarati sa DSS-NS koalicijom ali na drugim osnovama . Tacnije u tom slucaju nece Kostunica vise moci da trazi da bude premijer jer ce mu DS reci mi imamo 35% a ti recimo 7% tako da 7% moze da dobijete i u vladi.

Kad ti skidaju ban Jerry??
kakvih 35% za DS???:lol::lol::lol:
pa izbori za parlament i za predsednika nemaju direktne veze, ali dok ti to ukapiraš:roll:
 
DS ce svakako traziti novu podelu karata tj nove izbore jer je dosta ojacala i nije fer da Kostunica bude premijer.

Tako da ce na novim izborima DS pokusati da zajedno sa G17+ LDP i manjinama osvoji vise od 50% glasova, i sama formira vladu, a ako to ne uspe, opet ce se dogovarati sa DSS-NS koalicijom ali na drugim osnovama . Tacnije u tom slucaju nece Kostunica vise moci da trazi da bude premijer jer ce mu DS reci mi imamo 35% a ti recimo 7% tako da 7% moze da dobijete i u vladi.

Човече, па они сада нису могли у првом кругу да добију више од Срс. Када сада нису коштуница и веља дали подршку тадићу за други круг, и вељин коментар да је тадић ђаво. Паметном доста како се "воле". коштуница неће пристати да не буде премијер. Па без његове подршке немају никакве шансе да саставе владу.
 
Kad ti skidaju ban Jerry??
kakvih 35% za DS???:lol::lol::lol:
pa izbori za parlament i za predsednika nemaju direktne veze, ali dok ti to ukapiraš:roll:

Када ви понављате једно те исто, могу и ја.

Када сада нису коштуница и веља дали подршку тадићу за други круг, и вељин коментар да је тадић ђаво. Паметном доста како се "воле". Без веље и коштуницине подршке не може дс да састави владу.
 
Када сада нису коштуница и веља дали подршку тадићу за други круг, и вељин коментар да је тадић ђаво. Паметном доста како се "воле". Без веље и коштуницине подршке не може дс да састави владу.

pa to reci svojoj drugarici barbiki.
 
pa šta traži selja u vladi sa djavolima?
što ne izadje iz vlade?

Полако. Прорадила му савест мало. Па је дао такву изјаву. Сметају ти сељаци, ти би ко стаљин све сељаке у логоре. Као веља је сељак, а ти си култура урбана јел:p.
 
Полако. Прорадила му савест мало. Па је дао такву изјаву. Сметају ти сељаци, ти би ко стаљин све сељаке у логоре. Као веља је сељак, а ти си култура урбана јел:p.

seljaci mi ne smetaju.
seljačine da, to sigurno primećuješ8-)

jel možeš da imaš bar jedan post bez logora, ustaša, šiptara?:lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top